ONLINESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Pokud se žák chce dozvědět o konkrétním předmětu po absolvování střední školy nebo jeho ekvivalentu, může si navštívit kurz online kvůli větší flexibilitě. V on-line kurzu dostává příležitost seznámit se s touto tématikou podrobně pod vedením profesora, učebního asistenta nebo jiné akademické osobnosti z pohodlí domova.

Co je online kurz v chemii? Kurzy chemie se zaměřují na interakci látek, jejich vlastnosti a co se stane, když se skládají do nových látek. Studenti se naučí základní principy chemie, vědecké metody a způsoby provádění základních experimentů při zachování přesných záznamů. Mnoho programů se zaměřuje na témata související s fyzikální chemií, ačkoli se mohou také ponořit do pokročilejších témat z organické chemie, anorganické chemie a chemie ve společnosti.

Studenti se mohou naučit vysoce cenné dovednosti v on-line chemických kurzech, které jim mohou pomoci ve třídě i ve vnějším světě. Kritické myšlení, logika a uvažování jsou zásadní pro úspěšné absolvování kurzů chemie a tyto dovednosti mohou studentům umožnit získat lepší práci s lepší platou později v životě. Organizační schopnosti, které získávají, mohou také pomoci studentům v domácím i pracovním prostředí.

Náklady spojené s online kurzem v oboru chemie jsou různé a mohou se značně změnit z instituce na instituci. Studenti by si měli být vždy vědomi úplných nákladů na kurz, včetně výuky, poplatků a materiálů, před tím, než se zapojí do zápisu.

Studenti, kteří absolvují třídu v oboru chemie, mohou s dodatečným vzděláním nebo odbornou přípravou najít úspěch v různých vědních oborech. Mohli by se věnovat analytické chemii, farmakologii, toxikologii nebo chemickému inženýrství.Někteří studenti mohou najít své místo jako vědci ve zdravotnictví, učitelé věd či výzkumní vědci. Pevný základ v chemii je vyžadován téměř ve všech vědních oborech, takže studenti mají k dispozici mnoho různých kariérních cest.

Hledání online programu, který vyhovuje vašim potřebám, je snadnější než kdykoli předtím. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

5 Výsledky v Chemie Filter

Naučte se chemie - Online program

Preply
Online forma Kombinované Září 2019 Spojené státy americké Brookline

Osoba potřebuje surfovat na webových stránkách, aby prohledala cvičení z oboru chemie a on-line seznam, poté najít odborníka, který by pravděpodobně mohl poskytnout skutečnou pomoc v chemii a měl by mít příjemný a srozumitelný vysvětlení. Další krok vyžaduje spojení s učitelem online chemie pomocí červeného tlačítka "Kontakt" pod profilem. Mnoho témat od atomové teorie, polymerace až po molekulární strukturu, reakce by mohly být zahrnuty během setkání s učitelem chemie pracující přes Skype on-line. Preply specialisty patří bývalí školní poradci, profesoři, Ph.D. Odborníci. V hodnoceních studenti zaznamenávají výsledky - 90% přijímá lepší skóre, více důvěry, vyšší výsledky domácí práce poté, co pracuje s nejlepším lektorem online chémie. Webová stránka umožňuje, aby člověk stál pár kroků od posílení svých tříd chemie a získal si vážné znalosti.

Kombinované věda IGCSE hřiště (double ocenění)

Distance Learning Centre
Online forma Kombinované 400 hodin Přihlašování započato Spojené království UK Online

The Science IGCSE kurz kombinuje nejzajímavější aspekty IGCSE biologie, chemie a fyziky. To je ideální úvod pro studenty, kteří potřebují průpravu v základní vědě, který se stal požadavek na mnoha důležitých profesích, jako je výuka, ošetřovatelství a porodnictví.

IGCSE v kombinaci vědy kurz

UK Open College
Online forma Kombinované 300 hodin Přihlašování započato Spojené království UK Online

Mezinárodní maturity v časopise Science (Double Award) si klade za cíl rozšiřovat systematické tělo vědeckých znalostí a faktů a pochopení vědeckých pojmů, principů, motivů a vzorů.

IGCSE chemie Kurz

UK Open College
Online forma Kombinované 300 hodin Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tento kurz a jeho materiál se přecení a vyvinut tak, aby nejlépe odpovídá obsahu učebních osnov učebních osnov a poskytne vám informace a podporu, kterou budete muset vzít zkoušky s důvěrou.

Online kurz: Nanofiltrace a reverzní osmóza při úpravě vody

TU Delft Open & Online Education
Online forma Kombinované 7 týdnů Září 2019 Nizozemsko Netherlands Online

Pro každého, kdo má zájem o fascinující svět technologií membrán v oblasti výroby pitné vody a průmyslové úpravy vody, vám tento kurz poskytne základní znalosti pro lepší pochopení procesu a jeho aplikací.