ONLINESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Kurz vysokoškolského vzdělávání je skvělým způsobem, jak se studenti dozvědět o tématu, který je zajímá. Jsou k dispozici ve stovkách možných předmětů od stovek institucí a mohou být přijímány samostatně nebo jako součást studijního programu.

Co je kurz v počtu? Tento druh třídy se zabývá vědou matematiky, která se zaměřuje na průběžné změny. Studenti se mohou naučit o diferenciálním počtu, který se zabývá svahy zakřivených linií a rychlostí změn nebo integrální počet, který se zabývá měřením prostorů pod křivkami a akumulací veličin. Témata zahrnutá v takové třídě mohou zahrnovat lineární modelování, konstruktivní analýzu, základní větu o počtu, deriváty, integrály, limity a další. Často, kalkulovat kurzy také zahrnovat vzdělání na jiných oborech matematiky, takový jako geometrie, algebra, nebo trigonometrie.

Ti, kteří absolvují kalkulový kurz, jsou často schopni zdokonalit své matematické schopnosti. Mezi další dovednosti, které lze získat, patří analýza, řešení problémů a kritické myšlení. Tyto schopnosti mohou v budoucnu zlepšit vyhlídky na zaměstnání a rozvoj.

Studenti, kteří chtějí absolvovat některý z těchto kurzů, by měli zvážit potenciální náklady. Výdaje na školné, poplatky, umístění a knihy by měly být vzaty v úvahu. Vzhledem k tomu, že se náklady mohou mezi jednotlivými školami lišit, je třeba vyžádat si další informace od finančního úřadu každé školy.

Jaké pracovní pozice jsou otevřeny těm, kteří dokončili jeden z těchto programů? Získané dovednosti v kalkulovém kurzu lze aplikovat v mnoha oblastech. Studenti se mohou rozhodnout stát se vědci, inženýry, výzkumníky, počítačovými programátory nebo analytiky; mohou využít svých schopností v průmyslových odvětvích od financí až po technologii. Mnozí studenti se rozhodli stát se učiteli matematiky a vychovávat ostatní o těchto komplexních konceptech.

Existuje řada možností, které jsou k dispozici pro ty, kteří chtějí studovat počet, včetně kurzů na místních institucích nebo zahraničních univerzitách, stejně jako on-line kurzy. Pokud si myslíte, že jste připraveni začít, pak se podívejte na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Calculus Filter

Zvládnutí finanční matematika online kurzy - stochastické kalkulu pro finance

Department of Mathematics University of York - Online Programs
Online forma Kombinované 4 - 8 měsíců Srpen 2019 Spojené království York

Autoři studie proces Wiener a Ito integrály v nějakém detailu, se zaměřením na výsledky potřebných pro model oceňování opcí Black-Scholes. Po vyvolání požadované vlastnosti Martingal tohoto procesu je stavba integrální a vzorec ITO (ukázal v detailu) se stal středobodem, a to jak pro teorii a aplikace, a poskytovat konkrétní příklady stochastických diferenciálních rovnic používaných v oblasti financí.