$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Pořádání kurzu ve vaší oblasti zájmu vám může otevřít dveře pro postgraduální studium, práci v příbuzném oboru nebo prostě získat znalosti o tématu, který vás fascinuje. Doba potřebná k dokončení kurzu závisí na počtu kreditních hodin, které obsahuje, a na míře, pokud vůbec nějakou, máte v úmyslu. Co je online kurz biotechnologie? Biotechnologie se týká… Čtěte více

Pořádání kurzu ve vaší oblasti zájmu vám může otevřít dveře pro postgraduální studium, práci v příbuzném oboru nebo prostě získat znalosti o tématu, který vás fascinuje. Doba potřebná k dokončení kurzu závisí na počtu kreditních hodin, které obsahuje, a na míře, pokud vůbec nějakou, máte v úmyslu.

Co je online kurz biotechnologie? Biotechnologie se týká úpravy živých organismů pro účely výzkumu a vývoje v různých oblastech, včetně medicíny, zemědělství a životního prostředí. Studenti se mohou naučit o tématech od genetické modifikace plodin a jejich využití pro biopaliva až po vývoj malých molekul farmaceutických léčiv. Předmět může zahrnovat segmenty chemie, biologie, genomiky a dalších oborů vědy.

Studenti v online kurzu biotechnologie mohou rozvíjet dovednosti v mnoha oblastech, jako je výzkum, technologie a management.Studie v této oblasti vás pravděpodobně připraví na řešení některých nejdůležitějších otázek, kterým čelí svět dnes.

Náklady na jeden kurz se mohou mezi jednotlivými školami lišit v závislosti na počtu kreditních hodin, které daná třída vyžaduje. Máte-li jakékoli dotazy ohledně financí, obraťte se na školu, která vás nejvíce zajímá.

Kurz v oblasti biotechnologie vás může připravit na práci jako výzkumný pracovník nebo laboratorní asistent, nebo v jiné výzkumné kapacitě uvnitř i vně biotechnologického průmyslu. Tento kurz však může být užitečný i pro získání práce v mnoha odvětvích, včetně výroby, marketingu, kontroly kvality a inženýrství. Absolventi mohou skončit v zemědělství, lékařství nebo ochraně životního prostředí.

Když pracujete na plný úvazek, může být obtížné přizpůsobit třídy do vašeho plánu. To je důvod, proč akademické instituce na celém světě nabízejí kurzy online pro pohodlí studentů, kteří potřebují flexibilní hodiny.Chcete-li vyhledat biotechnologický online kurz, který vás zajímá, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním hlavního formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Harvard Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL) (Get Smarter Creative)
Cambridge, Spojené státy americké

Krátký kurz online aplikace Harvard VPAL CRISPR: Gene-Applications Applications nabízí přehled technologie genové editace CRISPR a její potenciální aplikace v různých průmyslo ... +

Krátký kurz online aplikace Harvard VPAL CRISPR: Gene-Applications Applications nabízí přehled technologie genové editace CRISPR a její potenciální aplikace v různých průmyslových odvětvích. V tomto kurzu získáte představu o tom, jak CRISPR vylepšuje současné postupy genetického inženýrství. Naučte se analyzovat potenciál, který tato silná narušující biotechnologie musí změnit v zemědělství, obnovitelné energii a zdravotní péči. -
Kurzy
Kombinované studium
8 týdny
Angličtina
Online forma