$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studenti dokončí kurzy, aby získali znalosti v konkrétní oblasti, když pracují na svých profesních cílech. Tyto kurzy jsou někdy nabízeny na vysokých školách a univerzitách, zatímco jiné jsou nabízeny v obchodních školách nebo sponzorované korporacemi. Co je to kurz řízení bezpečnosti? Tento kurz kombinuje zdravotní vědy s obchodními principy a naučí studenty, jak… Čtěte více

Studenti dokončí kurzy, aby získali znalosti v konkrétní oblasti, když pracují na svých profesních cílech. Tyto kurzy jsou někdy nabízeny na vysokých školách a univerzitách, zatímco jiné jsou nabízeny v obchodních školách nebo sponzorované korporacemi.
Co je to kurz řízení bezpečnosti? Tento kurz kombinuje zdravotní vědy s obchodními principy a naučí studenty, jak vytvářet a spravovat bezpečné pracovní prostředí pro pracovníky a zákazníky. Kurz se zabývá širokou škálou témat, jako je správa bezpečnosti, bezpečnostní rizika na pracovišti, nehody a prevence úrazů, bezpečnostní standardy v průmyslu, nouzová péče, požární bezpečnost a vyšetřování. Hlavním cílem kurzu je vytvořit profesionály, kteří mohou minimalizovat riziko, zranění a výsledné soudy, které často čelí organizace.
Kurz v oblasti řízení bezpečnosti poskytuje studentům know-how, který zajišťuje bezpečnost nejen zaměstnanců v práci, ale i jejich rodinných domů. Další užitečné dovednosti zahrnují, jak identifikovat nebezpečí při práci a jak vyšetřovat nehody nebo jiné případy zranění, které mohou nastat.
Vzhledem k tomu, že se ceny liší podle institucí, je obtížné uvést odhad nákladů na dokončení tohoto kurzu. Nicméně, pokud to zní jako pole, které vás zajímá, je důležité oslovit instituce, abyste se dozvěděli, co můžete očekávat, pokud jde o čas a náklady na dokončení.
V roce 2016 se počet pracovních úmrtí v Americe zvýšil o sedm procent. Z tohoto i jiných důvodů se poptávka po odborných pracovnících v této oblasti také zvýšila v USA i v zahraničí. V důsledku toho absolventi tohoto kurzu často pracují jako průmyslové hygienisté, manažeři ochrany životního prostředí, bezpečnostní inženýři, bezpečnostní manažeři a specialisté na kontrolu ztrát. Mnozí také pracují jako výzkumní pracovníci nebo výzkumní asistenti, kteří hledají nová rizika na pracovišti tím, že provádějí průzkum lokalit, testují látky a dotazují pracovníky.
Je samozřejmé, že kurz vedoucí k práci v takové vysoké poptávce se vyučuje u institucí po celém světě. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Rudny Industrial Institute
Rudny, Kazachstán

Organizační, metodickou, informační a technickou podporu vzdělávacího procesu pomocí vzdálených technologií provádí specializované strukturní členění Centrum technologií dista ... +

Organizační, metodickou, informační a technickou podporu vzdělávacího procesu pomocí vzdálených technologií provádí specializované strukturní členění Centrum technologií distančního vzdělávání a MOOC Průmyslového ústavu Rudny. -
Kurzy
Denní studium
Kombinované studium
Kazašský, Russian (Kazakhstan)
Online forma