Filter
Kurzy
Bermudy Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Bermudy.

Předměty jsou jednotlivé jednotky studia, které mohou být přijata jednotlivě nebo jako řada tříd koncentrovaných v určité oblasti studia. Jednotlivé třídy mohou lišit v délce, náklady a počet sezení týdně.

Pro studenty vysokých škol, kteří také chtějí zažít jedinečný tropický kulturu, Bermuda je skvělým místem chodit do školy. Nachází se 640 mil od pobřeží Severní Ameriky, jeho směs britských a karibských vlivů poskytuje bohaté kulturní vzdělávacích příležitostí pro doplnění akademických studií.

Univerzity pro titul bakaláře Bermudy. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Bermudy zde.

Čtěte více Méně
Další studijní možnosti {v zemi}

nalezené výsledky

Bermuda College

Budete opustit tento kurz s schopnost plánovat jednotku výuky, psát užitečné učební plány a doručování obsahu s větší jistotou a s optimální možnost uspokojení potřeb stu ... [+]

Tvorbu a realizaci programů Školení

(self-chodil, vedené lekce na Moodle)

Tento kurz začíná Self-Discovery určit, který z učení základů přijde přirozenější pro vás (behavioristy, cognitivist, konstruktivistické, etc). Budete vyzývají, aby přijaly další základy, jak si je naplánovat, navrhnout, ao jejich populace vlaků všech typů. Tento kurz pojednává stylů učení, domény výuky, a jak psát výsledky učení, které odpovídají kritériím Bloomova taxonomie.

Budete opustit tento kurz s schopnost plánovat jednotku výuky, psát užitečné učební plány a doručování obsahu s větší jistotou a s optimální možnost uspokojení potřeb studentů a výuku úkol, ať už se učí fakta, pojmy , procesy, postupy, nebo zásady.... [-]

Bermudy Hamilton
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině