close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

On-line kurz je cesta k internetu na bázi studie, která se zaměřuje na konkrétní téma. Délka on-line kurzů se velmi liší, ale většina z nich v průběhu několika málo týdnů až jednoho roku v trvání. Ve většině případů je nutná minimální předchozí vzdělání se zapsat do kurzu. Co je to on-line kurz aplikované financí? Skládá se ze studie finanční a ekonomick… Čtěte více

On-line kurz je cesta k internetu na bázi studie, která se zaměřuje na konkrétní téma. Délka on-line kurzů se velmi liší, ale většina z nich v průběhu několika málo týdnů až jednoho roku v trvání. Ve většině případů je nutná minimální předchozí vzdělání se zapsat do kurzu.

Co je to on-line kurz aplikované financí? Skládá se ze studie finanční a ekonomické teorie a jak je prakticky aplikuje v podnikání a investování světě. Typický kurz zahrnuje témata, jako je účetnictví, rozpočtování, finanční reporting, analýzy finančních výkazů, ekonomické předpovídání a nákupních strategií. Některé kurzy se mohou zaměřit na konkrétnější témata, jako jsou mzdy, rizikový kapitál, nebo bankrotu.

Dovednosti získané z přijetí online kurz aplikované finance jsou často velmi cenné. Studenti podnikáním související dovednosti získávají od dokončení tohoto typu samozřejmě počítat s různorodých pracovních příležitostí v oblasti obchodu a financí.Mají také mnohé žádosti v zahájení podnikání. Navíc aplikované finance strategie pro rozpočtování a investování jsou také užitečné v každodenním hospodaření s penězi.

Protože většina kurzy nevyžadují zdlouhavý proces aplikace nebo přijetí do vysoké škole nebo vysoké škole, náklady jsou často nižší než u jiných pokročilých možností vzdělávání. Nicméně náklady se liší od instituce k instituci, takže zainteresované učenci by měli nákladů na výzkum kurz na případ od případu.

Ti, kteří absolvovat online kurz aplikované financí mohou vykonávat impozantní řadu profesní dráhy. Investiční agentury, korporace, vládní agentury, neziskové organizace, účetní firmy a banky mají všechny často najímají lidi s připevněnými financí pověření. Privátní finanční poradenství a podnikání jsou potenciální kariéru stejně.Každá společnost snaží zaplnit pozici, která vyžaduje finanční know-how může být dlouhodobá možnost zaměstnání pro někoho s aplikovanou finance pozadí.

On-line kurzy jsou bezkonkurenční ve svém pohodlí a dostupnost. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
FutureLearn
Londýn , Spojené království

Learn how the power of finance can generate financial returns and tackle today's global challenges.

Learn how the power of finance can generate financial returns and tackle today's global challenges. -
Kurzy
Kombinované studium
4 týdny
Angličtina
Online forma
 
Oplex Careers
UK Online , Spojené království

Tento kurz Finanční poradce bude pomáhat studentům rozvíjet své znalosti o finanční plánování, poradenství pro zákazníky a mnoho dalšího. Ať už se chcete dozvědět něco nového ... +

Tento kurz Finanční poradce bude pomáhat studentům rozvíjet své znalosti o finanční plánování, poradenství pro zákazníky a mnoho dalšího. Ať už se chcete dozvědět něco nového nebo aktualizovat vám dovednosti a přidejte kurz do svého životopisu, kurs je perfektní. -
Kurzy
Kombinované studium
Angličtina
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde