Filter
Kurzy
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

On-line kurz je cesta k internetu na bázi studie, která se zaměřuje na konkrétní téma. Délka on-line kurzů se velmi liší, ale většina z nich v průběhu několika málo týdnů až jednoho roku v trvání. Ve většině případů je nutná minimální předchozí vzdělání se zapsat do kurzu.

Co je to on-line kurz aplikované financí? Skládá se ze studie finanční a ekonomické teorie a jak je prakticky aplikuje v podnikání a investování světě. Typický kurz zahrnuje témata, jako je účetnictví, rozpočtování, finanční reporting, analýzy finančních výkazů, ekonomické předpovídání a nákupních strategií. Některé kurzy se mohou zaměřit na konkrétnější témata, jako jsou mzdy, rizikový kapitál, nebo bankrotu.

Dovednosti získané z přijetí online kurz aplikované finance jsou často velmi cenné. Studenti podnikáním související dovednosti získávají od dokončení tohoto typu samozřejmě počítat s různorodých pracovních příležitostí v oblasti obchodu a financí.Mají také mnohé žádosti v zahájení podnikání. Navíc aplikované finance strategie pro rozpočtování a investování jsou také užitečné v každodenním hospodaření s penězi.

Protože většina kurzy nevyžadují zdlouhavý proces aplikace nebo přijetí do vysoké škole nebo vysoké škole, náklady jsou často nižší než u jiných pokročilých možností vzdělávání. Nicméně náklady se liší od instituce k instituci, takže zainteresované učenci by měli nákladů na výzkum kurz na případ od případu.

Ti, kteří absolvovat online kurz aplikované financí mohou vykonávat impozantní řadu profesní dráhy. Investiční agentury, korporace, vládní agentury, neziskové organizace, účetní firmy a banky mají všechny často najímají lidi s připevněnými financí pověření. Privátní finanční poradenství a podnikání jsou potenciální kariéru stejně.Každá společnost snaží zaplnit pozici, která vyžaduje finanční know-how může být dlouhodobá možnost zaměstnání pro někoho s aplikovanou finance pozadí.

On-line kurzy jsou bezkonkurenční ve svém pohodlí a dostupnost. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Aplikované finančnictví

Oplex Careers

Tento kurz Finanční poradce bude pomáhat studentům rozvíjet své znalosti o finanční plánování, poradenství pro zákazníky a mnoho dalšího. Ať už se chcete dozvědět něco no ... [+]

Použít teď na léto 2017

Tento Finanční poradce Kurz pomůže studentům rozvíjet své znalosti o finanční plánování, poradenství pro zákazníky a mnoho dalšího. Ať už se chcete dozvědět něco nového nebo aktualizovat vám dovednosti a přidejte kurz do svého životopisu, kurs je perfektní.

Přednosti předmětu Cena: Jen £ 34,00 £ 295.00 Byl Typ Předmět: Online kurz Doba trvání: 60 hodin, doporučená doba Osnova: 11 kurzu moduly Tutor Support: Plná podpora tutor zahrnuty Zkoušky: Ano, zkouška poplatky jsou zahrnuty. Spuštění učení: můžete začít svůj on-line vzdělávání 24/7 a studovat na vašich cílů. Fine Print Kvalifikace: Level 3 CPD Award Certifikát: PDF Certifikát je součástí kurzu, volitelným pevným Kopie £ 9,99. Přístup: Neomezené 24/7 přístup po dobu 12 měsíců, možnost rozšířit v případě potřeby. Kompatibilita: Desktop, Mac, notebook, tablet, smartphone a Smart Devices ... [-]
Spojené království UK Online
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině