Filter
Kurzy
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Kurz může studentům pomoci získat dovednosti nebo znalosti nezbytné pro jejich kariéru. Kurzy mohou trvat velmi krátkou dobu, jako jeden den, nebo být intenzivnější, trvající měsíce.

Co je online kurz aplikované fyziky? V kurzu studenti studují zákony přírody a prakticky uplatňují. Aplikovaná fyzika je obvykle spojena s inženýrstvím, takže kurzy se mohou týkat i inženýrských témat. Společné oblasti zaměření mohou zahrnovat termodynamiku, využití fosilních paliv, výrobu jaderné energie, fotolitografii a elektrooptickou modulaci. Kurzy mohou zahrnovat praktickou práci s tranzistory, vakuovými systémy a elektronikou, které studentům umožní pracovat na svých znalostech o teoriích a nápadech. Některé laboratorní práce mohou být součástí programu.

Pochopení aplikované fyziky může být přínosem pro současné inženýry, kteří chtějí vyčistit své dovednosti. To může být také skvělý úvod do pole pro studenty, kteří uvažují o tom, stát se inženýrem.

Náklady na kurzy aplikované fyziky se liší ze školy do školy. Studenti by měli zkontrolovat ve své nejlepší škole nejlepší odhad nákladů.

Po absolvování kurzu aplikované fyziky mohou být studenti připraveni vstoupit do bakalářského programu, aby získali potřebné vzdělání, aby pracovali jako inženýři. Někteří studenti možná již pracují v terénu a používají kurz jako způsob, jak získat nové dovednosti nebo splnit požadavky na odbornou přípravu. Aplikovaná vědecká znalost je také užitečná pro kariéru v patentovém právu, technickém psaní, fyzice, nanovědech nebo v jakékoli oblasti, kde jsou užitečné technické vědecké poznatky.

Možnosti online kurzu jsou skvělé řešení pro zaneprázdněné osoby, které si nemohou dát čas navštěvovat kurzy osobně. Mohou být dobré pro profesionální rozvoj nebo osobní obohacení. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Aplikovaná fyzika

The International Institute Of Plant Engineering And Design

Jedná se o speciální kurz pro studenty, kteří pracují a studují současně. Jedná se o samostudium o statickém vybavení. Kurz je vhodný pro absolventy inženýrství nebo vědy ... [+]

Jedná se o speciální kurz pro studenty, kteří pracují a studují současně. Jedná se o samostudium o statickém vybavení. Kurz je vhodný pro absolventy inženýrství nebo vědy, kteří se chtějí seznámit s inženýrskými principy, které se zabývají konstrukcí statických zařízení.

Tento kurz se ukázal populární v rámci společností zpracovávajícího průmysl, kteří chtějí zavést absolventy všech aspektů statického vybavení. Pracovní zátěž je nižší, aby vyhovovala pracovní situaci studenta. Očekává se, že student pracuje na materiálu jednou hodinou denně, 5 dní v týdnu. K dispozici je školitel, který usnadňuje online diskusi a vyhodnotí závěrečný projekt.... [-]

Nizozemsko Netherlands Online
Září 2019
Kombinované
6 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině