Filter
Kurzy
Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studenti potřebují kultivovat správné dovednosti, aby uspěli ve svých vybraných oborech, a studium může být vynikajícím způsobem, jak se intenzivně zapojit do jednoho oboru. Individuální kurzy jsou navrženy tak, aby poskytovaly studentům hluboké znalosti ve svém oboru, aby je lépe připravily na budoucí kariéru.

Co je kurz akademické angličtiny? Je to třída, která dává studentům cestu k výuce angličtiny ostatním. Kurzy se mohou týkat širokých nápadů, jako je výuka angličtiny jako druhého jazyka, nebo mohou učit učitele komplikacím anglické gramatiky. K dokončení takového kurzu studenti často studují romány a literární témata, aby jim lépe porozuměli, jak zapojit ostatní, když se snaží učit je, jak účinně mluvit a psát anglicky.

Při absolvování akademického kurzu angličtiny získávají studenti komunikační dovednosti, které jim pomáhají spojit se s ostatními. Dokázat vyjádřit myšlenky je pro učitele zásadní, a proto je kritické myšlení další důležitou dovedností, která se často naučila při takovém kurzu. Organizace je další užitečná schopnost pro každou kariéru.

Mnohé univerzity nabízejí kurzy akademické angličtiny, aby uspokojily celosvětovou poptávku po výuce. Náklady na takový kurz se mezi jednotlivými školami liší, zejména v jednotlivých zemích. Kontaktovat univerzity přímo je obvykle nejlepší způsob, jak stanovit náklady na poplatky a výuku.
Mnoho lidí může absolvovat kurz akademické angličtiny, která je připravuje pouze na výuku. Zatímco profesionálové s poznatkem v oboru se mohou rozhodnout stát se středoškolskými učiteli nebo vysokoškolskými profesory, jiní se mohou rozhodnout vyučovat angličtinu jako druhý jazyk. Pro ty, kteří nechtějí mít akademickou práci, mohou být k dispozici další kariéry. Pevné uchopení jazyka dělá studenty, kteří studují akademické angličtiny skvělé spisovatele, výzkumníky a řečníky.

Mnohé univerzity chápou výhodu, že nabízejí jak přímé, tak vzdálené kurzy pro akademické angličtiny, které studentům nabízejí flexibilitu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Academic English

Bright Learning

... [+]

Zaznamenané lekce a volitelné domácí úkoly

Díky osobnímu a online anglickému učiteli společnosti Bright Learning jste si vybrali, co se chcete dozvědět, když se chcete učit a jak se chcete učit.

[-]
Spojené státy americké USA Online
Přihlašování započato
Denní studium
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině