Filter
Kurzy

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studenti potřebují kultivovat správné dovednosti, aby uspěli ve svých vybraných oborech, a studium může být vynikajícím způsobem, jak se intenzivně zapojit do jednoho oboru. Individuální kurzy jsou navrženy tak, aby poskytovaly studentům hluboké znalosti ve svém oboru, aby je lépe připravily na budoucí kariéru.

Co je kurz akademické angličtiny? Je to třída, která dává studentům cestu k výuce angličtiny ostatním. Kurzy se mohou týkat širokých nápadů, jako je výuka angličtiny jako druhého jazyka, nebo mohou učit učitele komplikacím anglické gramatiky. K dokončení takového kurzu studenti často studují romány a literární témata, aby jim lépe porozuměli, jak zapojit ostatní, když se snaží učit je, jak účinně mluvit a psát anglicky.

Při absolvování akademického kurzu angličtiny získávají studenti komunikační dovednosti, které jim pomáhají spojit se s ostatními. Dokázat vyjádřit myšlenky je pro učitele zásadní, a proto je kritické myšlení další důležitou dovedností, která se často naučila při takovém kurzu. Organizace je další užitečná schopnost pro každou kariéru.

Mnohé univerzity nabízejí kurzy akademické angličtiny, aby uspokojily celosvětovou poptávku po výuce. Náklady na takový kurz se mezi jednotlivými školami liší, zejména v jednotlivých zemích. Kontaktovat univerzity přímo je obvykle nejlepší způsob, jak stanovit náklady na poplatky a výuku.
Mnoho lidí může absolvovat kurz akademické angličtiny, která je připravuje pouze na výuku. Zatímco profesionálové s poznatkem v oboru se mohou rozhodnout stát se středoškolskými učiteli nebo vysokoškolskými profesory, jiní se mohou rozhodnout vyučovat angličtinu jako druhý jazyk. Pro ty, kteří nechtějí mít akademickou práci, mohou být k dispozici další kariéry. Pevné uchopení jazyka dělá studenty, kteří studují akademické angličtiny skvělé spisovatele, výzkumníky a řečníky.

Mnohé univerzity chápou výhodu, že nabízejí jak přímé, tak vzdálené kurzy pro akademické angličtiny, které studentům nabízejí flexibilitu. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Read More Read Less
Other options within this field of study:

4 Results in Academic English

FutureLearn

Zlepšete své schopnosti poslechu a psaní poznámek a porozumíte akademické slovní zásobě a poté vytvořte vlastní prezentaci. ... [+]

Zjistěte, jak účinně poslouchat a prezentovat v angličtině.

Budete schopni poslouchat ostatní a účinně prezentovat své vlastní nápady vám pomohou uspět na univerzitě. Tento online kurz vám pomůže rozvíjet tyto dovednosti při studiu v angličtině. Zobrazuje efektivní strategie pro poslech a zaznamenávání poznámek, které vám pomohou identifikovat a zaznamenat klíčové body v prezentacích ostatních lidí. Součástí toho je zlepšení vaší znalosti klíčového akademického jazyka a odborné slovní zásoby.

Budete přinášet vše, co se učíte společně, vytvářet a praktikovat poskytování své vlastní mluvené prezentace a získávat podrobnou zpětnou vazbu od pedagoga.... [-]

Spojené království UK Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Spojené království
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => UK Online
    )

)
1
January 2019
Part-time
6 týdnů
Online forma

Přečtěte si více v češtině
FutureLearn

Vybavte se v mezinárodním kontextu tím, že zvýšíte své znalosti anglického jazyka a mezikulturní znalosti. ... [+]

Vzhledem k tomu, že univerzity pracují na tom, aby se staly globálně konkurenčními kurzy vyučovanými v angličtině, rozšiřují se.

Ti, kteří pracují ve vysokoškolském vzdělávání, jsou často vydáváni k vydávání akademické práce v angličtině - buď jako učitelé nebo výzkumní pracovníci - bez výcviku v anglickém jazyce nebo interkulturních dovedností.

Cílem tohoto kurzu je napravit toto, což vám dává důkladný úvod do angličtiny jako média výuky (EMI). Dozvíte se o stávající praxi EMI a zvýšíte důvěru v používání angličtiny, ale budete také pracovat na rozvíjení svých interkulturních dovedností.

Připojte se k nám a připravte se na globální učebnu.... [-]

Spojené království UK Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Spojené království
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => UK Online
    )

)
1
November 2019
Part-time
4 týdnů
Online forma

Přečtěte si více v češtině
FutureLearn

Rozvíjejte akademický jazyk a studijní dovednosti, které potřebujete pro studium v ​​angličtině na univerzitě. ... [+]

Tento online kurz vám poskytne úvod do akademického jazyka a dovedností, které budete potřebovat studovat na univerzitě, kde je výuka probírána v angličtině.

Rozvíjíte čtyři jazykové dovednosti (poslech, mluvení, čtení a psaní) s využitím úkolů, které by student absolvoval: poslech přednášek, psaní poznámek, mluvené prezentace, čtení akademických textů (včetně dlouhých vět a vizuálních informací) akademické slova.

Během kurzu budete moci sdílet svou praxi s ostatními studenty, poskytnout zpětnou vazbu.

Jaká témata budete povídat? Rozvíjení strategií a slovní zásoby pro čtení a porozumění akademickým textům. Hledání, porozumění, popis a vyhodnocování informací pro akademické účely. Rozvíjení aktivního poslechu a efektivních dovedností při psaní poznámek. Vychází z jazykových dovedností, které popisují problémy a příčiny a následky. Shromáždit řadu informací, pomocí získaných dovedností, integrovat do své písemné zprávy. Zapojte se zpětná vazba mezi peer-to-peer před dokončením zprávy. Co budete dosáhnout? ... [-]
Spojené království UK Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Spojené království
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => UK Online
    )

)
1
January 2019
Part-time
3 týdnů
Online forma

Přečtěte si více v češtině
Bright Learning

... [+]

Zaznamenané lekce a volitelné domácí úkoly

Díky osobnímu a online anglickému učiteli společnosti Bright Learning jste si vybrali, co se chcete dozvědět, když se chcete učit a jak se chcete učit.

[-]
Spojené státy americké USA Online
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Spojené státy americké
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => USA Online
    )

)
1
Přihlašování započato
Full-time
Part-time
Online forma

Přečtěte si více v češtině