ONLINESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Přijímání jednotlivých kurzů mohou pomoci studentům sledovat své cíle s dlouhým doletem, aniž by byla uzamčena do formálního průběhu studia. Tato flexibilita může mít pro lepší uchycení s kariéry a rodinných závazků a zároveň umožňuje jednotlivcům ke sledování svých cílů.

Vedení je schopnost řídit a ovládat ostatní lidi, ať už v rámci formálních i neformálních kontextech. To vyžaduje dovednosti, jako je rozhodnost a komunikace, které mohou být získány prostřednictvím účasti na vedení vzdělávacího programu.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

4 Výsledky v Vedení, Spojené království Filter

Softwarový projekt certifikace manažer (PRINCE2 a agilní - nadace a praktik cvičit, mentor + a zkoušky)

E-Careers
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough + 1 více

Zdokonalovat své dovednosti PRINCE2 a hbitý prokázat své znalosti o těchto dvou průmyslových uznávaných metodik a zároveň získat oficiální certifikaci.

Certifikace software ředitel projektu (PRINCE2, MSP a agilní - vznik a praktický výcvik, mentor + a zkoušky)

E-Careers
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough + 1 více

Zisk tři mezinárodně uznávané kvalifikace v oblasti řízení průmyslu projektu a zkontrolujte, zda máte všechny základy zahrnuta, pokud jde o vaše skillset a budoucích pracovních vyhlídek.

řízením úspěšných programů (MSP®) nadace a praktik balíček

E-Careers
Online forma Kombinované 6 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough + 1 více

Get plně připravena posadit své řízením úspěšných programů nadace a profesionálů zkoušky s tímto komplexního balíčku kurzu.

Pokročilá školení managementu: Myers-Briggs vývoj vedení

Of Course Learning
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Spojené státy americké USA online + 1 více

Tento kurz je asi rozvíjet své osobní styl vedení, takže můžete efektivně posílit lidi kolem sebe a otevřít se do větších příležitostí. Tento kurz je podobný Massachusetts Institute of Technology je $ 3.300 samozřejmě na transformační strategie vedení. Na druhé straně tohoto kurzu ...