ONLINESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Kurzy jsou jednotlivé třídy, které mohou být učiněny na univerzitách, vysokých škol, junior vysokých škol a obchodních škol po celém světě. Pro ještě větší flexibilitu, mnoho škol také nabízejí on-line kurzy. Studenti mohou přijímat individuální výuku nebo uskutečňovat studijní programy.

Vedení a jeho vliv na organizační změny je jedním z mnoha témat, která mohou být řešeny v organizačním vedení kurzů. Komunikační dovednosti potřebné pro být úspěšný organizační vůdce může být rovněž zaměřena na v tomto studiu.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

4 Výsledky v Řízení podniku Filter

Softwarový projekt certifikace manažer (PRINCE2 a agilní - nadace a praktik cvičit, mentor + a zkoušky)

E-Careers
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough + 1 více

Zdokonalovat své dovednosti PRINCE2 a hbitý prokázat své znalosti o těchto dvou průmyslových uznávaných metodik a zároveň získat oficiální certifikaci.

Certifikace software ředitel projektu (PRINCE2, MSP a agilní - vznik a praktický výcvik, mentor + a zkoušky)

E-Careers
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough + 1 více

Zisk tři mezinárodně uznávané kvalifikace v oblasti řízení průmyslu projektu a zkontrolujte, zda máte všechny základy zahrnuta, pokud jde o vaše skillset a budoucích pracovních vyhlídek.

Odborné dovednosti manažerské týmy

INEAF Business School
Online forma Kombinované 350 hodiny Přihlašování započato Španělsko Španělsko online

Výcvik nabízeny v tomto on-line kurzu je rozvíjet základní funkce manažerských týmů v každé společnosti. Jakékoliv zodpovědný pracovník musí mít pravomoci, které vám umožní uspořádat oba pracovat jako tým jako celek, dosáhnout efektivní správu osobních a materiálních zdrojů k dispozici. Tento expert samozřejmě přináší ...

Horní tok obchodní vedení, koučování a řízení týmů

INEAF Business School
Online forma Kombinované 100 hodiny Přihlašování započato Španělsko Španělsko online

Změny na trhu a společnosti byly pozoruhodné, v posledních letech. Už to není jen o velkých ziscích nebo vydělat více peněz, ale také se předpokládá, že jsou splněny všechny osoby zapojené do společnosti. Proto, sociálních vztahů uvnitř společnosti, dnes, jsou jedním z klíčů k úspěchu. Z tohoto důvodu je nezbytné, ...