Read the Official Description

Proč se zapojit do kurzu?

Tento praktický kurz vás naučí, jak psát vlastní počítačové programy, jeden řádek kódu současně. Naučíte se, jak přistupovat k otevřeným datům, vyčistit a analyzovat a vytvářet vizualizace. Dozvíte se také, jak psát a sdílet své analýzy, soukromě nebo veřejně. Instalaci svobodného softwaru (viz níže uvedené požadavky) se naučíte kódovat v Pythonu, což je široce používaný programovací jazyk ve všech oborech, díky podpoře vědeckých a inženýrských knihoven a vizualizačních nástrojů a široké paletě vývojových nástrojů. Budete psát analýz a dělat kódování cvičení pomocí populární Jupyter notebooky platformu, která vám umožní okamžitě vidět výsledek spuštění kódu a pomáhá identifikovat - a opravit - případné chyby snadněji. Podíváte se na skutečná data od Světové zdravotnické organizace, Světové banky a dalších organizací. Budete být podporovány, aby diskutovali o údaje a své analýzy se svými kolegy studenty, a vybudovat komunitu výzkumníků kolem těchto a dalších souborů dat.

Co budete dosáhnout?

Prokázat pochopení základních konceptech programování. Rozvíjet povědomí o otevřených datových zdrojů jako veřejného zdroje. Použití programovací prostředí pro vývoj programů. Vytvořte a zapisujte jednoduché programy pro analýzu velkých dat a pro dosažení užitečných výsledků.

Kdo je kurz určen?

Kurz nepředpokládá předchozí zkušenosti s programováním nebo analýzu dat. Základní znalost tabulkového procesoru bude výhodou. Kurz nevyžaduje žádné znalosti statistiky, ale je třeba mít základní početní dovednosti, jako je psaní aritmetické výrazy, za použití procenta a pochopení vědecké notaci. Pokud chcete oprášit svých početních dovednostech, doporučujeme FutureLearn průběh základní vědy: porozumění čísla z Open University. Ke studiu tohoto kurzu budete používat specializovaný software. Můžete použít software on-line, prostřednictvím účtu zdarma na webových stránkách, nebo offline, stažením a instalací zdarma softwarový balík. Obdržíte instrukce o tom, obě možnosti prostřednictvím e-mailu před začátkem kurzu. On-line řešení vyžaduje dobré připojení k internetu a má některá omezení. Offline software nemá žádné omezení a je doporučená volba. Nicméně, budete potřebovat přístup k počítači nebo notebooku, na kterém můžete nainstalovat software. Software je zdarma a existují verze dostupné pro platformy Windows, Mac a Linux. Budete potřebovat asi 3 GB volného místa na disku ke stažení a instalaci softwaru a ukládání datových souborů, které budou poskytovány v kurzu. Ať už si vyberete online nebo offline volbu softwaru, budete muset být schopný v základní počítačové úlohy, jako je vytváření složek, stahování souborů a kopírování do určité složky, atd. Z hlediska přístupnosti, budete požádáni, aby použít svůj webový prohlížeč a psát kód.

Různé

  • ZDARMA online kurz
  • Doba trvání: 4 týdny
  • 5 hodin pw
  • Dostupné certifikáty
Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
May 2019
Říj. 2019
Duration
4 týdnů
Kombinované
Denní studium
Price
Free
Zdarma on-line kurz
Deadline
By locations
By date
Start Date
May 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Nov. 2019
End Date
Application deadline

May 2019

Location
Application deadline
End Date

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date

Nov. 2019

Location
Application deadline
End Date