Kurz prodejních dovedností online

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

CPD Schváleno

Kurz bude zahájen poskytnutím přehledu základních pravidel pro obchodníky, správného přístupu, sebehodnocení a cílů, které budete potřebovat v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu.

Pokrývá chladné volání, včetně toho, jak se připravit, co říci a jak se vypořádat s vrátnými, a také vás provede typickým osobním setkáním.

Naučíte se, jak zahájit schůzku, otázky, které potřebujete, abyste se mohli zeptat svého vyhlídky, praktické tipy pro prezentace včetně, zůstat uvolněni, seznámit se s hlavními zprávami, zpracovat otázky a používat prezentační pomůcky.

Rovněž budeme analyzovat, jak můžete prodávat, a zdůrazníme, jaké výsledky mohou očekávat, pokud kupují, a jak nejlépe hrát podle svých emocí.

Podíváme se na vyjednávání. Zdůrazníme, jak se tomu můžete vyhnout, co říci, pokud jste do toho přitahováni, a jak můžete využít své vyjednávací schopnosti k prodeji a mnohem více.

Kurs Číslo modulu Název modulu Pass% Povinné
Prodejní dovednosti 1 Základní pravidla pro prodejce 70
Prodejní dovednosti 2 Cold Calling 70
Prodejní dovednosti 3 Setkání tváří v tvář 70
Prodejní dovednosti 4 Budování rapportu 70
Prodejní dovednosti 5 Prodejní prezentace 70
Prodejní dovednosti 6 Výsledky Prodej 70
Prodejní dovednosti 7 Zpracování vyjednávání 70
Prodejní dovednosti 8 Řešení námitek 70
Prodejní dovednosti 9 Ukončení prodeje 70

Doporučené systémové požadavky

  • Prohlížeč: Aktuální webový prohlížeč
  • Video: Aktuální ovladače videa
  • Paměť: 1 GB + RAM
  • Rychlost stahování: Broadband (3 MB +)

Trvání: 120 minut (Poznámka: Toto je založeno na množství zobrazeného video obsahu a je zaokrouhleno. V žádném případě nezohledňuje dobu načítání ani dobu přemýšlení nad otázkami).

134461_pexels-photo-2182973.jpeg

Poslední aktualizace Dub 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing &am ... Čtěte více

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing & project management. Méně