Kurz prediktivní analýzy dat

Všeobecné informace

Popis programu

Kurz poskytne vhled do základních konceptů strojového učení a použitelných předpovědí pomocí prediktivní analýzy. Bude pokrývat klíčové koncepty pro extrakci užitečných informací a znalostí ze sad velkých dat pro analytické modelování.

Informace o kurzu

 • Kredity: 2,5 kreditu
 • Místo studie: Nezávisle na místě
 • Datum zahájení: 2020-11-30 - 2021-01-17 (na částečný úvazek 25%)
 • Nařízení o vzdělávání: Druhý cyklus
 • Kód kurzu: DVA478
 • Hlavní oblast: informatika

O tomto kurzu

Kurz si klade za cíl poskytnout vhled do základních konceptů strojového učení pro prediktivní analýzu, aby bylo možné realizovat, tj. Lépe a informovaněji rozhodovat v předpovědi. Pokrývá klíčové koncepty pro extrakci užitečných informací a znalostí ze sad dat pro konstrukci prediktivního modelování.

 • Úvod: přehled prediktivní analýzy dat a strojového učení pro prediktivní analýzu.
 • Průzkum a vizualizace dat: představuje případové studie z průmyslových aplikačních domén a diskutuje o klíčových technických problémech souvisejících s tím, jak můžeme získat přehled, který nám umožňuje vidět trendy a vzory v průmyslových datech.
 • Prediktivní modelování: skládá se z problémů při konstrukci prediktivního modelování, tj. Modelování dat a stanovení algoritmů strojového učení pro prediktivní analýzu a technik pro vyhodnocení modelu.

Naučíte se

 • Vyberte vhodné algoritmy strojového učení pro řešení daného problému pro prediktivní analýzu dat.
 • Prozkoumejte data a vytvořte datové sady vhodné pro analytické modelování.
 • Základy strojového učení pro prediktivní analýzu.

Vstupní požadavky

 • 90 kreditů, z toho alespoň 60 kreditů v informatice nebo ekvivalentu, z toho 15 kreditů v programování a 2,5 kreditu v základní teorii pravděpodobnosti a 2,5 kreditu v lineární algebře nebo ekvivalent.
 • Dále je vyžadován kurz angličtiny A / kurz angličtiny 6.

Můžete také požádat o kurz a získat způsobilost posoudit na základě znalostí získaných jinými způsoby, jako jsou pracovní zkušenosti, jiná studia atd.

Název kurzu ve švédštině

Prediktivní datové analýzy

Informace o aplikaci

Po odeslání elektronické přihlášky je dalším krokem předložení dokumentace prokazující způsobilost k kurzu, o který jste se ucházeli. K prokázání způsobilosti je třeba předložit vysokoškolský diplom a univerzitní přepis a doklad o znalosti angličtiny.

Vstupní požadavky

Pro splnění vstupních požadavků pro tento kurz musíte mít předchozí akademickou kvalifikaci (vysokoškolské studium). Konkrétní vstupní požadavky najdete výše.

Žádné akademické kvalifikace?

Pokud nemáte formální akademickou kvalifikaci potřebnou pro konkrétní kurz, můžete se přihlásit do kurzu a získat způsobilost posoudit na základě znalostí získaných jinými způsoby, jako jsou pracovní zkušenosti, jiná studia atd. Toto je také známé jako ověření předchozího učení.

Uznáním předchozího učení se rozumí zmapování hodnocení kompetencí a kvalifikací jednotlivce bez ohledu na to, jak, kde nebo kdy byly získány - ve formálním vzdělávacím systému nebo jiným způsobem ve Švédsku nebo v zahraničí, teprve nedávno nebo po dlouhou dobu před.

Pokud si myslíte, že vaše znalosti a kompetence vás budou pro tento kurz kvalifikovat, budete muset do své aplikace nahrát následující údaje:

 • Životopis s popisem vašeho vzdělání a profesního zázemí. Váš životopis musí popisovat vaše znalosti a schopnosti ve vztahu k vstupním požadavkům.
 • Pokud odkazujete na pracovní zkušenosti, musíte nahrát certifikát zaměstnavatele.

Pokud budeme potřebovat více informací, budeme vás kontaktovat.

FutureE

Kurzy jsou součástí projektu FutureE, kde MDH nabízí online kurzy v oblastech AI, environmentálního a energetického inženýrství, softwarového a počítačového inženýrství.

Poslední aktualizace Říj 2020

Informace o škole

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct rese ... Čtěte více

At Mälardalen University people meet who want to develop themselves and the future. Our 16 000 students read courses and study programs in Business, Health, Engineering, and Education. We conduct research within all areas of education and have internationally outstanding research in future energy and embedded systems. Our close cooperation with the private and public sectors enables us at MDH to help people feel better and the earth to last longer. Mälardalen University is located on both sides of Lake Mälaren with campuses in Eskilstuna and Västerås. Méně
Eskilstuna , Norrmalm + 1 Více Méně