Kurz nahrávání a mixování

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Tento úvodní kurz Zvukové inženýrství se skládá z prvních dvou úrovní diplomu ve zvukové technice.

První úroveň představuje úvod do profesionálních zvukových technologií a systémů. Tato část se blíže zaměřuje na technologie a systémy v tomto odvětví; jejich základní fungování a propojení umožňující lepší pochopení toho, jak zvuk funguje.

To je základ pro rozvoj nezbytných dovedností a kvalit, aby se stal profesionálním zvukovým technikem.

Druhá úroveň pokračuje hloubkovým pohledem na vybavení a nástroje, kterým musí profesionál dominovat, aby uspěl v nahrávacím studiu , živém vystoupení , hudební produkci nebo postprodukci .

Tento kurz má silné praktické zaměření , což představuje 65% ze 120 hodin přednášek, z nichž je kurz tvořen. Po dokončení mají studenti nezbytný základ, aby se mohli nadále specializovat v oblasti svého zájmu.

music

Osnova

Úroveň 1

 • Zvukový řetěz:
  Prezentace základního vybavení a konfigurace zvukové instalace. Úrovně signálu. Nahrávací studio a systémy živých vystoupení. Praktické třídy zahrnují: zapojení nahrávacího studia, vstupy a výstupy směšovací konzole, použití propojovacího panelu, připojení kabiny a mikrofonního systému
 • Fyzika zvuku I:
  Definice, tvorba a šíření zvuku. Charakteristika, měření, průběhy, frekvence, amplituda. Pojem decibel.
 • Převodníky Mikrofony:
  Jak fungují a jejich klasifikace. Technické specifikace a směrovost (polární grafy). Praktické třídy zahrnují použití dynamických i kondenzátorových mikrofonů. Záznam baterie, smyčcových nástrojů a hlasu.
  Reproduktory. Technická charakteristika. Systémy. Zesilovače. Praktické třídy zahrnují analýzu reproduktorového systému.
 • Hudební software - MIDI:
  Definice MIDI, alt = "hudební software, sekvencery, konfigurace a zařízení (zvukové moduly, řadiče, připojení atd.), Zvukové karty, základní aplikace. Praktické třídy zahrnují připojení MIDI. Použití a studium sekvencerů. Změny kanálů, tvorba melodie, změny programu.
 • Elektronický I:
  Pojmy elektřiny: Ohmův zákon. Volty, intenzita, odpor. Druhy proudu a výkonu. Kabely, konektory a adaptéry. Vyrovnávání signálu. Elektrické připojení a bezpečnostní opatření.
 • Míchací konzole:
  Segmenty a komponenty směšovací konzole (pomocné zařízení, podskupiny, vstupy, výstupy atd.). Konfigurace. Druhy mixážních pultů: SPLIT, IN-LINE, monitory, digitální. Blokové schéma. Úvod do základních technik zpracování a míchání. Praktické kurzy zahrnují hloubkovou studii směšovacích konzolí. Příjem a ovládání signálů. PFL. Pomocné odesílání, podskupiny a hlavní. Více stopové nahrávání a monitorování nástrojů.
 • Zvukové karty a designy domácího studia:
  Úvod do digitálního záznamu. Charakteristika a konstrukce zvukových karet. Správa a ukládání dat. Obecné konfigurace pro alt = "hudební software a elektronickou alt =" hudbu. Domácí studia versus profesionální nahrávací studia.
 • Záznamové systémy:
  Profesionální záznamová zařízení / systémy. Úvod do digitálního zvuku. Praktické třídy zahrnují konfigurace systému HD. ProTools. Technika děrování; ruční a naprogramovaný úder. Dodatek: analogové záznamové systémy. Srovnávací zkreslení mezi analogovým a digitálním.

Úroveň 2

 • Digitální záznam:
  Digitalizace. Blokové schéma analogově digitální a digitální analogové konverze. Formáty digitální komunikace. Hodinový signál. Synchronizace v digitálních systémech. Optické a magnetické digitální záznamové systémy. Nahrávání přímo na disk. Zvukové formáty v aplikacích. Proces digitální výroby.
  Praktické kurzy zahrnují Digitální studio: synchronizace a propojení. Editační techniky s Protools. Virtuální zvukový řetězec. Opakování smyčky; Ableton Live.
 • Fyzika zvuku II:
  Klasifikace zvuků. Zvukové vlastnosti. Evoluce v čase. K praktickým patří mikrofony. Hudební akustika.
 • Hudební akustika:
  Hudební nástroje. Rodiny. Vlastnosti. Postoj a harmonický. Vztah mezi alt = "hudebními tóny. Hudební oktávy. Korekce zabarvení. Vyrovnávání. Hudební pojmy. Umístění mikrofonu. Zachycovací nástroje. Praktické zahrnují mikrofony. Hudební akustika."
 • Procesory 1 a 2:
  Zpracovatelé variací dřeva (ekvalizéry). Dynamické procesory (kompresory a expandéry). Procesory se speciálními efekty (flanger, chorus atd.)
  Praktické procesory zahrnují: Vyrovnávání. Dynamika. Zvláštní efekty.
 • Pokročilé MIDI:
  Binární systém. MIDI zprávy. Systémové zprávy. Implementace MIDI. K praktickým patří: synchronizační systémy a MIDI ovládání
 • Akustika:
  Odraz a difrakce zvuku. Akustická absorpce. Reverberace a její základní parametry. Kritická vzdálenost. Vliv okolního hluku. Atmosférické faktory. Reflexe a zvukové ozvěny v přílohách. Stacionární vlny. Izolace a akustické kondicionování. Úvod do akustického zpracování. Vesmírné procesory (reverby). Typy reverbů a jejich parametry. K praktickým patří Reverberation a Echo. Akustika prostorů.
 • Konkurz a hlas:
  Fyziologie lidského ucha. Citlivost ucha. Automatický systém ochrany sluchu. Vztah mezi intenzitou a sonoritou. Binaurální konkurz. Haasův efekt. Maskování. Účinky nelinearity v uchu. Lidský hlas. Vokály.
 • Elektronický II:
  Odolnosti. Kondenzátory. Cívka. Ostatní elektronické komponenty. Úrovně a impedance v systémech.
 • Synchronizace a automatizace:
  Typy synchronizace. Praktické konfigurace. Funkce offsetu. Automatizace. Praktické třídy zahrnují: Míchání pomocí softwaru. Zvuková postprodukce na videu. Zvládnutí.
 • Syntéza a vzorkování:
  Úvod do syntézy zvuku. Blokové schéma syntetizátoru. Vzorkovače. Praktické třídy zahrnují elektronické alt = "hudební nástroje: syntezátory, vzorkovače a knihovny. Digitální studio: mixování a automatizace.
 • Zvukový průmysl:
  Nahrávací studio. Živá představení. Postprodukce a film. Nahrávací průmysl. Ukázky a obchodní značky.
Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The daily schedule at the school is divided between the classes; theory and practice, in the computer rooms and studios. The classes are led by qualified tutors who bring their experience to the learn ... Čtěte více

The daily schedule at the school is divided between the classes; theory and practice, in the computer rooms and studios. The classes are led by qualified tutors who bring their experience to the learning environment while following the methodology of the school. There are also the hours for study and practice conducted at the school with the all the necessary facilities and amongst fellow students whose talents, Méně
Barcelona , Madrid , Španělsko online + 2 Více Méně