Kurz léčení Reiki - úroveň 1, 2 a 3

Všeobecné informace

Popis programu

 • Místo: Online kurz
 • Certifikace: Zahrnuto
 • Přístup na kurz: 12 měsíců
 • Zahrnuta zkouška: Ano
 • Požadavky na vstup: Žádný
 • Kompatibilita: Všechna hlavní zařízení

Ať už přemýšlíte o tom, jak se naučit léčebný kurz reiki jako koníček, nebo máte zájem pracovat jako duchovní léčitel a chcete zvýšit svou kariéru na další úroveň, náš diplom léčení úrovně 1, 2 a 3 vám může poskytnout nahlédnutí , dovednosti a znalosti, které v této kariéře potřebujete.

Staňte se špičkovým reiki duchovním léčitelem složeným z jedenácti modulů s průměrnou dobou dokončení patnáct hodin.

Úvod do kurzu Reiki Healing 1., 2. a 3. úrovně

Tento podrobný kurz je určen pro každého, kdo chce svou kariéru posunout vpřed jako léčitel reiki. Kurz zahrnuje širokou škálu témat přes jedenáct podrobných modulů.

Během léčebného kurzu reiki se dozvíte o výhodách Reiki, porozumění reiki naladěním, dozvíte se o mysli, těle a emocích a pochopíte auru.

Kromě toho se můžete dozvědět více o Dr. Mikao Usui, zahájení kariéry jako léčitele Reiki a ještě mnohem více.

Skvělá věc na tomto kurzu je, že neexistují žádné vstupní požadavky, takže můžete doslova začít dnes, aniž byste museli studovat žádné jiné kurzy. Nepotřebujete žádné konkrétní vzdělání ani pracovní zkušenosti, pouze touhu se učit, prohlubovat své znalosti a dovednosti a uspět ve své požadované kariéře a postupovat vpřed. Pokud si přejete absolvovat kurz pokročilé úrovně, můžete se dozvědět více o našem kurzu Reiki Master, který se doporučuje, jakmile dokončíte kurzy úrovně 1, 2 a 3.

Jakmile vyberete kurz a obdržíte platbu, můžete se okamžitě začít učit. Každý může flexibilně studovat různými tempy, proto je tento kurz tak skvělou příležitostí, která vám umožní pracovat a studovat ve svém volném čase. Po absolvování kurzu budete muset absolvovat test s více možnostmi výběru a po absolvování vám bude vydán certifikát, který si můžete stáhnout a vytisknout a který uznávají odborníci v oboru.

Co se naučíte v kurzu léčení Reiki

Diplom obsahuje jedenáct podrobných modulů, ze kterých se můžete učit a získávat znalosti. Celkově by moduly měly trvat asi patnáct hodin, přičemž je třeba mít na paměti, že každý, kdo studuje různým tempem, a někteří lidé budou mít více času na studium než ostatní.

Mezi základní moduly v tomto kurzu patří:

 • Dozvíte se o odkazu a přípravě reiki před sezením
 • Získejte bližší pochopení procesu zladění
 • Naučte se hlavní principy, pozice rukou a symboly Kanji
 • Dozvíte se o 21denním procesu čištění, co znamenají symboly úrovně 2 a reiki trojúhelníky
 • Pochopte cho Ku Rei, Sei Hei Ki a Hon Sha Ze Sho Nen

Výhody Reiki:

Kurzy reiki uzdravení úrovně 1, 2 a 3 vám poskytnou řadu dovedností a znalostí, které budete moci denně používat. Absolvování kurzu má řadu výhod:

 • Duchovní léčení přináší hlubokou relaxaci a zlepšuje spánek.
 • Umění Reiki Healing také zbavuje fyzické ztuhlosti a napětí.
 • Urychluje přirozené hojení ran a povzbuzuje vás, když se cítíte vyčerpaní.
 • Reiki Healing snižuje stres, pomáhá s chronickými problémy a detoxikuje tělo.
Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Whether you’re looking to learn new skills, gain a qualification or to start a business, Harley Oxford can help you. Our school’s reputation has thrived by word of mouth; to us, we couldn’t ask for a ... Čtěte více

Whether you’re looking to learn new skills, gain a qualification or to start a business, Harley Oxford can help you. Our school’s reputation has thrived by word of mouth; to us, we couldn’t ask for a better way to inform every one of the many benefits that online training can bring. Méně