Kurz kurzů

Všeobecné informace

Popis programu

Kurz kurzů

Crypto-měnová politika hraje stále důležitější roli na finančních trzích po celém světě. Náš online kurz Crypto-kurz vám poskytne lepší přehled o tom, jak obchodovat s digitálními měnami, jako jsou Bitcoin, Ethereum a Litecoin, se zaměřením na řízení rizik a uchování kapitálu. Nabízíme vám podrobné pokyny týkající se procesu obchodování s digitálními měnami, od otevření peněženky až po procesy rozhodování za obchodem, stejně jako správu a monitorování vašeho portfolia. Tento program je dodáván online prostřednictvím našeho učebního portálu a se zasedáním na našem živém webináři, kde budete schopni komunikovat s naším akademickým týmem a získat názor na jakýkoli problém související s danou tématikou.

Požadavky na kurz

Vstupní požadavky pro všechny programy LAT:

  • Vyplněný a podepsaný formulář žádosti
  • Kopie pasu / průkazu totožnosti / rodného listu

Vstupní požadavky pro všechny programy LAT dva týdny nebo více:

  • Naskenovaná kopie nedávné barevné fotografie velikosti pasu
  • Doklad o vzdělání
  • Doklad o znalosti angličtiny, pokud je požadován

Poznámka: Všechny dokumenty se poskytují v angličtině. Pokud dokumenty nejsou v angličtině, budete muset také poskytnout ověřený překlad takových dokumentů.

Mezinárodní studenti

  • Naskenované kopie diplomů a ověřený překlad
  • Naskenované kopie certifikovaných přepisů
  • Doklad o znalosti angličtiny IELTS 5.5 nebo ekvivalenty
  • Kandidáti, kteří studovali vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce ve většinové anglicky mluvící zemi, mohou od univerzity potvrdit dopis, který potvrzuje jejich doklady o znalosti angličtiny.

Všichni ostatní studenti:

  • Minimální úroveň 3 nebo rozhovor s naším akademickým děkanem, Paddy Osborn Plně vyplněná přihláška LAT

Přívod

Každý měsíc

Poslední aktualizace Led 2020

Informace o škole

Established in 2010, the London Academy of Trading (LAT) has provided training for thousands of individuals wishing to enhance their knowledge of financial markets and to develop their skills in tradi ... Čtěte více

Established in 2010, the London Academy of Trading (LAT) has provided training for thousands of individuals wishing to enhance their knowledge of financial markets and to develop their skills in trading. The academy is accredited by the British Accreditation Council (BAC), which enables international students to study at LAT in London on Short-Term Study Visas (STSV). As a result, we have taught students from over 60 countries in the last 12 months. Méně
Londýn , Londýn + 1 Více Méně