Read the Official Description

Potýkají s každodenní záplavě informací, jsme nikdy neměli větší potřebu jasných komunikačních dovedností. Tento bezplatný kurz vám nabízí praktickou průpravu v používání řady komunikačních médií, která posílí vaše osobní efektivitu, ušetří čas a snížit hladinu stresu.

Zlepšit své písemné a ústní komunikační dovednosti

Objevíte principy psaní vlivné dokumenty pro práci, jako jsou zprávy a návrhy. Jak se naučit jednoduché rámce pro e-maily a schůzky budete okamžitě uvést do praxe a zvýšit svou produktivitu.

Najdete nový důvěru ve své schopnosti, aby přesvědčivé prezentace a vést produktivní setkání - ať už virtuální nebo tváří v tvář. Budete rozvíjet komunikační přístupy, které jsou citlivé na kulturní a osobní rozdíly a jsou přizpůsobené příležitosti, ať už on-line, v tisku nebo tváří v tvář.

Rozvíjet základní obchodní a finanční schopnosti

Tento kurz byl vyvinut společností The Open University Business School - průkopnické instituci, která je trojnásobný akreditované AMBA, EQUIS a AACSB.

Je to jeden z osmi z The Open University, navrženy tak, aby vám pomohou získat základní podnikatelské a finanční dovednosti, včetně komunikace, vytváření sítí, budování vztahů, řízení projektů, osobního finančního plánování a řízení, investice a finanční služby.

Business and Finance Základy: osm kurzů; Držitelé FutureLearn osvědčení o úspěšném všech osmi kurzů mohou získat 30 kreditů UK vůči The Open University Business School BA v oboru Business Management tím, že projde propojený Open University modulu posouzení (vyžaduje samostatnou registraci OU a za poplatek).

Jaká témata budete povídat?

Pro více informací o registraci, finální kurz posouzení, váš způsobilosti a BA v oboru Business Management, navštivte webové stránky na Open University. The Open University nepracuje na Kubě, Íránu, Severní Koreje, Súdánu a Sýrie. To znamená, že Žáci se sídlem v těchto zemích nebude moci převést svou účast v tomto programu na Open University kurzu kreditů.

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Dub. 2019
Červen 2019
Duration
4 týdnů
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Dub. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Červen 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Dub. 2019

Location
Application deadline
End Date

Červen 2019

Location
Application deadline
End Date

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date