Read the Official Description

Tato bezplatná on-line kurz si klade za cíl zvýšit povědomí mezi zdravotníky z role klinických bioinformatiky a genomiky ve zdravotnictví dnes. Budeme ilustrovat, jak disciplína of Clinical Bioinformatics poskytuje důležitý most mezi špičkové vědy a při poskytování genomické medicíny v klinické praxi. Tím, pochopení úlohy klinické Bioinformatician to bude jasné, jak nedílnou součástí jsou k zajištění prospěšné příležitosti genomické medicíny jsou plně realizovány v péči o pacienta.

Objevte potenciál klinické Bioinformatics

Je to vzrušující doba. Nyní se začínají sekvence celých genomů na klinice, nejvíce osobních údajů, které může mít na pacienta. Můžeme začít vidět, jak genom varianty by mohla mít dopad na zdraví a můžeme nasměrovat opravdu přesný lék k jednotlivým pacientům. To není bez problémů. Genom je obrovské množství informací. Identifikace příčinnou variantu (část v genomu, které mohou způsobit změnu ve zdravotnictví) je jako hledat jehlu v kupce sena. Ale co tato věta vlastně znamená? Tento kurz vás zavede do světa klinického Bioinformatician a ukázat vám, co dělají v zákulisí při zjištění, že jehly v genomických dat. Bude také ukázat, co se bude dít dál a důležitý příspěvek Clinical Bioinformatician je zpřístupnit cesty pacienta.

Prozkoumat způsoby klinické Bioinformatics

Klinická Bioinformatics zahrnuje nástroje a technologie, které vyžadují určitý soubor dovedností a znalostí. Použití nové generace sekvenčních technik a analýzu dat umožňuje na bioinformatician filtrovat a třídit informace z lidského genomu. Kurz přinese tyto metody a postupy k životu pomocí případových studií, rozhovorů s bioinformaticians a celou řadu aktivit, které vám pomohou pochopit základy klinických Bioinformatics.

Zkoumat úlohu klinických Bioinformatics ve zdravotnictví

Role klinických bioinformatiky lze chápat jako zajištění spojení mezi informatiky a biologie, a proto zahrnuje nástroje a technologie, které vyžadují specifické dovednosti a znalosti. Použití Next Generation Sequencing (NGS) techniky a analýza dat bioinformaticians a klinické vědce může identifikovat, filtrovat a třídit varianty nalezené v lidském genomu spojené s genetickým onemocněním. Tento kurz přinese tyto metody a postupy k životu pomocí případových studií, rozhovorů s bioinformaticians a celou řadu aktivit, které vám pomohou pochopit roli a její význam v genomové zdravotnictví. Budete mít také možnost vidět výhody a problémy, které klinických bioinformatiky, co se týká širších etických otázek, jako jsou ty, které se týkají správy dat - budeme klást otázky o tom, jak pacient data jsou uložena a kdo má přístup k němu.

Pokračující profesionální rozvoj

Na tomto kurzu je zde příležitost ke koupi prohlášení o účasti, který bude poskytovat jak fyzické i digitální záznam o vaší účasti. Dalo by se najít to užitečné pro prokázání důkaz o neformální dalšího profesního rozvoje (CPD), závazky vůči své kariéry, nebo vašeho povědomí o problematice v určitém tématu.

Jaká témata budete povídat?

 • Genomika a bioinformatika
 • Data a diagnostika
 • Nástroje a Workflow
 • Data a etika
 • Případové studie

Co budete dosáhnout?

 • Popsat roli klinické Bioinformatician, aby se stal rozdíl v cestě pacienta
 • Vysvětlete, jak Klinická Bioinformatics poskytuje důležitý most mezi výzkumem špici Genomic lékařství se na praktickou stránku a citlivosti klinickém prostředí
 • Určení typů nástrojů a technologií klinické bioinformatician používá k filtrování a třídit informace z lidského genomu
 • Prozkoumejte fáze klinického bioinformatiky workflow
 • Aplikovat znalosti z klinických bioinformatiky klinických případových studií
 • Vysvětlit etické aspekty, které musí být provedeny při práci s daty genomické
 • Vyšetřovat typické každodenní problémy rozvojových bioinformatiku k podpoře genomové revoluci ve zdravotnictví

Kdo je kurz určen?

Tento kurz je zaměřen na aktuální zdravotníky, kteří mají zájem dozvědět se více o úloze klinických bioinformatiky a budou také použitelné pro lidi se zájmem o využití genomiky ve zdravotnictví.

Není důležité mít předchozí zkušenosti nebo znalosti bioinformatiky nebo genomiky ačkoliv lékařská terminologie je použita a kurz je navržen tak, aby byl použitelný pro praktikování zdravotníkům.

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Nov. 2019
Duration
5 týdnů
Kombinované
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Nov. 2019
End Date
Application deadline

Nov. 2019

Location
Application deadline
End Date