Kurz Facebook pro podnikání online

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

CPD Schváleno

Facebook je největší sociální sítí na světě. S více než miliardou uživatelů je velmi pravděpodobné, že část vašeho cílového publika bude mít účet Facebook. V kurzu „Sociální média pro firmy“ vás povzbudí, abyste prozkoumali a prozkoumali preferované platformy sociálních médií používané vaší cílovou skupinou, takže v tomto bodě byste měli mít dobrý nápad, pokud je Facebook jednou ze správných platforem pro vy.

Použití Facebooku ve vaší firmě je o poskytování efektivních prostředků pro vaše zákazníky, aby s vámi komunikovali a spojili své přátele s vaší firmou. Doporučení je nejúčinnějším způsobem, jak se potenciální zákazník připojit k firmě, zejména pokud je doporučen přítelem. Takže pokud víte, že důvěryhodnému příteli se konkrétní značka líbí, je mnohem pravděpodobnější, že se s touto značkou zapojíte.

Facebook je v podstatě platforma určená k usnadnění sociální interakce mezi lidmi, s nimiž jste již vytvořili vzájemné uznávání.

Chod Číslo modulu Název modulu Pass% Povinné
Facebook pro podnikání 1 Úvod do Facebooku 70
Facebook pro podnikání 2 Nastavení stránky značky Facebook 70
Facebook pro podnikání 3 Správa vaší značky na Facebooku 70
Facebook pro podnikání 4 Přidání obsahu na vaši značku 70
Facebook pro podnikání 5 Vlastní aplikace 70
Facebook pro podnikání 6 Přivedení lidí na vaši značku 70
Facebook pro Busines 7 Facebook reklama 70
Facebook pro podnikání 8 Získání provozu na webu z Facebooku 70

Doporučené systémové požadavky

  • Prohlížeč: Aktuální webový prohlížeč
  • Video: Aktuální ovladače videa
  • Paměť: 1 GB + RAM
  • Rychlost stahování: Broadband (3 MB +)

Trvání: 80 minut (Poznámka: Toto je založeno na množství zobrazeného videoobsahu a je zaokrouhleno. V žádném případě nezohledňuje dobu načítání ani dobu přemýšlení nad otázkami).

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing &am ... Čtěte více

Acudemy is a training provider based in Central London that specialises in accredited and bespoke training courses. Popular courses we cover include accounting & finance, sales & marketing & project management. Méně