Read the Official Description

Tento třítýdenní bezplatný online kurz zkoumá praktickou kybernetickou bezpečnost včetně soukromí online, platební bezpečnosti a bezpečnosti doma.

Proč se zapojit do kurzu?

V moderním světě, bezpečnost informací má vliv na nás všechny: doma, v práci, on-line av životě obecně. Stejně jako mnoho vynálezů, které šly dříve, internet a web, oblak a Internet věcí (internetu věcí) s sebou přináší mnoho výhod, ale také otevírají nové možnosti pro trestné činnosti. Takže byste se měli vyhnout jakémukoliv kontaktu s tímto Brave New World? Tato bezplatná on-line kurz představuje alternativu, a poskytuje tak s vědomím činit informovaná rozhodnutí.

Pochopte klíčová témata v kybernetické bezpečnosti

Kurz vás seznámí s některými současnými klíčovými tématy v oblasti výzkumu kybernetické bezpečnosti a ukáže, jak se vztahují k každodennímu životu. Podíváme se na to, jak přechod na on-line úložiště osobních údajů postihuje soukromí, jak mohou být on-line platby provedené bezpečně a jak šíření "inteligentních" přístrojů ovlivnit bezpečnost. Během tří týdnů kurzu se podíváme na tato témata z různých hledisek: uživatelů, potencionálních útočníků a podnikatelů. Budeme také diskutovat o tom, jak probíhá výzkum na Newcastle University řeší tyto témata. O ochraně osobních údajů online: Co je soukromí? Začneme tím, že hledá do svých vlastních vír a praxí, pokud jde o rozdávání naše data on-line. Jaká je hodnota našich osobních údajů podniky? A jak můžete zjistit, jaké informace o vás je snadno dostupné on-line? Bezpečnost plateb: provádíme platby každý den, nakupujeme položky v obchodě a nakupujeme položky online, ale jak jsou tyto platby bezpečné? Jak bezpečné jsou naše peníze? Všechny různé způsoby platby v hotovosti, kreditní / debetní kartou, šek a bitcoin jsou kompromis mezi bezpečností a pohodlí. Podíváme se na neustále se vyvíjející závod mezi platebními podvody a bezpečnostními opatřeními používanými k předcházení podvodům. Zabezpečení pro domácnosti: S rostoucím počtem autonomních, Internet-umožnil zařízení v našich domovech a automobilech, na naše zápěstí av šatech, jak by mohly být zneužity? A co s tím můžeme dělat porozumění a reagovat na rizika a hrozby?

Učte se od výzkumníků a odborníků v oblasti kybernetiky

Kurz je prezentována výzkumné pracovníky a odborníky z Newcastle University School of Computing Science, uznávaného akademického Centre of Excellence v Cyber ​​Security Research (ACE-CSR). Tým provádí výzkum v oblastech, jako je kryptografie a zabezpečení informací, se zaměřením na pochopení lidského prvku počítačové bezpečnosti - obětí, vyšetřovatelů a útočníků. Každé téma je veden výzkumný odborník v této oblasti. Severoatlantická oblastní jednotka pro boj proti počítačové kriminalitě (UK) uvedla: Byl jsem ohromen. Obsah je skutečně relevantní a dynamický a ne jen vaše základní bezpečnostní tipy - je tu trochu víc, než jen to. Je to velmi uživatelsky interaktivní.

Jaká témata budete povídat?

 • O ochraně osobních údajů online: Co je soukromí? Začali jsme při pohledu do vlastních vír a praxí, pokud jde o rozdávání naše data on-line. Jaká je hodnota našich osobních údajů podniky? A jak můžete zjistit, jaké informace o vás je snadno dostupné on-line?
 • Bezpečnost plateb: provádíme platby každý den, nakupujeme položky v obchodě a nakupujeme položky online, ale jak jsou tyto platby bezpečné? Jak bezpečné jsou naše peníze? Všechny různé způsoby platby v hotovosti, kreditní / debetní kartou, šek a bitcoin jsou kompromis mezi bezpečností a pohodlí. Podívali jsme se na neustále se vyvíjející závod mezi platebním podvodem a bezpečnostními opatřeními používanými k předcházení podvodům.
 • Zabezpečení pro domácnosti: S rostoucím počtem autonomních, Internet-umožnil zařízení v našich domovech a automobilech, na naše zápěstí av šatech, jak by mohly být zneužity? A co s tím můžeme dělat porozumění a reagovat na rizika a hrozby?

Co budete dosáhnout?

 • Seznamte se s kompromisy mezi bezpečností a komfort v každodenním životě
 • Vysvětlete klíčová témata v počítačové bezpečnosti
 • Debata osvědčených postupů v rozdávání dat on-line
 • Posoudit hodnotu osobních údajů pro obchodní společnosti
 • Prozkoumejte vyvíjející bitvu mezi platebním podvodům a předcházení podvodům
 • Zkoumat rizika a snižující závažnost rizika v našem používání "inteligentních" přístrojů

Kdo je kurz určen?

Kurz je vhodný pro lidi, kteří mají jisté znalosti o kybernetické bezpečnosti, o některých poznatcích z oblasti informačních technologií ao zájem o zjištění stavu praxe v kybernetické bezpečnosti, jakož i budoucích směrech výzkumu.

Různé

 • ZDARMA online kurz
 • Doba trvání: 3 týdny
 • 3 hodiny pw
 • Dostupné certifikáty
Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Nov. 2019
Duration
3 týdnů
Kombinované
Denní studium
Price
Free
Zdarma on-line kurz
Deadline
By locations
By date
Start Date
Nov. 2019
End Date
Application deadline

Nov. 2019

Location
Application deadline
End Date