Read the Official Description

Tento bezplatný online kurz spojuje studenty a praktiky, kteří se zajímají o to, jak funguje mysl. Cílem je vybudovat mosty mezi tradičně antagonistickými přístupy k porozumění mysli.

Co je to mysl?

Tato otázka zamaskovala filozofy, vědce, historiky a obyčejné lidi v čase a kulturách.

Zatímco pokroky v lékařském pochopení toho, jak mozkové funkce mohou osvětlit neurologické funkce a poruchy, základní otázka, co mysl mluví k jinému problému.

Tento problém nemůže být zodpovězen čistě vědeckým porozuměním mozku, ani čistě filozofickým nebo psychologickým přístupem. Mnohé disciplíny se pokoušely řešit otázku ", což vedlo k vícenásobným a někdy i protikladným odpovědnostem.

Nové chápání mysli

Na tomto kurzu přijme profesor Mark Solms, předseda neuropsychologie na univerzitě v Kapském Městě, multidisciplinární přístup.

Přinese perspektiva z řady disciplín, prozkoumá čtyři specifické aspekty mysli - subjektivity, úmyslnosti, vědomí a agentury. Společně nám to pomůže přemýšlet o základních otázkách: co je to být mysl, proč máme myseľ a co máme pocit mít mysl.

Více se dozvíte v příspěvcích profesora Marka Solmsa k blogu FutureLearn: "Co je to mysl? Jedna z velkých tajemství naší doby "a" Myšlení a pocit: jaký je rozdíl? "

Kdo je kurz určen?

Tento kurz je zaměřen na každého, kdo má zájem o psychologii a mysl. Kurz bude také apelovat na praktiky, studenty a výzkumníky z celé řady disciplín, jejichž práce přímo či nepřímo pohlíží na mysl a mozek. To zahrnuje, ale neomezuje se na neurověd, psychologii, psychoanalýzu, filozofii, psychiatrii a neurologii.

Program taught in:
Angličtina
FutureLearn

See 257 more programs offered by FutureLearn »

This course is Online forma
Start Date
Led. 2020
Duration
6 týdnů
Kombinované
Denní studium
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Led. 2020
End Date
Application deadline

Led. 2020

Location
Application deadline
End Date