Krátkodobý kurz správy digitálních operací online

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Naučte se rozvíjet konkurenční výhodu digitálním transformováním technik řízení provozu vaší firmy .

Více než 80 procent společností přešlo na digitalizované operace - díky působivým výsledkům díky vyšší produktivitě a snížení nákladů v dodavatelském řetězci přineslo působivé výsledky. Proměňte své tradiční postupy při řízení operací a získejte finanční výhody optimalizace rychlosti a rozsahu vašich procesů.

Tento program vám ukáže, jak lze automatizaci, velká data, analytiku, inteligentní ovládání a strojové učení aplikovat na operace ve výrobních odvětvích a v odvětvích souvisejících se službami, a prozkoumá metody pro zlepšení vaší provozní autonomie, procesů a produktů pomocí nejnovějších digitálních technologií. .

Objevte, jak využít této hodnoty pro vaši organizaci v tomto online vzdělávacím programu pro výkonné manažery. V průběhu šesti týdnů se naučte, jak posoudit své obchodní operace a identifikovat příležitosti pro digitální transformaci.

Kdo by se měl zúčastnit

  • Odborníci na řízení operací nebo osoby v související roli, kteří chtějí pochopit, jak lze digitalizaci využít ke zlepšení operací a výsledků na konci řádku.
  • Manažeři v souvisejících rolích, kteří chtějí zlepšit své provozní procesy a efektivně vést implementační týmy.
  • Profesionálové, kteří si kladou za cíl využít výhod digitální transformace, vést implementační týmy a poskytovat strategický dohled.

Tento program je pro vás, pokud:

  • Jste manažer, který má zájem o zlepšení efektivity a autonomie vašich provozních procesů a získání finančních výhod digitalizace svých operací.
  • Pracujete ve službách nebo ve zpracovatelském průmyslu a chcete porozumět tomu, jak digitálně transformovat tradiční postupy řízení vaší firmy.
  • Chcete zůstat informováni o tom, jak nejnovější technologie revolucionizují klíčové kompetence řízení provozu.
  • Snažíte se svým týmům zajistit dohled nad digitalizací a vybudovat síť stejně smýšlejících průmyslových odborníků a vůdců.

Obrys programu

Po dobu trvání tohoto online vzdělávacího programu pro výkonné manažery budete postupovat prostřednictvím následujících modulů:

Modul 1:

Řízení provozu: digitální rámec

Objevte význam implementace strategických, digitálních a provozních rámců pro efektivní řízení operací.

Modul 2:

Propojení provozní metriky a finanční výkonnosti

Prozkoumejte propojení mezi provozní a finanční výkonností.

Modul 3:

Dopad digitalizace: Zvětšení a zrychlení

Porozumět roli digitalizace, kterou hraje v rozšiřování a urychlování provozních procesů.

Modul 4:

Případ pro digitalizaci: autonomie a kvalita

Dozvíte se o důležitosti digitalizace pro autonomii a kvalitu.

Modul 5:

Digitální přístup ke strategickému řízení zásob

Zjistěte více o digitálním přístupu k efektivní správě zásob.

Modul 6:

Aplikace digitálních technologií na řízení provozu

Prozkoumejte digitální technologie, které mohou zlepšit správu operací.

Zaregistrujte se nyní!

Nejčastější dotazy

Na stránce kurzu se dozvíte více o nadcházejících termínech sezení, ceně programu a dalších:

[Zjistit více]

Online vzdělávání, které vás odlišuje

Tento online program Kellogg School of Management je dodáván ve spolupráci s poskytovatelem online vzdělávání GetSmarter. Připojte se k rostoucí komunitě globálních profesionálů a využijte příležitosti k:

  • Získejte ověřitelné a relevantní kompetence a získejte neocenitelné uznání od mezinárodního výběru univerzit, zcela online a ve vašem vlastním čase.
  • Užijte si přizpůsobený, online zprostředkovaný zážitek z učení vytvořený, abyste se cítili podporováni v každém kroku.
  • Zažijte pružný, ale strukturovaný přístup k online vzdělávání, když plánujete své učení po celý život, abyste splnili týdenní milníky.
Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Kellogg School of Management at Northwestern University is dedicated to educating and inspiring brave leaders who build strong organizations. Growth is a challenge every leader and organization co ... Čtěte více

The Kellogg School of Management at Northwestern University is dedicated to educating and inspiring brave leaders who build strong organizations. Growth is a challenge every leader and organization confronts — across sectors, markets, countries and economies. Through a distinctive approach to business thought leadership and a vibrant community-led culture, Kellogg develops courageous, driven, and supportive leaders who wisely leverage the power of markets to create lasting value. Méně
Přejít na web školy