Krátký předmět: Fotografie pro sociální média

Všeobecné informace

Popis programu

Zvyšte svou značku online

Ať už řídíte svou osobní přítomnost na internetu nebo značku, je použití správných obrázků nezbytnou součástí vyprávění vašeho příběhu prostřednictvím sociálních médií.

Zatímco mnozí z nás v těchto dnech nesou kameru, naše telefony, v našich kapsách každý den, kolik z nás skutečně ví, jak ji použít k vytváření a sdílení snímků, které mají vliv na publikum sociálních médií?


Proč tento kurz

Tento čtyřtýdenní online kurz je vaším základním průvodcem pro výtvarné vyprávění, který vás naučí optimalizovat dostupné nástroje pro tvorbu obrázků a správně je aplikovat, abyste vytvořili zajímavé příběhy v sociálních mediálních platformách.

Budete vyučováni předními odborníky v oboru digitálního marketingu a spolupracujete s vašimi kolegy a získávat konstruktivní zpětnou vazbu od tvých učitelů během celého kurzu, abyste se ujistili, že jste na cestě.


Co se naučíte

  • Jaký dopad mají obrázky / styl, který používáte, na identitu vaší značky.
  • Jak vytvořit vizuální prostředky pro sociální média, které skutečně reprezentují vás / vaši značku.
  • Co potřebujete k vytváření působivých a působivých snímků: od zařízení iPhone až po zařízení DSLR.
  • Osvětlení, zaměření a složení: od jídla po produkt až po životní styl.
  • Jak optimalizovat obrázky pro sociální média.
  • Úpravy softwaru: prozkoumejte dostupné možnosti a cenové body pro zlepšení vzhledu vašich fotografií.
  • Jak vytvořit vizuální strategii pro sociální média: prozkoumat hlavní sociální sítě a jak je nejlépe využít.
Poslední aktualizace Říjen 2018

Informace o škole

Whether you’re looking to upskill, build your confidence, get a promotion, or start your own business, our online short courses will make sure you have the skills and know-how you need to stand out fr ... Čtěte více

Whether you’re looking to upskill, build your confidence, get a promotion, or start your own business, our online short courses will make sure you have the skills and know-how you need to stand out from the crowd. Developed through a partnership between Red Magazine and one of the UK’s leading creative universities, Falmouth University, the courses combine the best of both worlds, engaging content and industry-leading teaching along with a down-to-earth approach and up-to-date trends and insights. Méně