Krátký předmět: Bootcamp pro malé firmy

Všeobecné informace

Popis programu

Přečtěte si, jak spustit úspěšný malý podnik

Myslíte na to, že zahájíte vlastní podnikání, nebo jste možná už udělali záplavy a potřebujete pouze pomocnou ruku, která vám pomůže ještě více zaujmout vaše nové podnikání?

Existuje mnoho věcí, které je třeba vzít v úvahu při zahájení podnikání, od porozumění vašim zákazníkům až po rozpočty, obchodní plány a legislativu.


Proč tento kurz

Tento osmi-týdenní online kurz vám pomůže odhalit a procházet se všemi důležitými prvky založení vlastního podnikání.

Získáte základní dovednosti a znalosti z oblasti podnikání, které potřebujete k úspěšnému podnikání, a zaměřte se na nízko nákladné a rychlé implementační strategie, které vám umožní využívat vznikající trendy a technologie a učit se tím.


Co se naučíte

  • Vypracování strategie a podnikatelského plánu: definování vaší vize do budoucnosti a plánování kroků k jejímu dosažení.
  • Průzkum trhu: co fungovalo dobře a co ne, a co se z toho můžete naučit při vylepšování obchodní strategie.
  • Produkty a ceny: co potřebujete pochopit, abyste mohli přesně oceňovat své produkty / služby? Jaké jsou vaše náklady na zboží? Budete mít slevu? Potřebujete samostatné maloobchodní a velkoobchodní ceny? Prozkoumejte vše a další.
  • Peněžní tok, finanční prognóza a možnosti fundraisingu: jste slyšeli výrok "hotovost je král", jak získáváte a spravujete své finance co nejlépe pro vaše podnikání?
  • Legality a logistika: vyzbrojení plánem pro vaše podnikání, to je místo, kde se můžete vyrovnat s licenčními, registračními a účetními požadavky.
  • Komunikace: jak a kde říct svůj příběh a budovat svou značku.
  • Pitching, vyjednávání a prodej.
Poslední aktualizace Říjen 2018

Informace o škole

Whether you’re looking to upskill, build your confidence, get a promotion, or start your own business, our online short courses will make sure you have the skills and know-how you need to stand out fr ... Čtěte více

Whether you’re looking to upskill, build your confidence, get a promotion, or start your own business, our online short courses will make sure you have the skills and know-how you need to stand out from the crowd. Developed through a partnership between Red Magazine and one of the UK’s leading creative universities, Falmouth University, the courses combine the best of both worlds, engaging content and industry-leading teaching along with a down-to-earth approach and up-to-date trends and insights. Méně