Přečtěte si, jak spustit úspěšný malý podnik

Myslíte na to, že zahájíte vlastní podnikání, nebo jste možná už udělali záplavy a potřebujete pouze pomocnou ruku, která vám pomůže ještě více zaujmout vaše nové podnikání?

Existuje mnoho věcí, které je třeba vzít v úvahu při zahájení podnikání, od porozumění vašim zákazníkům až po rozpočty, obchodní plány a legislativu.


Proč tento kurz

Tento osmi-týdenní online kurz vám pomůže odhalit a procházet se všemi důležitými prvky založení vlastního podnikání.

Získáte základní dovednosti a znalosti z oblasti podnikání, které potřebujete k úspěšnému podnikání, a zaměřte se na nízko nákladné a rychlé implementační strategie, které vám umožní využívat vznikající trendy a technologie a učit se tím.


Co se naučíte

  • Vypracování strategie a podnikatelského plánu: definování vaší vize do budoucnosti a plánování kroků k jejímu dosažení.
  • Průzkum trhu: co fungovalo dobře a co ne, a co se z toho můžete naučit při vylepšování obchodní strategie.
  • Produkty a ceny: co potřebujete pochopit, abyste mohli přesně oceňovat své produkty / služby? Jaké jsou vaše náklady na zboží? Budete mít slevu? Potřebujete samostatné maloobchodní a velkoobchodní ceny? Prozkoumejte vše a další.
  • Peněžní tok, finanční prognóza a možnosti fundraisingu: jste slyšeli výrok "hotovost je král", jak získáváte a spravujete své finance co nejlépe pro vaše podnikání?
  • Legality a logistika: vyzbrojení plánem pro vaše podnikání, to je místo, kde se můžete vyrovnat s licenčními, registračními a účetními požadavky.
  • Komunikace: jak a kde říct svůj příběh a budovat svou značku.
  • Pitching, vyjednávání a prodej.
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Red Smart Academy With Falmouth University »

Poslední aktualizace Říjen 22, 2018
Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
8 týdnů
Denní studium
Price
550 GBP
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date