Krátký kurz online strategií pro vyjednávání

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Vzhledem k tomu, že technologie a automatizace stále mění povahu práce, mezilidské dovednosti nabývají stále většího významu jako způsob, jak zvýšit konkurenční výhodu v podnikání. Schopnost úspěšně vyjednat způsobem, který přináší hodnotu pro všechny strany, vytváří společný tón pro budoucí řešení konfliktů a je účinným způsobem, jak vyniknout jako vůdce ve vaší organizaci.

Společné vyjednávání staví lidi do centra jakékoli dohody, dohody nebo mediace. To pomáhá zajistit, aby všechny zúčastněné strany měly pocit, že mají pocit kontroly a že výsledkem je oboustranně výhodná situace. Podporuje také transparentnost a důvěru, odděluje lidi od problému a podporuje společnou odpovědnost za konečný výsledek.

Programátor a přednášející Yale SOM, Dr. Daylian Cain, vám pomohou vyvinout svůj vlastní jedinečný styl vyjednávání, který lze použít v profesionálních i osobních situacích. Získejte teoretické pochopení toho, co představuje účinnou interakci, prozkoumáním běžných chyb, které lidé dělají, a diskusí o případových studiích z reálného světa. Těžištěm tohoto programu je rozvíjení praktických vyjednávacích dovedností prostřednictvím živých sezení s ostatními účastníky, které vás připraví na to, abyste byli efektivním lídrem ve světě, který se vyznačuje rostoucí složitostí.

Kdo by se měl zúčastnit

 • Obchodní vedoucí a vedoucí pracovníci, kteří chtějí mít větší vliv ve své organizaci.
 • Usilující obchodní vedoucí, kteří chtějí ukázat svou hodnotu a ovlivnit jejich současnou roli.
 • Obchodní profesionálové a specialisté, jako jsou právníci, lékaři a konzultanti, kteří potřebují sjednat smlouvy nebo udržovat efektivní vztahy s klienty.
 • Jednotlivci, kteří chtějí zlepšit své vyjednávací a strategické komunikační dovednosti a pochopit, jak jsou vyřešeny problémy, jako je odhalení a střet zájmů.
 • Každý, kdo vyjednává dohody a smlouvy, jako jsou pracovní nabídky, propagační akce, nákupy aktiv, přidělování zdrojů, organizační rozhodnutí a fúze a akvizice.

Budete odcházet

 1. Schopnost vytvářet a maximalizovat hodnotu pro všechny strany pomocí spolupráce styl vyjednávání.
 2. Praktické vyjednávací dovednosti rozvíjené zkoumáním různých strategií a společných úskalí, diskusí o případových studiích v reálném světě a účastí se živých sezení s ostatními účastníky.
 3. Porozumění silným stránkám při vyjednávání, které byly stanoveny samoanalýzou, jakož i personalizovaný přípravný dokument, který lze použít v budoucích scénářích.
 4. Odborné vhledy do profesionální hodnoty vyjednávání o spolupráci od vážené fakulty Yale SOM a vůdců myšlení

* Po úspěšném dokončení vašeho programu se také připojíte k exkluzivní skupině absolventů Yale School of Management Executive Education Alumni na LinkedIn

Programový obrys

Po celou dobu trvání tohoto online programu budete procházet následující moduly:

Modul 1:

Hodnota zapojení do vyjednávání

Naučte se, jak přidat hodnotu dohodě pomocí vyjednávání.

Modul 2:

Postupy kladení otázek pro efektivní vyjednávání

Zjistěte, co chce váš vyjednávací partner, proč a v jakém pořadí.

Modul 3:

Pochopení a rozšíření koláču

Přečtěte si další informace o nástrojích a konceptech, které vám umožňují maximalizovat hodnotu ve spolupráci.

Modul 4:

Zajištění lepší nabídky pro obě strany

Zapojte se do druhého vyjednávání s partnerem a pokuste se dosáhnout dohody o urovnání sporu.

Modul 5:

Vytváření hodnoty přeměnou soupeře v partnera

Určete, jak lze hodnotu vytvořit a nárokovat pomocí technik vzájemného vyjednávání.

Modul 6:

Vypracování vaší osobní vyjednávací strategie

Vytvořte si vlastní přípravný dokument, který budete používat při budoucích jednáních.

Zaregistrujte se nyní!

Nejčastější dotazy

Na stránce kurzu se dozvíte více o nadcházejících termínech sezení, ceně programu a dalších:

[Zjistit více]

Online vzdělávání, které vás odlišuje

Tento online program Yale School of Management Executive Education je dodáván ve spolupráci s poskytovatelem online vzdělávání GetSmarter. Připojte se k rostoucí komunitě globálních profesionálů, kteří již využili příležitosti:

 • Po úspěšném dokončení programu se připojte k exkluzivní skupině Yale School of Management Executive Education na LinkedIn.
 • Zažijte flexibilní, ale strukturovaný přístup k online vzdělávání, když se učíte kolem svého rozvrhu.
 • Získejte oficiální osvědčení o účasti od Yale School of Management Executive Education.
Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Yale School of Management Executive Education is dedicated to educating leaders for business and society. Through its integrated curriculum, close ties to Yale University, and active connection to ... Čtěte více

The Yale School of Management Executive Education is dedicated to educating leaders for business and society. Through its integrated curriculum, close ties to Yale University, and active connection to the Global Network for Advanced Management, participants are ensured to acquire crucial technical skills and develop a genuine understanding of an increasingly complex global context. Yale SOM’s selected range of supported online programs, delivered in collaboration with GetSmarter, creates a learning experience that is higher-touch and personalized for the working professional. Leaders and learners from around the world will be positioned for success as they engage with the faculty's wealth of experience and depth of research. Méně
Přejít na web školy