Krátký kurz online programu zrychleného řízení

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Hlavním úkolem, kterému dnes čelí organizace, je budování silného řídícího týmu, který generuje výsledky navzdory neustálým změnám. * Rychlý růst podnikání často znamená, že organizace překonají své odborné znalosti v oblasti řízení. Manažeři více než kdy jindy potřebují analytický a integrativní přístup k řešení problémů a vedení.

Online Accelerated Management Program, od Yale School of Management Executive Education, vám poskytne klíčové nástroje a postřehy, které jsou nedílnou součástí efektivního manažera. Získáte hlubší pochopení spojení mezi různými organizačními funkcemi, když se zapojíte do jedinečného integrovaného kurikula a hrubé případové studie z adresáře Yale School of Management .

V průběhu osmi týdnů budete pod vedením odborníků Yale SOM zdokonalovat své analytické dovednosti při řešení problémů, naučit se využívat sociální sítě, zkoumat časovou hodnotu peněz a oceňování společností a rozvíjet dovednosti potřebné k formulování konkurenční strategie. pro vaši organizaci. Budete odcházet se základními dovednostmi a znalostmi v oblasti obchodního vedení a také získáte certifikát o účasti od Yale School of Management Executive Education, který vás zmocní k tomu, abyste s důvěrou vedli a usilovali o pokroková řešení ve vaší organizaci.

* Forbes (listopad 2018).

Kdo by se měl zúčastnit

  • Profesionálové zaměřené na přechod do manažerské pozice, jakož i noví manažeři, kteří si přejí dále rozvíjet své strategické a vedoucí schopnosti.
  • Manažeři na střední a vyšší úrovni, kteří se snaží zdokonalit své rozhodovací dovednosti, strategii a finanční znalosti.
  • Majitelé podniků a podnikatelé, kteří si kladou za cíl zlepšit efektivitu svého podnikání rozvíjením svých schopností v oblasti řešení problémů a analytických dovedností.

Budete odcházet

  1. Schopnost analyzovat složitá obchodní rozhodnutí a dovednosti k tomu, aby se díky tomu získaly informovanější obchodní rozhodnutí.
  2. Pochopení časové hodnoty peněz a finančních výkazů a jak ocenit projekt nebo společnost.
  3. Certifikát Yale School of Management Executive Education o účasti formalizující vaše znalosti a dovednosti v oblasti řízení a vedení. *

* Po úspěšném dokončení vašeho programu se také připojíte k exkluzivní skupině Yale School of Management Executive Education na LinkedIn

Programový obrys

Po celou dobu trvání tohoto online programu budete procházet následující moduly:

Modul 1:

Rozhodování pod nejistotou

Modul 2:

Vytvoření konkurenční strategie

Modul 3:

Pákové sítě

Modul 4:

Pochopení časové hodnoty peněz

Modul 5:

Rozhodování pod omezeními

Modul 6:

Interpretace účetní závěrky: hotovost versus bohatství

Modul 7:

Oceňovací společnosti

Modul 8:

Analýza komplexního obchodního rozhodnutí

Zaregistrujte se nyní!

Nejčastější dotazy

Na stránce kurzu se dozvíte více o nadcházejících termínech sezení, ceně programu a dalších:

[Zjistit více]

Online vzdělávání, které vás odlišuje

Tento online program Yale School of Management Executive Education je dodáván ve spolupráci s poskytovatelem online vzdělávání GetSmarter. Připojte se k rostoucí komunitě globálních profesionálů, kteří již využili příležitosti:

  • Po úspěšném dokončení programu se připojte k exkluzivní skupině Yale School of Management Executive Education na LinkedIn.
  • Zažijte flexibilní, ale strukturovaný přístup k online vzdělávání, když se učíte kolem svého rozvrhu.
  • Získejte oficiální osvědčení o účasti od Yale School of Management Executive Education.
Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Yale School of Management Executive Education is dedicated to educating leaders for business and society. Through its integrated curriculum, close ties to Yale University, and active connection to ... Čtěte více

The Yale School of Management Executive Education is dedicated to educating leaders for business and society. Through its integrated curriculum, close ties to Yale University, and active connection to the Global Network for Advanced Management, participants are ensured to acquire crucial technical skills and develop a genuine understanding of an increasingly complex global context. Yale SOM’s selected range of supported online programs, delivered in collaboration with GetSmarter, creates a learning experience that is higher-touch and personalized for the working professional. Leaders and learners from around the world will be positioned for success as they engage with the faculty's wealth of experience and depth of research. Méně
Přejít na web školy