Krátký kurz globálního obchodu a politiky online

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Organizace fungují v kontextu svého tržního prostředí - svých konkurentů, dodavatelů a zákazníků - ale také v širším prostředí, které zahrnuje sociální, politické a regulační síly.

Tento program nabídne vedoucím pracovníkům rozvinutou perspektivu těchto kritických sil. Poskytuje strategie, jazyk, rámce a nástroje pro analýzu a reakci na tyto faktory pro konkurenční výhodu.

Tento program, vedený profesorem Davidem Bachem, zástupcem děkana pro výkonné programy a profesorem v praxi managementu, poskytuje účastníkům vylepšené strategické dovednosti pro navigaci v měnícím se globálním obchodním kontextu. Bachovy rozhovory s několika předními odborníky poskytují perspektivu „na zemi“. Zapojíte se do aktuálních globálních případových studií a své učení budete neustále aplikovat na svou organizaci prostřednictvím diskusních fór a reflexního žurnálu.

Nakonec dokončíte analýzu změn v podnikání a úspěchu a naučíte se, jak strategicky spolupracovat se zúčastněnými stranami. Získáte také příležitost komunikovat s myšlenkami, zkušenostmi a názory různorodé a mezinárodní skupiny účastníků a rozvíjet svou globální síť online.

Kdo by se měl zúčastnit

 • Obchodní vedoucí, jejichž organizace působí v globálním kontextu.
 • Klíčoví činitelé, kteří se podílejí na tvorbě obchodní strategie.
 • Vůdci, kteří chtějí řídit růst a aktivně reagovat na sociální, politické, regulační a přírodní síly, které ovlivňují jejich podnikání.
 • Funkční manažeři v oblasti lidských zdrojů, financí a operací, kteří se chtějí více zapojit do své obchodní strategie.
 • Profesionálové pracující v oblasti komunikace, vládních záležitostí, společenské odpovědnosti a řízení udržitelnosti podnikání.

Budete odcházet

 1. Strategické poznatky a rámce pro analýzu a předvídání dopadů globálních sociálních, politických a regulačních změn a tlaků na vaši organizaci.
 2. Nástroje, znalosti a síť k efektivnímu vedení a prosazování pozitivních změn ve stále propojenějším podnikatelském a sociopolitickém prostředí.
 3. Schopnost ovlivnit a utvářet vaše netržní prostředí a zapojit se do skupiny zúčastněných stran, aby se zvýšila vaše konkurenční výhoda.
 4. Nový pohled na podnikání s poznatky z fakulty Yale SOM, mezinárodními odborníky v oboru a současnými případovými studiemi. *

* Po úspěšném dokončení vašeho programu se také připojíte k exkluzivní skupině Yale School of Management Executive Education na LinkedIn.

Programový obrys

Po celou dobu trvání tohoto online programu budete procházet následující moduly:

Modul 1:

Soutěžte mimo trh

Modul 2:

Analyzujte netrhové výzvy pro strategickou výhodu

Modul 3:

Navigujte v politice ničivých inovací

Modul 4:

Nacionalismus v mezinárodním podnikání

Modul 5:

Lobování a rámování v globálním kontextu

Modul 6:

Angažovanost zúčastněných stran a globální správa věcí veřejných

Modul 7:

Etika, hodnoty a obchodní rozhodnutí

Modul 8:

Dělat dobře tím, že děláte dobře

Zaregistrujte se nyní!

Nejčastější dotazy

Na stránce kurzu se dozvíte více o nadcházejících termínech sezení, ceně programu a dalších:

[Zjistit více]

Online vzdělávání, které vás odlišuje

Tento online program Yale School of Management Executive Education je dodáván ve spolupráci s poskytovatelem online vzdělávání GetSmarter. Připojte se k rostoucí komunitě globálních profesionálů, kteří již využili příležitosti:

 • Po úspěšném dokončení programu se připojte k exkluzivní skupině Yale School of Management Executive Education na LinkedIn.
 • Zažijte flexibilní, ale strukturovaný přístup k online vzdělávání, když se učíte kolem svého rozvrhu.
 • Získejte oficiální osvědčení o účasti od Yale School of Management Executive Education.
Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The Yale School of Management Executive Education is dedicated to educating leaders for business and society. Through its integrated curriculum, close ties to Yale University, and active connection to ... Čtěte více

The Yale School of Management Executive Education is dedicated to educating leaders for business and society. Through its integrated curriculum, close ties to Yale University, and active connection to the Global Network for Advanced Management, participants are ensured to acquire crucial technical skills and develop a genuine understanding of an increasingly complex global context. Yale SOM’s selected range of supported online programs, delivered in collaboration with GetSmarter, creates a learning experience that is higher-touch and personalized for the working professional. Leaders and learners from around the world will be positioned for success as they engage with the faculty's wealth of experience and depth of research. Méně
Přejít na web školy