Krátké kurzy: Tvorba obsahu: blogování, vlogování

Všeobecné informace

Popis programu

Jak se stát tvůrcem obsahu

V dnešní době, tvorba obsahu, včetně blogování a vlogování, není jen hobby, je to hlavní podnikání, dokonce i výzva pro televizi, pokud jde o hodnotu zábavy.

Hvězdy vytváření obsahu povolují tisíce věrných stoupenců a zase velké sponzorské obchody díky poměrně novému průmyslu, který podporuje chuť diváků na kvalitní obsah; ať už je to prezentováno prostřednictvím blogů, webových stránek, příspěvků na sociální média, zpravodaje nebo dokonce i video blogů.

Každý může vytvářet obsah s mobilním telefonem a počítačem, ale jen málo lidí, kteří sledují sledování mimo své vlastní sociální kruhy. Jaké jsou tajemství úspěšného vytváření obsahu? Jak vystupujete z konkurence, abyste měli velký vliv? Jak můžete zajistit, že publikování je efektivní a jak můžete vytvořit zajímavý obsah, který přitahuje nové stoupence?


Proč tento kurz?

Tento šestitýdenní online kurz vám zodpoví všechny tyto otázky a poskytne vám know-how o tom, jak umístit váš blog nebo vlog, vytvořit poutný obsah a rozšiřovat své aktivity, abyste udrželi krok s rostoucím počtem stoupenců, transformovali svou osobní přítomnost na internetu nebo vaší firmě.

Ať už máte vášeň, kterou chcete sdílet se světem prostřednictvím blogu nebo vlogu nebo vytvářet obsah jako součást své práce, bude vám kurz poskytovat základní průvodce pro správu blogových / vlogových prostorů a vytvořit plán růstu pro váš obsah a optimalizovat nástroje, které máte k dispozici, aby obsah, který publikuje, mohl plně využít potenciál.

Budete vyučováni předními odborníky v oboru digitálního marketingu a spolupracujete s vašimi kolegy a získávat konstruktivní zpětnou vazbu od tvých učitelů během celého kurzu, abyste se ujistili, že jste na cestě.


Co se naučíte

Jak definovat účel, publikum a značku svého blogu / vlogu.

Referenční kritéria: Kdo jsou nejdůležitější blogery / vlogci ve vašem sektoru a jaké modely provozu používají?

Vypracování strategie a podnikatelského plánu: definování vaší vize do budoucnosti a plánování kroků k jejímu dosažení.

Vyrobte perfektní online prostředí: rozvržení, SEO a mediální možnosti.

Vydělávání peněz: spolupráce s reklamami a značkami, fakturace, právní a obchodní značky.

Cílení obsahu: získávání obrázků a psaní / natáčení obsahu.

Takeaways: klíčové poučení a cesty do sítí.

Poslední aktualizace Říjen 2018

Informace o škole

Whether you’re looking to upskill, build your confidence, get a promotion, or start your own business, our online short courses will make sure you have the skills and know-how you need to stand out fr ... Čtěte více

Whether you’re looking to upskill, build your confidence, get a promotion, or start your own business, our online short courses will make sure you have the skills and know-how you need to stand out from the crowd. Developed through a partnership between Red Magazine and one of the UK’s leading creative universities, Falmouth University, the courses combine the best of both worlds, engaging content and industry-leading teaching along with a down-to-earth approach and up-to-date trends and insights. Méně