Knit - lekce online

University of Fashion - Online Fashion Design School

Popis programu

Read the Official Description

Knit - lekce online

University of Fashion - Online Fashion Design School

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další.

Většina škol účtuje velký školný poplatek za výuku jednoho módního předmětu v konkrétní módní disciplíně, jako je šití nebo vytváření vzoru. Na Univerzitě módy zaplatíte mnohem méně za přístup každý Módní předmět v každý disciplína!

Kliknutím sem získáte další informace

Knit lekce

Naše pletené lekce výukové programy patří vyjmout a šít úplety stejně jako umění ruční pletení.

Náhled typické lekce UoF Knits

Pletení Poncho šála

Lekce pro každou úroveň dovedností

ZAČÁTEČNÍK

Začněte s našimi "Úvod do pleteniny" a "úpletu Zásady" lekce první. Dozvíte se o pletené struktury, stretch poměru a jak si vybrat tu nejlepší úpletu pro konkrétní návrh. Aplikujte tyto znalosti a vytvořte si vlastní sadu pletených srážek pro různé poměry úpletu. Dokončit své pletené studie o učení, jak vytvořit ručně pletené pončo šálu a plést svetr.

Střední

Pokud již máte nějakou zkušenost s úplety, podívejte se na naše lekce plést Stretch snížení.

Co se můžete naučit

Pletené Stretch Snížení - sukně Slopers

Naučte se, jak vzít svůj přímý sukni Sloper a převést jej do řady pletené slopers pro různé pletené kategorií stretch. Naučíme vás, jak na první a pak, jak jej převést na Střední úsek, 2-way stretch, Super Stretch a žebrová pletenina elastické tkaniny vytvořit stabilní Knit Sloper. Tato lekce navazuje na našem pletené přednášek série: Úvod do pleteniny a pleteniny principů.

Ostatní Knit Lekce

Tím, přihlášení Vašeho Torso Knit výpočty formulář, z naší lekci o tom, jak převést Torso Sloper ke stabilnímu Knit Torso Sloper, budeme pomáhat, aby tento lekce hračkou.

Přidejte do své knit knihovny tím, že se naučíte, jak vytvořit pletené rukáv a pantové bloky, takže můžete navrhnout všechny typy pletených oděvů, bez ohledu na to, kterou tahovou látku si vyberete.

Univerzita módy nabízí mnoho lekcí o pletech. Zkontrolujte je kliknutím na kartu Lekce na naší domovské stránce na UniversityofFashion.com.

Kliknutím se zaregistrujete

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
189 USD
za rok. Nabízíme také opakující se měsíční sazbu předplatného ve výši US 19,95 dolarů za měsíc.
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - New York, New York
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené státy americké - New York, New York
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu