Read the Official Description

Kameraman hřiště

Kameraman hraje důležitou roli v každém procesu nahrávání. Proto je kvalita obrazu má zásadní význam pro výjimečnou audiovizuální produkt. Hledáte nejlepší kurz provozovatele fotoaparátu? Už jste našli. V CPA online máme to!

Jeden rys, který dělá náš operátor samozřejmě fotoaparátu je nejvíce kompletní, je také vytvořen vás v technické a umělecké vedení profesionálních principů videokamer, absolvovat školení ve strukturování skriptů v třídění editaci a teorie obrazu, videa, zvuku a osvětlení: Podstatný obsah v nahrávce, aby se skutečné profesionální kameraman.

Rozhodněte se pro technické a praktické přípravy, s vysokou poptávkou na trhu práce. Tento operátor samozřejmě on-line Fotoaparát je vybaven neomezuje jejich pracovní příležitosti pouze pro film a televizi, a můžete pracovat na všechny druhy funkcí, dokumentárních filmů, firemních videí, akce, ukazuje ... V posledním praxi můžete pracovat s profesionálním vybavením pouze k dispozici kvalifikovaní odborníci. Potřebujete další motivaci, aby se stal profesionálním?

AGENDA

 1. Audiovizuální jazyk
 2. Audiovizuální žánry
 3. Skript
 4. Zvuky a mikrofony
 5. Osvětlení
 6. Video signál
 7. Skladovací systémy
 8. High Definition
 9. CÍLE
 10. Části fotoaparátu
 11. Ruční kamera

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
300 hodin
Part-time
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date