Přečtěte si oficiální popis

Kameraman hřiště

Kameraman hraje důležitou roli v každém procesu nahrávání. Proto je kvalita obrazu má zásadní význam pro výjimečnou audiovizuální produkt. Hledáte nejlepší kurz provozovatele fotoaparátu? Už jste našli. V CPA online máme to!

Jeden rys, který dělá náš operátor samozřejmě fotoaparátu je nejvíce kompletní, je také vytvořen vás v technické a umělecké vedení profesionálních principů videokamer, absolvovat školení ve strukturování skriptů v třídění editaci a teorie obrazu, videa, zvuku a osvětlení: Podstatný obsah v nahrávce, aby se skutečné profesionální kameraman.

Rozhodněte se pro technické a praktické přípravy, s vysokou poptávkou na trhu práce. Tento operátor samozřejmě on-line Fotoaparát je vybaven neomezuje jejich pracovní příležitosti pouze pro film a televizi, a můžete pracovat na všechny druhy funkcí, dokumentárních filmů, firemních videí, akce, ukazuje ... V posledním praxi můžete pracovat s profesionálním vybavením pouze k dispozici kvalifikovaní odborníci. Potřebujete další motivaci, aby se stal profesionálním?

AGENDA

 1. Audiovizuální jazyk
 2. Audiovizuální žánry
 3. Skript
 4. Zvuky a mikrofony
 5. Osvětlení
 6. Video signál
 7. Skladovací systémy
 8. High Definition
 9. CÍLE
 10. Části fotoaparátu
 11. Ruční kamera

PRAKTICKÉ OBSAH

Zasedání Dobrovolné praxe bude probíhat v audiovizuálních zařízení Salduie CPA (Zaragoza) nadace, zaměřený na experimenty s audiovizuálním vybavením k doplnění obsahu programu.

Zobraz 30 více kurzů z CPA Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
300 hodin
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date