Přečtěte si oficiální popis

The mba je mezinárodně uznáván jako nejvhodnější kvalifikaci k přípravě podnikání lidí pro úspěšnou kariéru ve vedoucí kádry jejich organisations.An MBA zlepšuje řídící schopnosti účastníků a inovačních studijních témat odemknout nové poznatky, které manuály rozvíjet lídry v tvůrčím způsobem hrát definitivní přidanou hodnotou roli v rámci svých organizací.

Vstupné Požadavek

  1. Žadatelé musí mít vhodnou vysokoškolák univerzita nebo vysokoškolský titul z uznávané instituce
  2. Žadatelé, kteří nemají mít dokončené vysokoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, bude považováno za přijetí v případě, že mají minimální tříletá odborná osvědčení / diplom a na plný úvazek vhodná pracovní zkušenost

profesionální Uznání

Pebble Hills University je akreditována Mezinárodní akreditační organizací (IAO) pro dosažení nejvyšší standardy v řízení organizace, Business Management a podnikatelské činnosti prostřednictvím závazku ke kvalitě a neustálé zlepšování v oblasti vzdělávání. IAO je spojena s předních světových a celostátně uznávané agentur zabezpečujících kvalitu po celém světě pro zdokonalení vzdělávacích standardů. Některé ze stávajících partnerů iao jsou: Oddělení pro dospělé a vysokého školství, Ministerstvo školství (Bhútán), Národní komise pro univerzity evaluaci a akreditaci (Argentina), Národní vysokého školství akreditaci (Costa Rica), Akreditační komise a zajišťování kvality (Palestina), Agentura pro rozvoj vysokého školství a jakosti (Bosna a Hercegovina), Accreditacion Agencia (Chile), zajišťování a akreditační rada Quality (Srí Lanka), Public agentura pro akreditaci vysokého školství (Albánie), Centrum pro Zajištění kvality a akreditace pro vysoké školy (Libye) a evaluaci kvality vysokého školství Centre (Lotyšsko), atd. International Education Akreditační komise uznává, akreditačních standardů iao je.

Americké profesních organizací

Jedná se o mezinárodní akreditaci organizace (IAO) certifikované programu. Ty budou moci požádat o certifikaci IAO pro obchodní profesionály. IAO certifikace pro obchodní profesionály je mezinárodní průmysl pověření, která ověřuje dovednosti obchodní profesionály pro mezinárodní obchodní svět. Nejrychleji rostoucí mezinárodně uznávané certifikace, IAO, uděluje certifikáty pro profesionály, které patří do světa podnikání. Kromě toho bude ekvivalent diplom a komplexní hodnotící zpráva se vydává California University zahraničních pověření pro hodnocení (CUFCE). Kromě toho, absolventi se mohou ucházet o členství a příslušné znalce ocenění od Chartered Institute of profesionálních finančních manažerů, USA a Chartered Institute of Management a vedení, USA. Plus, Absolventi jsou způsobilí platit členství a / nebo Chartered člen (C.Mgr) status Chartered Institute of Management, Kanada.

UK profesních organizací

Absolventi tohoto programu jsou způsobilé vstoupit do Institute of Management specialistů (IMS), UK, Akademie manažerů a administrátorů (AEA), ve Velké Británii. Kromě toho, rady a Akademického Review Rady Society (ARC) Společnosti pro podnikatele v praxi (UK), uznal absolventy Phu MBA pro nárok na Senior STK Award. Profesionální manažerů Association (PMA), bude přijímat absolventy Phu na plné členství v Asociaci. Ty se stupněm studia může vstoupit do PMA v Certified Professional Manager (P.Mgr) úrovni.

Africké profesních organizací

Pebble Hills Studenti vysokých škol jsou přijímány na členství v rámci manažerských kapitol v designu, technologií a managementu společnosti International (DTMSI). Uchazeči jsou přijímáni do manažerské kapitoly Společnosti, které jsou obecné členství divize ve společnosti. Vhodně kvalifikovaní členové jsou zváni k účasti různých pododdělení, jako MBA a profesionálních manažerů Guild.

Otevřená politika zápis

Studenti se mohou zapsat kdykoliv a kdekoliv. K dispozici je také flexibilita při stimulaci kurzu. Všechny kurzy jsou distanční kurzy nabízené on-line prostřednictvím našeho eCampus. PHU on-line kurzy fungují na politiku otevřených zápisu; nejsou k dispozici žádné termíny pro zápis. To znamená, že vzdálenost výukový kurz začíná pro vás v den, Vaše registrace byla přijata. Registrace jsou zpracovány a potvrzuji na většině pracovních dnů.

Poplatky a financovat

US $ 2.480, pokud dokončit program v jednom roce; US $ 2,68 tisíce, pokud jste dokončit program do tří let

Promoce Požadavek

Průměrná GPA 3,0; Veškeré nesplacené finanční závazky, musí být zaplacena

Promoce Package

  • Udělen diplomu s krytem
  • Oficiální Přepis
  • Absolventi ID Card
  • Dopis Graduation

Osvobození / Přenos

Máte-li převoditelné povolenek od jiných institucích terciárního vzdělávání, je možné počítat, které splňují požadavky pro většinu PHU kvalifikací.

Vyplňte poptávkového formuláře nebo navštivte naše webové stránky pro více informací: www.pebblehills.university

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z Pebble Hills University »

This course is Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
1 - 3 let
Kombinované
Price
2,480 USD
Zájem o poplatek plán zdarma splátka
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date