O Wiki

Hlavní reference v oblasti stavebních informací je založena na doméně předních nástrojů BIM na trhu pro správu informací a dokumentaci v průběhu životního cyklu projektu. Dále jsou získány dovednosti modelování, koordinace, interoperability, implementace a řízení metodiky BIM ve velkých, středních a malých stavebních projektech.

Bezpečnost, rychlost, kritéria a ziskovost projektů.

Specializace na BIM je online a zaměřuje se na portugalské mluvčí ve všech částech světa, čímž zajišťuje výměnu zkušeností a vytváření sítí mezi učiteli a odborníky na národní i mezinárodní úrovni. Metodika e-learningu navíc umožňuje studentům absolvovat kurz s větší flexibilitou a přizpůsobit školení jejich osobní rutině a profesnímu životu.

Projekce kariéry

Efektivita metodiky BIM spolu s konkurenceschopností sektoru AECO zvyšuje poptávku po odbornících s technologickou kvalifikací a schopnost pracovat v multidisciplinárním a kolaborativním způsobem. Proto je profil BIM Manager vyžadován a oceňován v oboru.

Vývoj studenta během magisterského studia je stále rostoucí a postupný, dává možnost dosáhnout profilů BIM specialisty, koordinátora BIM, BIM Expert a BIM Manager. Po dokončení studenti dosáhnou nových výšek ve své kariéře.

  • 78% Studenti zaměstnaní v sektoru AECO
  • 23% Zvýšení platu
  • 36% Více profesionálních příležitostí
  • 96% Studenti doporučují

Akademický obsah

BLOK 1: Specialista BIM

BLOK 2: BIM Expert

BLOK 3: Správa BIM

BLOK 4: Implementace BIM

BLOK 5: Specifické aplikace

Případ úspěchu

Leonardo Acquarone je architekt a urbanista. BIM Manager vystudoval 1. ročník Mezinárodního manažera BIM v Ziguratu. Svoji kariéru zahájil v projektech architektury efemérních nákupních center a dnes je manažerem BIM v AECOM.

To je jen jeden z několika úspěchů mezi studenty Ziguratu. Mnoho našich studentů začíná pracovat v mezinárodně uznávaných společnostech v sektoru AECO.

Naše jedinečná metoda učení

Od svého založení Zigurat poskytl školení / specializace, které spojují akademické znalosti s profesními požadavky. Z tohoto důvodu je spolu s vlivnými a respektovanými průmyslovými organizacemi a odborníky poskytován pohlcující zážitek v průmyslu AECO.

  • Real projekty, které mění svět
  • Pokyny pro akci nebo '' učení prováděním ''
  • Využití a vliv technologií ve stavebnictví a architektuře
  • Spolupráce mezi vrstevníky
Program se vyučuje na:
Portugalština

Zobraz 5 více kurzů z Zigurat Global Institute of Technology »

Poslední aktualizace July 7, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
1 rok
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date