IGCSE sociologie kurz

Všeobecné informace

Popis programu

Sociologie je studium lidí ve společnosti. Zkoumá lidi jako sociální bytosti na jednotlivce, skupiny a společenské úrovni. To může být definováno jako: '. Vědecké studium lidských společenského života skupinách a společnostech " Sociologie je tedy společenské vědy (jako je psychologie nebo antropologie), spíše než fyzický jeden (jako je fyzika, chemie nebo biologie). Je úkolem sociologa, aby odhalili, jak "živit" nebo "sociální" faktory (spíše než "přírodě" (nebo genetické, biologické nebo dědičné faktory, jak ve studiu biologie) působit na lidi na úrovni jednotlivce, skupiny nebo širší společnost.

Sociologové zvážit, jak sociální a sociálně-ovlivňoval faktory, jako je rodina, vzdělání, etnický původ, sociální třídě a pohlaví může hrát významnou roli při utváření individuálních identit. Sociologové také zvážit chování skupiny. Například sociolog může studovat, jak kancelář týmovou práci, nebo jak lidské chování je ovlivněno těmi svými kolegy nebo pracovní spolupracovníky. Mohou se také ptát, jak faktory, jako je pohlaví nebo třídy ovlivňují naše chování jako jednotlivci i ve skupině souvislostech.

Sociologové také studovat společnost-u-velký a může zvážit korelace mezi faktory, jako je etnický původ nebo třídy, například, a účast v širších struktur, jako jsou vlády či vzdělání.

 • Kvalifikace: IGCSE Sociologie
 • Akreditován: Ano
 • QCF uznané: Ano
 • Veřejný zadavatel: CIE - Mezinárodní zkoušky Cambridge
 • Datum zahájení: kdykoliv - jsme zapsat 365 dní v roce
 • Doba trvání: Flexibilní - Přibližně 300 hodin - 12 měsíců Support Max

Osnova

Paper 1

 • Jednotka 1: Metody výzkum
 • Lekce 2: Kultura a Socializace
 • Jednotka 3: Sociální stratifikace a nerovnosti
 • Lekce 4: Power and úřad

papíru 2

 • Jednotka 5: Family
 • Unit 6: Vzdělání
 • Lekce 7: Crime, deviace a sociální kontroly
 • Lekce 8: The Media

Předpoklady

Studenti, kteří chtějí zapsat do tohoto kurzu by měl splňovat následující kritéria:

 • Být ve věku 14 let nebo vyšším
 • Mají solidní znalost anglického jazyka
 • Mít přístup k počítači a internetu po dobu trvání celého kurzu
 • Základní počítačové dovednosti: například zpracování textu, e-mailem, nahrávání dokumenty atd
 • Mají skutečnou touhu uspět

Sedět CIE zkouška Student musí zaregistrovat jako soukromá kandidát se schváleným zkouškového centra.

DOBA

Délka kurzu se bude lišit v závislosti na studenta závazku, úsilí a schopnosti. Celkové prohlídky učení doba je cca 300. To by měla být použita pouze jako vodítko a doba dokončení bude velmi lišit.

Rádi bychom podporovat studenty, aby seriouslyy zvážit, jak plánují dokončit své zvolené kurs před vstupem do studie. Studenti by měli přemýšlet o tom, jak budou studovat, kam jdou studovat a jak často. Buď realista!

Promluvte si s členy rodiny a pomoci jim pochopit, co se snažíte dosáhnout, vysvětlovat můžete potřebovat klid a prostor ke studiu v některých okamžicích. Čím více se zapojit jim tím větší je pravděpodobnost, že si je na vaší straně.

Studenti jsou upozorněni, že čas, ve kterém dokončení je čistě až na ně jako jednotlivce. Dokončení může být stejně rychle nebo tak pomalu, jak si přejete ve lhůtě 12 měsíců výuky. Pokud budete potřebovat více času mohou být k dispozici rozšíření. Rozšíření jsou uspořádány za příplatek pokud je potřeba.

Formát

Online: Získejte přístup k našim premium vychází learningového systému on-line zákalu, kde jste schopni přistupovat ke všem svým hodin kurzu, úkoly a tutora korespondenci na jednom místě. Stáhněte si aplikaci a přístup k informacím kursu na jakémkoli zařízení odkudkoliv na světě s internetovým signálem s. To samozřejmě není k dispozici v tištěné podobě kopírování / papíru.

Začneme pohledem na to, co zkušební komise bude požadovat od vás na cestě vyšetření. Budete se odkazoval na co je třeba udělat, pokud jde o registraci a aranžování s vnějším centrum pro vás vzít zkoušek.

Jakmile jsou otázky správy byly objasněny, se podíváme na specifikace budeme následujícího, tedy IGCSE v sociologie (0495). Jako součást svého kurzu budete být dodán s některými Studijní příručka pro IGCSE a maturity. Ještě využít to jako to bylo napsáno, aby vám pomohl při studiu a doplnit konkrétní informace a pokyny poskytnuté v průběhu samotného materiálu.

Poslední aktualizace Led 2017

Informace o škole

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibili ... Čtěte více

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibility of having a recognised qualification on your CV in a matter of months becomes reality. Give us a try.....You will be delighted you opted for The UK Open College. Méně