IGCSE matematiky kurz

Všeobecné informace

Popis programu

Nezbytnou předmět pro všechny studenty, IGCSE Matematika je plně zkoumat kurz, který podporuje rozvoj matematických znalostí jako klíčové životní dovednosti, a jako základ pro pokročilejší studia. Osnova klade za cíl vybudovat sebedůvěru žáků a pomoci jim rozvíjet cit pro čísla, vzory a vztahů, a klade velký důraz na řešení problémů a prezentaci a interpretaci výsledků. Studenti se také naučí, jak komunikovat a zdůvodnit pomocí matematických pojmů.

Tento kurz je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám těch, kteří chtějí úvod k této náročné téma a to buď s ohledem na další studium na úrovni, nebo jednoduše doplnit portfolio IGCSE / GCSE předmětů.

 • Kvalifikace: IGCSE Mathematics
 • Akreditován: Ano
 • QCF uznané: Ano
 • Veřejný zadavatel: OCR
 • Datum zahájení: kdykoliv - jsme zapsat 365 dní v roce
 • Doba trvání: Flexibilní - Přibližně 300 hodin - 12 měsíců Support Max

Osnova

 • Číslo
 • Algebra
 • Manipulaci s daty a pravděpodobnosti
 • Shape, Space a opatření

Předpoklady

Studenti, kteří chtějí zapsat do tohoto kurzu by měl splňovat následující kritéria:

 • Být ve věku 14 let nebo vyšším
 • Mají solidní znalost anglického jazyka
 • Mít přístup k počítači a internetu po dobu trvání celého kurzu
 • Základní počítačové dovednosti: například zpracování textu, e-mailem, nahrávání dokumenty atd
 • Mají skutečnou touhu uspět

DOBA

Délka kurzu se bude lišit v závislosti na studenta závazku, úsilí a schopnosti. Celkové prohlídky učení doba je cca 300. To by měla být použita pouze jako vodítko a doba dokončení bude velmi lišit.

Rádi bychom podporovat studenty, aby vážně uvažovat o tom, jak hodlají dokončit zvolený obor vzdělání před vstupem do studie. Studenti by měli přemýšlet o tom, jak budou studovat, kam jdou studovat a jak často. Buď realista!

Promluvte si s členy rodiny a pomoci jim pochopit, co se snažíte dosáhnout, vysvětlovat můžete potřebovat klid a prostor ke studiu v některých okamžicích. Čím více se zapojit jim tím větší je pravděpodobnost, že si je na vaší straně.

Studenti jsou upozorněni, že čas, ve kterém dokončení je čistě až na ně jako jednotlivce. Dokončení může být stejně rychle nebo tak pomalu, jak si přejete ve lhůtě 12 měsíců výuky. Pokud budete potřebovat více času mohou být k dispozici rozšíření. Rozšíření jsou uspořádány za příplatek pokud je potřeba.

Formát

Online: Získejte přístup k našim premium vychází learningového systému on-line zákalu, kde jste schopni přistupovat ke všem svým hodin kurzu, úkoly a tutora korespondenci na jednom místě. Stáhněte si aplikaci a přístup k informacím kursu na jakémkoli zařízení odkudkoliv na světě s internetovým signálem s. To samozřejmě není k dispozici v tištěné podobě copy / papíru, bude Začneme tím, že při pohledu na to, co zkušební komise bude požadovat od vás na cestě vyšetření. Budete se odkazoval na co je třeba udělat, pokud jde o registraci a aranžování s vnějším centrum pro vás vzít zkoušek.

Jakmile jsou otázky správy byly objasněny, se podíváme na specifikace budeme následujícím, a to kódem IGCSE matematiky 0580. Jako součást svého kurzu budete být dodán s některými Studijní příručka pro IGCSE a maturity. Ještě využít to jako to bylo napsáno, aby vám pomohl při studiu a doplnit konkrétní informace a pokyny poskytnuté v průběhu samotného materiálu.

Poslední aktualizace Led 2017

Informace o škole

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibili ... Čtěte více

Whatever your goal and personal ambitions UK Open College are able to provide a totally flexible method of learning to students on an international scale. By completing an onliine course the possibility of having a recognised qualification on your CV in a matter of months becomes reality. Give us a try.....You will be delighted you opted for The UK Open College. Méně