Přehled

Ve správním obvodu hotelu to dělá obrovský rozdíl, zda je jeden pracovní nebo nekvalifikovaní, nebo má odbornou kvalifikaci!

K tomu, aby kvalifikované a nekvalifikované pracovní síly profesní kvalifikace průmyslu a obchodu jako ředitel hotelu / úředník IHK, hotel Fernschule Poppe & Neumann nabízí jedinečný v Německu šanci dohnat to na částečný úvazek distančního vzdělávání kurzu a bez ztráty příjmů.

perspektivy

S distanční samozřejmě také hotel Fernschule Poppe & Neumann a odborné kvalifikace jako manažer hotelu / úředník CCI nabízet dalekosáhlé příležitosti na trhu práce:

 • Stupněm zaměstnání (CCI certifikát)
 • Více uznání při práci
 • Sociální pokrok - lepší možnosti výdělku
 • Vývoj a kariérní příležitosti v oblasti hotelového managementu

Zkouška asistenti Hotel Kaufmann / žena CCI je kariéry měniče často prvním krokem k další cíle výcviku: Následná modernizace školení / administrátora obchodní / v pohostinství může být další zastávkou na cestě na kariérním žebříčku dokonce s vámi. Využijte této příležitosti!

Kurz je zaměřen na kariéry měniče, kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníků / dovnitř a pomáhajících rodinných příslušníků se alespoň 34 měsíců praxe v hotelovém managementu (úřad).

obsah kurzu

State-certifikována a kurz / do hotelu / -frau CCI se vyznačuje tím, zralý na základě odborné praxe studijních dokumentů. Stejně jako všechny Poppe & Neumann-distančního vzdělávání je také Lehrgangshotel / -frau CCI určen k zaměstnání a odborné přípravě může být optimálně zařídit.

multidisciplinární part

 • Jednání s hosty, poradenství a prodej
 • Vybavení, stroje, spotřební zboží, pracovní metody a hygiena
 • kuchyňský kout
 • service area
 • řízení zásob, office organizace a komunikace
 • Reklama, podpora prodeje a obchodní služby

Složit určitou část

 • lidské zdroje
 • Komerční Řízení a kontrola
 • Nákup, prodej a správu kancelářských

Zulassungssvoraussetzungen

Mají čas testování minimálně 4 ½ roky relevantní pracovní zkušenosti, to znamená, že již můžete začít s odbornou praxí 34 měsíců s distančního vzdělávání, jak si i nadále pracovat při studiu, a tak mít čas na testování potřebné odborné zkušenosti.

Studie trvání a náklady

Organizace času

Distanční vzdělávání (20 měsíců)

V této fázi svého distanční kurzu budete dostávat měsíční lekci. Kurz materiál, který se připravuje na zkoušku na / pro Hotel Kaufmann / žena IHK.

Test (IHK)

Po úspěšném vzdálenost learningový kurz vyšetření u IHK koná.

základní

Vždy se můžete zaregistrovat - samozřejmě začíná každý měsíc na 1. nebo 15.

Poplatky za studium

Školné je € 85.00 za měsíc (Celkové náklady € 1,700.00)

normální doba

Běžná lhůta pro kurzu je 20 měsíců.

Samozřejmě můžete - bez dodatečných nákladů - nebo zkrátit distanční vzdělávání individuálně a protáhnout. Závisí pouze na tom, kolik máte času se učit a samozřejmě skutečnost, že jsou splněny podmínky pro přijetí v době testování.

Financování a podpora

měsíční splátka

Na Poppe & Neumann platit školné v pohodlí měsíční sazby kurzu.

ušetřit daně

Můžete provést až do výše € 4,000.00 za rok pro školení u Poppe & Neumann daně jako výdajů souvisejících. K tomu budete mít na konci kalendářního roku, potvrzení o kompenzaci ze mzdy daňového období.

Bildungsscheck

Čelit hrozící nedostatek kvalifikovaných pracovníků, mnohé státy zahájily své vlastní finanční prostředky z Evropského sociálního fondu. Jako uznávané vzdělávací instituce, můžete mít prospěch z tohoto zvláštního grantu na náklady na vzdělávání.

Program se vyučuje na:
 • Němec

Zobraz 11 více kurzů z Hotelfernschule Poppe+Neumann »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Říj 2019
Duration
20 měsíců
Denní studium
Price
1,700 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date