Hotel profesionální / žena IHK

Všeobecné informace

Popis programu

Přehled

Také v hotelu to dělá velký rozdíl, zda je jeden pracovní nebo nekvalifikovaní, nebo má odbornou kvalifikaci!

K tomu, aby kvalifikované a nekvalifikované pracovní síly profesní kvalifikace obchodní komory jako hotel / -frau komoře, Hotel Fernschule Poppe & Neumann nabízí jedinečný v Německu šanci dohnat to na částečný úvazek distančního vzdělávání kurzu a bez ztráty příjmů.

perspektivy

S distanční samozřejmě také hotel Fernschule Poppe & Neumann a odborné kvalifikace jako hotel / -frau CCI nabízet dalekosáhlé příležitosti na trhu práce:

 • Stupněm zaměstnání (CCI certifikát)
 • Více uznání při práci
 • Sociální pokrok - lepší možnosti výdělku
 • Vývoj a kariérní možnosti v hotelu

Agenti zjistit hotelu / -frau CCI je kariéry měniče často prvním krokem k další cíle výcviku: Následná modernizace školení do hotelového mistra může být další zastávkou na cestě na kariérním žebříčku dokonce s vámi. Využijte této příležitosti!

Kurz je zaměřen na kariéry měniče, kvalifikovaných i nekvalifikovaných pracovníků / dovnitř a pomáhajících rodinných příslušníků se alespoň 34 měsíců pracovní praxe v hotelu.

obsah kurzu

State-certifikována a kurz / do hotelu / -frau CCI se vyznačuje tím, zralý na základě odborné praxe studijních dokumentů. Stejně jako všechny Poppe & Neumann-distančního vzdělávání je také Lehrgangshotel / -frau CCI určen k zaměstnání a odborné přípravě může být optimálně zařídit.

multidisciplinární part

 • Jednání s hosty, poradenství a prodej
 • Vybavení, stroje, spotřební zboží, pracovní metody a hygiena
 • kuchyňský kout
 • service area
 • řízení zásob, office organizace a komunikace
 • Reklama, podpora prodeje a obchodní služby

Složit určitou část

 • Recepce a organizace v Wirtschaftsdienst
 • Uvádění na trh a zpracování objednávek

Zulassungssvoraussetzungen

Mají čas testování minimálně 4 ½ roky relevantní pracovní zkušenosti, to znamená, že již můžete začít s odbornou praxí 34 měsíců s distančního vzdělávání, jak si i nadále pracovat při studiu, a tak mít čas na testování potřebné odborné zkušenosti.

Studie trvání a náklady

Organizace času

Distanční vzdělávání (20 měsíců)

V této fázi svého distanční kurzu budete dostávat měsíční lekci. Kurz materiál, který se připravuje na zkoušku na / pro ubytované / -frau IHK.

Seminář (8 dní)

V osmidenní intenzifikace semináře budete plně připraveni na vaše teoretické a praktické zkoušky. Seminář končí v IHK písemnou zkouškou.

Ústní a praktická zkouška je obvykle asi o šest týdnů později místo.

základní

Vždy se můžete zaregistrovat - samozřejmě začíná každý měsíc na 1. nebo 15.

Poplatky za studium

Školné je € 85.00 za měsíc (Celkové náklady € 1,700.00)

normální doba

Běžná lhůta pro kurzu je 20 měsíců.

Samozřejmě můžete - bez dodatečných nákladů - nebo zkrátit distanční vzdělávání individuálně a protáhnout. Závisí pouze na tom, kolik máte času se učit a samozřejmě skutečnost, že jsou splněny podmínky pro přijetí v době testování.

Financování a podpora

měsíční splátka

Na Poppe & Neumann platit školné v pohodlí měsíční sazby kurzu.

ušetřit daně

Můžete provést až do výše € 4,000.00 za rok pro školení u Poppe & Neumann daně jako výdajů souvisejících. K tomu budete mít na konci kalendářního roku, potvrzení o kompenzaci ze mzdy daňového období.

Bildungsscheck

Čelit hrozící nedostatek kvalifikovaných pracovníků, mnohé státy zahájily své vlastní finanční prostředky z Evropského sociálního fondu. Jako uznávané vzdělávací instituce, můžete mít prospěch z tohoto zvláštního grantu na náklady na vzdělávání.

Poslední aktualizace Dub 2017

Informace o škole

Mit inzwischen über 120 Jahren Marktpräsenz ist die Hotelfernschule Poppe & Neumann die älteste Bildungseinrichtung für die Menschen im Hotel- und Gaststättengewerbe, in der Gemeinschaftsverpflegu ... Čtěte více

Mit inzwischen über 120 Jahren Marktpräsenz ist die Hotelfernschule Poppe & Neumann die älteste Bildungseinrichtung für die Menschen im Hotel- und Gaststättengewerbe, in der Gemeinschaftsverpflegung und der Systemgastronomie. Méně
Německo online