Read the Official Description

Cyklus lepší osvětlení, snímání a zpracování obrazu

Chcete získat formální kvalifikaci, ale vy jste nemohli zúčastnit třídy? V CPA Online máme perfektní kurz pro vás. Cyklus titul v oboru osvětlení, sběru a zpracování obrázek vám umožní spojit studium s vaší kariéry. Být on-line cyklu, můžete studovat z domova a vaše rýmu.

Naučte se dělat kompletní fotografické projekty, zachycení, záznam, zpracování obrazu a osvětlení krajinné oblasti v audiovizuálních produkcí, přehlídek a akcí. V průběhu kurzu budete pracovat v každém z předmětů s reálnými projekty, od začátku do skriptu na konec příspěvku. Jedná se o vyšší stupeň s praktickým přístupem a přizpůsobit realitě práce.

Navíc, horní cyklus osvětlení a zpracování obrazu zahrnuje týden docházky dnů a 370 hodin povinné praxe ve firmách zaručené FCT modul (výcvikové), který vám umožní realizovat to, co se naučili a Po absolvování kurzu budete připraveni navrhnout a vyvinout osvětlení veškeré audiovizuální produkci pro film, televizi a živých vystoupení.

Jakmile je cyklus dokončen, obdržíte stupeň vynikající osvětlení technika, snímání a zpracování obrazu, která umožňuje přímý přístup k univerzitě. Zjistěte, teď, jak se dostat oficiální certifikát!

"Autorizovaný vládou Aragón experimentální implementace pro 2013/2014 období. Až do konečného schválení ".

This course is Online forma
Start Date
Sept. 2019
Duration
2000 měsíců
Full-time
Price
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date