Přečtěte si oficiální popis

Cyklus lepší osvětlení, snímání a zpracování obrazu

Chcete získat formální kvalifikaci, ale vy jste nemohli zúčastnit třídy? V CPA Online máme perfektní kurz pro vás. Cyklus titul v oboru osvětlení, sběru a zpracování obrázek vám umožní spojit studium s vaší kariéry. Být on-line cyklu, můžete studovat z domova a vaše rýmu.

Naučte se dělat kompletní fotografické projekty, zachycení, záznam, zpracování obrazu a osvětlení krajinné oblasti v audiovizuálních produkcí, přehlídek a akcí. V průběhu kurzu budete pracovat v každém z předmětů s reálnými projekty, od začátku do skriptu na konec příspěvku. Jedná se o vyšší stupeň s praktickým přístupem a přizpůsobit realitě práce.

Navíc, horní cyklus osvětlení a zpracování obrazu zahrnuje týden docházky dnů a 370 hodin povinné praxe ve firmách zaručené FCT modul (výcvikové), který vám umožní realizovat to, co se naučili a Po absolvování kurzu budete připraveni navrhnout a vyvinout osvětlení veškeré audiovizuální produkci pro film, televizi a živých vystoupení.

Jakmile je cyklus dokončen, obdržíte stupeň vynikající osvětlení technika, snímání a zpracování obrazu, která umožňuje přímý přístup k univerzitě. Zjistěte, teď, jak se dostat oficiální certifikát!

"Autorizovaný vládou Aragón experimentální implementace pro 2013/2014 období. Až do konečného schválení ".

Zobraz 30 více kurzů z CPA Online »

This course is Online forma
Start Date
Sep 2019
Duration
2000 měsíců
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date