Hlavní generální management

Cílem našeho magisterského (MA) generálního managementu je připravit vás na vedení rolí na různých úrovních podnikání a organizace. ipad-neu.png Všechny studenty, kteří se přihlásí, obdrží také iPad *. Takže máte vždy s sebou své skripty, instruktážní videa a podcasty. * Akce v závislosti na období viz www.iubh-fernstudium.de/iPad

Fakta o obecném řízení v oblasti dálkového učení (MA)

MA Všeobecné studie Online Management

 • Titul: Master of Arts (MA)
 • Doba studia: alternativně 4, 6 nebo 8 semestrů
 • Jazyk výuky: němčina
 • Kredity: 120 ECTS
 • Zkušební verze: 4 týdny zkušební verze zdarma
 • Prodloužení: zdarma po dobu 24 měsíců
 • Akreditace: FIBAA, ZFU (č. 147111)
 • Začátek studia: kdykoliv
 • Zkoušky: buď v mnoha studijních centrech nebo online

Zkrácení studií uznáním zálohových plateb

Rozpoznáním průběžných výsledků, např. Prostřednictvím prvního stupně nebo prostřednictvím odborné kvalifikace, můžete většinou zkrátit své studium a dokonce ušetřit peníze. Přitom jsme nahráli žádost o uznání mezispotřeby, kterou si můžete stáhnout přímo a připojit k vaší registraci. Máte-li další dotazy týkající se magisterského studijního programu v oblasti všeobecného managementu a uznávání středně pokročilé práce, obraťte se na naše studentské poradenské oddělení nebo si vyžádejte bezplatnou studijní příručku.

Budoucí perspektivy pro budoucí manažery

Kariéra Master General ManagementA magisterský titul v obecném managementu otevírá mnoho perspektiv v profesionálním světě. Kombinací důkladných obchodních znalostí a individuálních specializací může být absolvent magisterského studia využit ve všech ekonomických výklencích a má velký význam v každé společnosti díky své rozsáhlé a hluboké znalosti. Ať už na národní úrovni nebo v mezinárodním kontextu: V mnoha společnostech existuje zřejmý nedostatek vnitřní komunikace a koordinace mezi jednotlivými odděleními. Na těchto rozhraních zasahuje generální manažer a prostřednictvím svých odborných znalostí odstraňuje tyto interdisciplinární tření a vytváří nové techniky řešení problémů. To je významná charakteristika, proč absolventi mohou po ukončení studia snadno nastartovat svou kariéru ve vyšších pozicích. Ať už jde o řízení projektů, řízení, marketing, prodej, řízení výroby nebo lidské zdroje: generální ředitel může díky své odborné znalosti rychle pochopit složitý věcný obsah a zajistit hladké procesy mezi různými divizemi. Přibližně 90% absolventů bakalářských studií plánuje magisterský studijní program s cílem zlepšit jejich profesní příležitosti. Naše mimopracovní magisterské programy poskytují bakalářským absolventům ideální příležitost k nastartování jejich kariéry při získání magisterského titulu ve vedení. Podle vzdělávací zprávy OECD 2014 absolventy v Německu vydělávají až o 74% více než ti, kteří po škole po univerzitě nebo na (post) škole nechodili.

Požadavky na přijetí ke studiu

Předpokladem pro přijetí do magisterského řízení distančního vzdělávání (MA) je:

 • Dokončený vysokoškolský titul (např. Ve formě bakalářského nebo diplomového studia)
 • s ekonomickým nebo podnikatelským zaměřením
 • od státu nebo státu uznávaného vysokého školství a univerzity
 • konečný stupeň, který je alespoň "uspokojivý".

Žadatelé, jejichž počáteční studie nemají ekonomické zaměření, mohou být zahrnuty do našeho programu, pokud mají odborné zázemí podnikatelské zázemí. Rozhodnutí o přijetí do magisterského studijního programu se provádí případ od případu a na základě diskuse s naším vědeckým pracovníkem. Jste vítáni, že naše přijímací požadavky na magisterský studijní program jsou podrobněji vysvětleny naší studentskou poradenskou službou. Mimochodem: Požádejte bezplatný informační materiál a získejte překvapení!

Program se vyučuje na:
 • Němec

Zobraz 35 více kurzů z IUBH Fernstudium »

Poslední aktualizace Říjen 24, 2018
Tento kurz je Online forma
Start Date
Přihlašování započato
Duration
4 - 8 semestry
Kombinované
Denní studium
Price
- Ceny se liší v závislosti na modelu času.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date