Graduate Certificate - Enterprise Resource Planning (ERP)

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Zaměstnavatelé hledají odborníky v oblasti řízení dodavatelského řetězce a logistiky, kteří mají dovednosti a certifikaci ERP. Certifikát ERP připravuje studenty k výkonu řady profesionálních rolí a certifikací SAP porozuměním procesní integraci, analýze dat a podnikové inteligenci. Certifikace ERP také poskytuje studentům Pathway k stážím a pracovním příležitostem se společnostmi, které používají softwarové aplikace SAP, které budou považovat studenty s kursy SAP za atraktivnější kandidáty. Potřeba odborných znalostí v oblasti systémů ERP je celosvětově uznávána jako standardizované kritérium pro různé role v průmyslu, státní správě a akademické obci.

Požadované kurzy

 • TL 715: Úvod do ERP
 • TL 725: Konfigurace ERP
 • TL 735: Praktická analýza dat

Gaining a deep understanding the problems that customers face is how you build products that provide value and grow. It all starts with a conversation. You have to let go of your assumptions so you can listen with an open mind and understand what’s actually important to them. That way you can build something that makes their life better. Something they actually want to buy.

Žadatelé o absolventský certifikát

Jak se přihlásit na absolventské certifikační programy

Přihláška na absolventský certifikát vyžaduje předložení následujících materiálů. Všechny materiály jsou předkládány na postgraduální školu.

 • Vyplněná aplikace postgraduální školy NDSU;
 • Aplikační poplatek 35 $;
 • Úřední kopie vašeho přepisu (zprávy o platové třídě) z každé vysoké školy nebo univerzity, které jste navštěvovali nebo navštěvujete, včetně veškeré bakalářské a diplomové práce:
  • Přepisy se považují za úřední, pouze pokud přijdou v zapečetěné obálce od vydávající instituce.
  • U zahraničních studentů musí být zahrnuty i ověřené anglické překlady.
  • Pro předchozí výuku NDSU nemusíte odesílat přepisy; postgraduální škola získá záznamy NDSU, které jsou již v evidenci.
 • Prohlášení o účelu, které nastíní vaše důvody pro absolvování postgraduálního studia, včetně zvláštních zájmů ve vámi vybrané disciplíně a všech příslušných dovedností a zkušeností, které jste získali;
 • Zkušební skóre TOEFL nebo IELTS - povinné pro všechny uchazeče, jejichž rodným jazykem není angličtina:
 • Skóre musí být předloženo dříve, než bude posouzena vaše žádost.
 • Abyste byli uznáni za přijatelný, musíte dosáhnout minimálního skóre 525 (v papírové podobě), 197 (v počítači) nebo 71 (na internetu) pro TOEFL nebo minimální skóre 6 pro IELTS.
 • Datum zkoušky musí být do dvou let od data vaší přihlášky na postgraduální školu.

Po odeslání přihlášky

Jakmile postgraduální škola obdrží úplnou přihlášku, bude postoupena katedře ke kontrole. Každý absolventský program činí své vlastní doporučení, ale za konečné rozhodnutí o přijetí je zodpovědný děkan vysokoškolského studia a interdisciplinární studia.

Postup přihlášky na postgraduální školu NDSU ukládá žadateli odpovědnost za shromáždění všech podpůrných údajů a ověření úplnosti souboru žádosti. Lhůta pro předložení je závislá na programu. Není-li na stránce s bulletiny programu uveden žádný termín, jsou všechny aplikační materiály splatné nejméně jeden měsíc před začátkem semestru.

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

We are a nearly 14,000 student-focused, land-grant, research university located in Fargo, North Dakota. NDSU offers 100 undergraduate majors, more than 50 doctoral programs and more than 80 master's d ... Čtěte více

We are a nearly 14,000 student-focused, land-grant, research university located in Fargo, North Dakota. NDSU offers 100 undergraduate majors, more than 50 doctoral programs and more than 80 master's degree programs. Méně