FinTech Online Short Course

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Pochopte, jak se FinTech stal spojencem, který může finančním službám pomoci zefektivnit proces a přizpůsobit se změnám. Krátký kurz Harvard VPAL FinTech zkoumá, jak se FinTech mění a vytváří nové příležitosti pro finanční služby. Jak postupujete v šesttýdenním kurzu, získáte potřebné dovednosti pro hodnocení klíčových hráčů, kteří řídí inovace, analyzujte dopad, který bude mít FinTech na finanční ekosystémy, a pochopíte, jak toto odvětví vytvořilo potřebu regulačních rámců .

Během tohoto kurzu budete:

  • Prozkoumejte potenciál partnerství mezi tradičními a ničivými technologickými společnostmi
  • Zhodnoťte případné finanční inovace pomocí případových studií ze skutečného světa
  • Vývoj strategických řešení pro stávající výzvy ve finančních službách
  • Kriticky posoudit budoucnost inovací FinTech

Zjistit více

Struktura kurzu

Tento šestitýdenní online kurz od Harvardovy kanceláře viceprezidenta pro pokroky ve vzdělávání (VPAL) vám poskytuje flexibilitu při řízení studií podle vašeho pracovního plánu. Přidělením 8 až 10 hodin svého času každý týden se můžete učit svým vlastním tempem. Každý modul je vydáván každý týden a nabízí strukturovaný přístup k učení, které si můžete přizpůsobit, aby se vešlo do vašeho plánu.

Tento online kurz integruje bohatá a interaktivní média, jako jsou videa, infografiky a e-learningové aktivity. Zahrnuje také tradiční didaktické komponenty, jako jsou případové studie a písemné poznámky k modulům. Jak je charakteristické pro přístup typu case-method, zapojíte se do učení ve spolupráci prostřednictvím diskusních fór. Na studentských příspěvcích se budete cítit podporováni 24/7 studentskou podporou od GetSmarter během vaší výukové cesty.

Stáhněte si brožuru kurzu

Kdo by měl prospěch?

Tento kurz je speciálně navržen tak, aby pomohl finančním profesionálům, vedoucím pracovníkům s rozhodovací pravomocí, technologickým profesionálům, podnikatelům a manažerům lépe porozumět, interpretovat a reagovat na narušení a příležitosti v prostoru FinTech.

Jak se registrovat

Za tento online kurz nejsou účtovány žádné registrační poplatky ani akademické předpoklady. Je k dispozici odborným pracovníkům bez ohledu na místo, akademické studium nebo pracovní zkušenosti. Abyste však mohli absolvovat kurz, budete potřebovat aktuální e-mailový účet a přístup k počítači a internetu, jakož i ke čtení PDF. Možná budete muset prohlížet prezentace Microsoft PowerPoint a číst a vytvářet dokumenty v aplikaci Microsoft Word nebo Excel.

Zaregistrujte se nyní!

Při prozkoumávání potenciálního dopadu FinTech na vaši organizaci a budoucnost financí se poučte od vůdčích osobností v oboru. Sledujte přívěs kurzu.

Nejčastější dotazy

Tento online krátký kurz je prezentován výhradně online, ve spolupráci s vedoucími pracovníky v oblasti digitálního vzdělávání, GetSmarter, značka 2U, Inc. Technologie splňuje akademickou přísnost v modelu zprostředkovaném lidmi GetSmarter, který umožňuje celoživotním studentům po celém světě získat dovednosti související s průmyslem které jsou certifikovány nejuznávanějšími akademickými institucemi na světě. Tento interaktivní, podpůrný výukový model je určen pro rušné profesionály. Prohlédněte si online krátký kurz Harvard VPAL FinTech na webu GetSmarter, kde se dozvíte informace o nadcházejících termínech kurzu, ceně kurzu a dalších informacích.

Další informace naleznete v brožuře kurzu .

Co mohu očekávat od tohoto prostředí online kampusu?

Krátký online kurz je postaven na platformě, která je přístupná prostřednictvím uživatelsky přívětivé platformy. K vašemu kurzu budete mít přístup prostřednictvím svého jedinečného přihlášení do online kampusu v době, která je pro vás výhodná.

Jaké jsou předpoklady?

Kurz nemá žádné akademické předpoklady.

Může můj zaměstnavatel pomoci s platbou?

Zlepšením svých dovedností a znalostí v oboru přispíváte k úspěchu vaší organizace. Předložte zaměstnavateli návrh na pokrytí nákladů na kurz. Zde je průvodce, který vám ukáže, jak požádat zaměstnavatele o finanční pomoc.

Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte:

1 617 682 7555
harvardvpal@getsmarter.com

Poslední aktualizace Srp 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Harvard University's Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL), in association with HarvardX, has established a high-quality environment for education to keep Harvard at the forefront ... Čtěte více

Harvard University's Office of the Vice Provost for Advances in Learning (VPAL), in association with HarvardX, has established a high-quality environment for education to keep Harvard at the forefront of learning innovation. Harvard VPAL is the strategic online learning initiative, which connects the prestigious Harvard Schools to students across the globe. Méně
Přejít na web školy