Staňte se součástí mezinárodní obchodní elity

  • 100% online metodika.
  • ESCP Europe Diplom
  • Nejlepší ve výukovém programu ve všech 6 ESCP Europe kampusech ESCP Europe .
  • Úzce zaměřená na učení na pracovišti s nejkvalitnějšími e-learningovými multimédii.
  • Obsah HTML5 dostupný s přístupem pro více zařízení prostřednictvím počítačů, tablet a smartphonů.

Executive Master in International Business (EMIB) je online program zahrnující 14 manažerských a vedoucích kurzů Master Thesis. Ty vám vybaví dovednosti potřebné pro mnoho strategických oblastí společnosti obchodující na mezinárodních trzích.

Budeme vás trénovat jako profesionál a poskytnete vám ty nejlepší nástroje pro podnikovou analýzu. Prakticky se seznámíte se všemi dovednostmi potřebnými pro řízení a správu mezinárodně orientované společnosti. Získejte manažerské dovednosti a techniky potřebné pro komunikaci, řízení a vyjednávání v globálním prostředí.

1. Práce prostřednictvím výzev

v nejnovějších trendech v oblasti mezinárodního managementu, přijímající roli výkonného rozhodovacího orgánu v reálných podnikových scénářích.

2. Trénovat a rozvíjet

všechny dovednosti potřebné k vedení podniku v multikulturním prostředí, využívající cvičení a situace, kdy účastníci čelí výzvě pracovat v globálním kontextu spolu s různými kulturami.

3. Výměna zkušeností

s účastníky z celého světa, vždy s odbornou pomocí učitelů nejvyšší úrovně v různých oborech, sdílení znalostí a zkušeností prostřednictvím praktických, vzdělávacích a interaktivních vzdělávacích médií.

Příběhy úspěchu

Roberto Castañeda

Senior Manager, Global Customer Operations, skupina EXPEDIA

El Salvador

Tento program je o velmi dobrých rukou o typu učení a něco, co můžete uplatnit přímo ve své práci“

„Tento program si vybírám kvůli síle učebních osnov, flexibilitě a vzhledem k množství použitelnosti. Tento program je především o rukou na typu učení a něco, co můžete uplatnit přímo na svou práci. Když jsem si vybrala tento program, bylo to pro mě klíčové rozhodnutí.

Navzdory tomu, že je on-line program, úroveň interakce je velmi vysoká a míra zpětné vazby je velmi přizpůsobená a personalizovaná. To, co opravdu miluji, je skutečnost, že získáte dostatek zpětné vazby o každém zadání a to vám také umožní vidět použitelnost toho, co děláte ve své každodenní práci. Nejen, že se od profesorů hodně naučíte, ale také se hodně dozvíte od účasti, od různých spolužáků, od různých debat a od výzev k účasti, které profesoři dělají.

Určitě mohu říci, že se stávám profesionálem, který je více obeznámený s vědomím, že v kurzech získávám. “

Riccardo Mariani

Projektový manažer
Fondazione Italia Uganda Onlus

Itálie

Program EMIB doporučím lidem, kteří jsou ambiciózní a chtějí zlepšit svou profesní situaci“

„Jednou z přidaných hodnot tohoto programu je skutečnost, že jsem byl schopen uvést do praxe to, co jsem se naučil téměř okamžitě. To mi dalo obrovský profesionální vzestup. Další přidanou hodnotou je mnohonárodnost a multikulturalismus EMIB. Existuje spousta lidí z různých zemí a to hodně pomáhá při získávání různých pohledů a způsobů, jak dělat věci. Důležitou hodnotou EMIB je také osobní zkušenost ostatních účastníků a možnost vytvořit užší vztahy s profesory. “

Eric Kouessi Sossou

Vedoucí oddělení korporátního bankovnictví, BAIC

Republika Benin / západní Afrika

Tento program změnil můj život, změnil jsem způsob, jak vidět věci.

„Kvalita fakulty EMIB je bezkonkurenční: všichni jsou velmi zkušenými odborníky a odborníky v různých oblastech. Být součástí EMIB ovlivnilo mnoho mé každodenní práce. Získal jsem spoustu nových znalostí a nástrojů z hlediska managementu, financí, strategie, obchodního plánování a mnoha dalších aspektů. Můj způsob myšlení se také změnil: jsem nyní kritickým myslitelem, který má nový způsob plánování mé činnosti a vidění věcí strategičtějším způsobem. Teď vidím velkou! “

Margaux Chauve

Communication Africa Advisor
TOTAL SA

Francie / USA

Vyberu si program EMIB, protože jsem se chtěl ujistit, že se mohu soustředit na svou kariéru a práci, udržet veškerou flexibilitu díky vysoce kvalitním studiím“

„Od té doby, co jsem začal program, se určitě cítím, že se vyvíjím, protože mohu rozšířit všechny projekty, které právě dělám. Můžu jít do hloubky do problémů a mít lepší a přizpůsobené konverzace s různými oblastmi.

Úroveň profesorství v ESCP Europe je velmi vysoká. Nejen, že musíme hodně pracovat s kvízy, předáváním dokumentů, ale profesoři jsou pro nás velmi dostupní e-mailem nebo telefonicky a také nám posílají noviny, aby nám poskytly další míle, abychom lépe porozuměli našim kurzům. “

Jia Wu

Zástupce vedoucího oddělení elektronického obchodu
ECOVACS Robotics, Německo

Čína

V dnešní době lidé potřebují multikulturní, multikulturní zážitky a myslím si, že skutečným přínosem tohoto druhu programu je setkat se s tolika lidmi z celého světa“.

„V dnešní době lidé stále více potřebují mezikulturní a multikulturní zážitky. Jedním z přínosů tohoto programu je také setkání s řadou zajímavých lidí z celého světa. V EMIB se můžete naučit ze všech z hlediska kultury a podnikání, a to z hlediska výměny osvědčených postupů a pomoci si navzájem. Studiem EMIB jsem se setkal se spoustou zajímavých lidí, kteří mi pomohli rozšířit rozsah. “

Co dělá studium programu EMIB v ESCP Europe správnou volbou pro vás?

Navrhování zítra

Společnost ESCP Europe , založená v roce 1819, je nejstarší a jedna z nejdůležitějších obchodních škol na světě. Jeho posláním je rozvíjet novou generaci nadnárodních obchodních vůdců, kteří je připravují k tomu, aby využili příležitosti, které nabízí kulturní rozmanitost.

Pouze 1% všech obchodních škol po celém světě je trojnásobně akreditováno, jedním z nich je ESCP Europe , s AACSB , EQUIS a AMBA .

EMIB / Executive Master v mezinárodním podnikání

  • Jeden z nejlepších on-line programů v oblasti řízení podniku na jedné z nejlepších evropských obchodních škol
  • Efektivní mezinárodní síť studovat v multikulturní třídě
  • Flexibilita nabízená tímto 100% on-line programem umožňuje přístup ke kurzům 24/7
  • Vyučují profesoři z ESCP Europe sítě fakulty ESCP Europe

Metodologie učení s pedagogickým přístupem, který vychází z praxe a teorie a umožňuje okamžité uplatnění nových znalostí na pracovišti

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z ESCP Europe »

Poslední aktualizace Červenec 13, 2019
Tento kurz je Online forma
Start Date
Duration
1 - 2 let
Kombinované
Price
13,498 EUR
Požádejte o naše stipendia. Odložená platba je k dispozici. Poplatky jsou nižší pro odborný titul nebo odborný titul. Zeptej se nás.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date