Executive MBA

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Mobilní, flexibilní program Executive MBA pro moderní svět.

Oceněné osnovy

Vyvinuli jsme ji s předními profesory na špičkových obchodních školách a vytvořili jsme zrychlené a přísné učební osnovy. Vyplňte Executive MBA za pouhých 12 měsíců.

Mobilní první technologie

Nabízíme první mobilní, app-řízený Executive MBA titul. Naučte se kdykoli a kdekoli pomocí našich interaktivních lekcí o velikosti kousnutí, pak se setkejte naživo a online se svými výjimečnými spolužáky.

Elite Alumni Network

Naši globální studenti a absolventi pocházejí z prestižních univerzit, jako jsou Harvard, Stanford a Oxford, a jsou významnými lídry ve světových špičkových společnostech.

Radikální cenově dostupný

Quantic je skutečný disruptor a náš model to dokazuje. Společnosti nám platí za nábor našich studentů, což umožňuje výrazně nižší školné - pouhých 9600 USD s dostupnými stipendii.

Elite online EMBA? Ano.

Executive MBA spojuje naše oceněné učební plán MBA s přidanými kurzy pro profesionály a podnikatele v polovině kariéry. S více skupinovými projekty a exkluzivním přístupem k globálním síťovým akcím, EMBA spojuje učení s absolventy a možnostmi kariéry.

Seznamte se s kvantovými studenty

Marcus Gilmore, New York University, Centrum pro udržitelnou energii (CSE), regionální manažerka Sr

"Účast v EMBA společnosti Quantic ovlivnila způsob, jakým jsem se přiblížil své současné roli, a přispěl jsem k tomu, že jsem před dokončením programu dostal povýšení."

Regina Jaslow, Pennsylvánská univerzita - Wharton School, Amplicare, hlavní finanční ředitel

„Nové kurzy jsou neustále přidávány a nabízejí fantastickou hodnotu pro kvalitní vzdělávání. Mít přístup k profesní platformě je také obrovské plus. “

David Tarr, konzultant MIT Boston Consulting Group (BCG)

"Quantic bez problémů pracoval na všech mých zařízeních, mě bavil a kvalita mého učení byla potvrzena během následných rozhovorů a kurzů letního programu na Stanfordské univerzitě."

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Quantic is a new online business school that's connecting a rigorous MBA education directly to positive career outcomes and a global alumni network.

Quantic is a new online business school that's connecting a rigorous MBA education directly to positive career outcomes and a global alumni network. Méně