Executive MBA

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Executive MBA

12 Měsíc KSOU Executive MBA program je speciálně navržen tak, aby manažerům dovednosti a znalosti, které potřebují se dostat dopředu v jejich kariéře. Manažeři aspirující na pozici v top managementu nebo chtějí vydat své obchodní divize nebo celé společnosti, v dnešním 's ekonomikou založenou na znalostech, potřebujete zvukovou průpravu v základních disciplínách managementu, stejně jako dovednosti ve vedení, strategie a inovace.

Tento program vám vybaví kandidáta dovednosti potřebné být efektivní top management profesionální, vůdce a stratég, s dovedností potřebných ke zvýšení konkurenceschopnosti podniků a účinně spolupůsobit s výkonného managementu jako strategického obchodního partnera.

Obsah předmětu:

SEMESTR-I

Kód kurzu

Název předmětu

Kredity

EMB-101

Zásady řízení

5

EMB-102

Manažerská ekonomika

5

EMB-103

Manažerské účetnictví

5

EMB-104

Finanční řízení

5

EMB-105

Marketing Management

5

EMB-106

Řízení lidských zdrojů

5

EMB-107

Organizační chování

5

EMB-108

Operations Management

5

EMB-109

Právní aspekty pro podnikání

5

&nbsp

Celkem kreditů semestr

45

&nbsp

SEMESTR-II

Kód kurzu

Název předmětu

Kredity

EMB-201

Strategie podnikání

5

EMB-202

Mezinárodní obchod

5

EMB-203

Vedení a tým Účinnost

5

EMB-204

Podnikání

5

EMB-205

MIS - Manažerské informační systémy

5

EMB-206

Řízení prodeje

5

EMB-207

Corporate Finance

5

EMB-208

Služby Marketing

5

EMB-209

Zpráva o projektu

5

&nbsp

Projekt Viva Voce

2

&nbsp

Celkem kreditů semestr

47

* Celkem kreditů semestr (včetně zpráva o projektu): 92

Školné

National-Rs.38000 / zámoří Indian-1330USD / International Students-1680 USD (Exclusive registračního poplatku a poplatku za zpracování žádosti)

Klíčové vlastnosti

Existuje mnoho faktorů, které by by mohly mít vliv něčí rozhodnutí při výběru distančního vzdělávání MBA. Akreditace kvality programu a přísnost, zda je poskytuje jeden přístup k fakultě a ve třídě zkušenosti (pokud je tam jeden!), To vše jsou faktory, které člověk pečlivě zvážit při výběru programu.

Univerzitní 18 MBA programy jsou akreditovány Stupeň to, uděluje Karnataka státní Open University, jeden z předních indických otevřené univerzity. Programy jsou navrženy některé z nejlepších vědeckých mozků v oblasti managementu v Indii a jsou přísné distanční vzdělávání MBA a MBA Korespondence norem.Výuka probíhá naším týmem profesorů a fakulty, přes internet, pomocí unikátní virtuální třídě platformu, která se snaží poskytnout vám nejblíže k "pravidelného" zkušenosti MBA možné v korespondenci programy MBA.

Také naše zkoušky jsou prováděny on-line, pomocí Proctored Web Proctored online Zkoušky systém.

Studenti dávají své zkoušky v předem stanoveném čase podle své volby, přičemž je Proctored on-line, které univerzita 's Proctoring štábu pomocí Studenti webové kamery.

Studenti by si vyžádalo PC / notebook s webovou kamerou, mikrofon a reproduktory nebo sluchátka, stejně jako spolehlivé vysokorychlostní připojení k internetu (512K/1MBPS), se budou moci účastnit těchto zkoušek. Tyto zkoušky mohou být převzaty z libovolného místa na světě.

Exkluzivní Student Support Cell odpovědný za zpracování studenta dotazech apod. Post zápis.

Dodatečné informace

Karnataka State Open University je členem Asociace indické univerzity (AIU), stejně jako společenství asociace univerzit. Je také uznávaným členem univerzity distančního vzdělávání Rady (DEC), ministerstvo rozvoje lidských zdrojů, vláda Indie a je stálým členem Asijské sdružení otevřených univerzit (AAOU), Peking, Čína od roku 1999. Všech stupňů KSOU jsou uznány distančního vzdělávání Rady, New Delhi.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Don Bosco Global Dobrý den, a vítáme Vás na Don Bosco University globální centrum pro on-line a distančního vzdělávání. Byla založena dne 29. března 2008, Assam Don Bosco University se snaží formovat ... Čtěte více

Don Bosco Global Dobrý den, a vítáme Vás na Don Bosco University globální centrum pro on-line a distančního vzdělávání. Byla založena dne 29. března 2008, Assam Don Bosco University se snaží formovat intelektuálně kompetentní, morálně vzpřímené společensky angažované a duchovně inspirované osoby ve službě Indie a svět dnes a zítra, předáváním holistický a osobní vzdělávání. Pro dosažení této vize, univerzita snaží zajistit kvalitu výuky a formování, kvalitní umístění, pro každého studenta a kontinuální a průběžné vyhodnocování všech procesů v systému. Pulzující Campus Ministry programu, zajištění koše "ukončil školu", dovedností a proaktivní Asociace absolventů zvyšuje kvalitu vlastní ve stylu fungování univerzity. Don Bosco společnost, a jejich práce na severu na východ, stejně jako zbytku Indie, také těší sponzorství Dr.Manmohan Singh, současného předsedy vlády v Indii, který je také poslanec z Ásámu a pomohl úsilí společnosti v oblasti s finančními prostředky ze svého fondu MP místní rozvoj oblasti, stejně jako jiný stát, národní a mezinárodní vůdce. Společnost také požívá zvláštní konzultační postavení v Organizaci spojených národů, pracující po celém světě s ním. Navštivte Dona Boska v UNESCO. UBS pracuje s některými z nejprogresivnějších mozků v indickém Academia navrhnout a pomoci dosáhnout jejích programů. Akademické spolupráce s jednotlivci, stejně jako některé z předních institucí národa umožňují UBS čerpat znalosti, zkušenosti a odborné znalosti těchto jedinců. Don Bosco univerzita vykonává své programy pomocí University18 je on-line platformu, využití ji naplno, přináší on-line programy MBA pro studenty z celého světa. To má studenty z celého indického subkontinentu, kromě Americe, na Středním východě, Velká Británie, a Afriky. Uznání & Akreditace University Akreditace Assam Don Bosco University, stát soukromá univerzita, ustavený "zákon o Assam Don Bosco univerzity" vlády Assam (č IX 2009), prošel ve Assam State zákonodárného shromáždění v roce 2009, je uznána Komisí University Grants (UGC) Indie, stejně jako Rada pro vzdělávání vzdálenosti, Indie (DEC). ADBU Rovněž se uznává a je členem Asociace univerzit společenství, ACU, Velké Británii, což je mezinárodní uznání. Méně
Gurugram , Guwahati + 1 Více Méně