Veškerá energie, pouze Energie: 15-měsíční především on-line MBA program,

V průběhu posledních 100 let, University of Oklahoma obsadil přední místo, vzdělávat studenty na kariéru v oblasti nakládání s energií průmyslu, zejména v oblasti řízení ropy a zemního plynu. Z velkých ropných společností na nezávislé po celých Spojených státech, najdete absolventů OU na všech úrovních těchto organizací, včetně těch, na úrovni výkonné moci. OU je geografická poloha sedí na křižovatce hlavních potrubí a je jen několik mil po silnici z lídrů ve směrovém vrtání, takže na University of Oklahoma jedinečnou pozici nabídnout MBA v oblasti řízení ropy a zemního plynu.

Aby se vyhovělo listinách pracují profesionální v energetickém průmyslu, EMBA v energetickém programu na University of Oklahoma je dodáván především online. Aby bylo zajištěno, silné spojení mezi kohorty, existují tři face-to-face týdenní pobyty, včetně jednoho v Londýně, UK.

Program EMBA je určen pro vytváření současných a budoucích vůdců v energetice. Tento program vám nabízí se základy podnikání speciálně přizpůsobené pro energetické odborníky, globální pohled na energie a výkonné kariéry trénovat, aby posílily své vůdčí schopnosti. A především on-line doručení vám umožní vzít z libovolného místa na světě.

EMBA v oblasti energetiky - Vedení a International od EMBA programu na Vimeo.

Global Perspective

Energetický průmysl je stále více globální. Významní producenti a odběratelé jsou z různých koutů světa. To znamená, globalizace nabídky a poptávky, kolísající ceny a různých předpisů a politik ovlivňují průmysl. dodavatelského řetězce na trhu, často překračuje hranice států a kontinentů. Struktura energetických organizací - NOV, supermajors, nezávislé osoby - mají své vlastní globální dopady, stejně jako měřítko použité pro stanovení cen ropy. Tak, lídr v oblasti přínosů energetického průmyslu značně od mít globální perspektivu.

Executive MBA v oblasti energetiky

Navrženo ve spolupráci s energetiky se EMBA v oblasti energetiky nabízí prvotřídní MBA pro budoucí vůdce energie, které dodává hlavně online. To by mohlo být tou nejlepší investicí budete někdy dělat ve své kariéře.

Co získáte v EMBA programu

Náš EMBA studijní program nabízí jedinečný vzdělávací program, který je:

  • Veškerá energie, veškeré čas: Energie je nejen specializovaná zaměření tohoto výkonného programu MBA, je to jediná zaměření. Veškerý obsah kurzu se zabývá výhradně s problematikou energetiky.
  • Flexibilní: Kvalifikační jedinci mohou vykonávat určitou míru on-line, ve svém volném čase. Náš program je navržen s časových možnostech v mysli.
  • Zrychlil: Máte možnost vydělat si EMBA v 15 krátkých měsíců studie, a jen tři týdenních pobytů.
  • Uznávány pro kvalitu: OU Cenové College of Business je akreditován Asociace pro Advance Collegiate školy Business (AACSB) v uznání jeho přesnosti a relevance.
  • Expert-Led: OU rekrutoval průmyslu zkušený fakulty pro EMBA, kteří jsou připraveni inspirovat a výzvou, abyste s jejich zasvěcený pohled.
  • Network-Enhancing: Develop důležitých energetice kontaktů mezi svými spolužáky, instruktory, a globální síť vedoucích energie, kteří jsou hrdí na to být OU Alumni.
  • Zkušenost: The University of Oklahoma má více než padesát let zkušeností poskytují flexibilní a kvalitní vzdělání speciálně pro manažery a jiné vede v energetice.

Financování

Corporate Úhrada

Protože tento program je zaměřen speciálně pro energetické společnosti, vaše společnost by mohla zvážit poskytnutí úplné nebo částečné podpory školné. Příprava žádosti o sponzoringu nebo žádost o úhradu školného je důležitým krokem. Prosím, kontaktujte nás a naše energie tým MBA lze poskytnout podporu na navigaci tohoto procesu.

Finanční pomoc

The University of Oklahoma kanceláře Finanční pomoc pomáhá studentům tím, že poskytuje informace o stipendium a možnostech finanční pomoci k dispozici na University of Oklahoma. pokud máte zájem vidět finanční pomoc.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Michael F. Price College of Business, University of Oklahoma
Tento kurz je Online forma
Start Date
Contact school
Duration
15 měsíců
Denní studium
Price
77,400 USD
Deadline
Contact school
Podle místa
Podle data
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Termín odevzdání přihlášek
Contact school

Contact school

Location
Termín odevzdání přihlášek
Contact school
End Date
Contact school