La European Training Součástí tohoto pokročilého stupně v ekonometrie výhledem E se softwarem, kombinuje studium ekonometrie, s praktičností Softwaru E-pohledy, statistické balíček používané pro ekonometrické analýzy.

Ebes Business School Španělsko, Přikládá velký význam pro usnadnění studenty této vysoké disciplína nástrojů E-názory v průběhu absolventa řešit praktické úkoly.

Automatizovaný výpočet dává roli v analýze ekonometrických modelů a regresní modely, heteroskedasticita, sériové korelace, modelování nebo binární regresory.

Hlavním cílem katedry podnikové-ekonomická-Finance Ebes, je, aby se student zapsal v pokročilém absolvent je schopen plnit aspekty ekonometrických teoretických konceptů, jakož i na získání plynulosti v aktuálním softwaru pro správu životně důležité v ekonometrický oblast.

-školní Podnikání EBE Španělsko- Závazek k jednomu z nejvyhledávanějších studií studenty, odborníky ze světa ekonomiky, kteří se nacházejí v tomto postgraduální kvalitě exkluzivní studie vedly k náročného studenta.

Postupujte tutoriál zdokonalil v EBE, vzhledem k odborným znalostem učitelů v našich lektorů, on způsobí student schopen se vypořádat s rozlišením praktických případů. Ekonomika profesoři specialisté Econometric Ebes prostor, navrhl absolvent titul, ve kterém student vyvíjí vysokou znalost a využívání ekonometrických modelů.

Metodika Ebes v tomto Postgraduate má devět učitelé více řešení teoretických otázek a praktických problémů se softwarem E-pohledy, a konečné téma, kde budou teoretické koncepty posuzuje prostřednictvím zkoušek.

Modul s teoretickými předměty budou vyučovány ve virtuální technologie areálu tím, že studuje studenty obsahu a praktické modulu budou stažením cvičení a provádění je podle názoru praktik.

Ačkoli teoretická a praktická cvičení jsou jasně odlišná z hlediska použitých prostředků (přednášky / praktiky s notebooku, tabletu nebo nástroje, které používáte), mají být plně komplementární, pokud jde o cíle. Tak budou základní teoretické prvky uvedené v přednáškách podléhat systematickému použití v praktických cvičeních, poslední trénink cíl v používání metod ekonometrii v oblasti výpočetní techniky, modelování a interpretace ekonomických dat prostřednictvím praktiky provádí eviews programem.

ECONOMETRIA se softwarem E-VÝHLEDEM

Devět témat, které zahrnují absolventa aby se studenti seznámí se softwarovými E-pohledy, které musí splnit navrhované činnosti, který odlišuje EBE další návrhy školení. Je nezbytné, aby studenti mají odpovídající materiál, a tak mohou provádět postupy.

Konečný téma navržen v duchu konstruktivního Ebes, způsobí, student bude vyhodnocena a prokázat nabytí učení ekonometrické techniky.

Naši absolventi ekonometrie + E-Business pohledy EBE školy Španělska je vynikající virtuální trénink, kde můžete získat potřebné vzdělání, aby zvládnout praktické případy navrženo pomocí našeho způsobu a naše lektory. Ebes postgraduální student pokrok v ekonometrii, studuje nejen regrese techniky nebo postupy se softwarem E-názory. Interakci s odbornými lektory, že má svobodu vystavit zajímavé otázky disciplíny ve fórech, a komunikovat se studenty z různých zemí.

V tomto dobrodružství poznání se konala v intuitivním, aktuální, moderní virtuální kampus, kde má protagonista školení, vlastní názor a souvisí s ostatními studenty ze světa ekonomiky v rámci mezinárodního spojení.

ADVANCED absolvent

V Pokročilého stupně v ekonometrieNaši studenti budou mít kvalifikaci pro program, jehož konečný výsledek je součet hodnocení na výkon cvičení v průběhu programu.

Program se vyučuje na:
španělština

Zobraz 4 více kurzů z EBES Escuela Business Espana »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Zář 2019
Duration
4 - 6 měsíců
Kombinované
Price
- Místo toho 3.000 € stipendium pouze 799 €
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date