Ecometrics + eviews absolvent s Haagským komentář

EBES Escuela Business Espana

Popis programu

Read the Official Description

Ecometrics + eviews absolvent s Haagským komentář

EBES Escuela Business Espana

La European Training Součástí tohoto pokročilého stupně v ekonometrie výhledem E se softwarem, kombinuje studium ekonometrie, s praktičností Softwaru E-pohledy, statistické balíček používané pro ekonometrické analýzy.

Ebes Business School Španělsko, Přikládá velký význam pro usnadnění studenty této vysoké disciplína nástrojů E-názory v průběhu absolventa řešit praktické úkoly.

Automatizovaný výpočet dává roli v analýze ekonometrických modelů a regresní modely, heteroskedasticita, sériové korelace, modelování nebo binární regresory.

Hlavním cílem katedry podnikové-ekonomická-Finance Ebes, je, aby se student zapsal v pokročilém absolvent je schopen plnit aspekty ekonometrických teoretických konceptů, jakož i na získání plynulosti v aktuálním softwaru pro správu životně důležité v ekonometrický oblast.

-školní Podnikání EBE Španělsko- Závazek k jednomu z nejvyhledávanějších studií studenty, odborníky ze světa ekonomiky, kteří se nacházejí v tomto postgraduální kvalitě exkluzivní studie vedly k náročného studenta.

Postupujte tutoriál zdokonalil v EBE, vzhledem k odborným znalostem učitelů v našich lektorů, on způsobí student schopen se vypořádat s rozlišením praktických případů. Ekonomika profesoři specialisté Econometric Ebes prostor, navrhl absolvent titul, ve kterém student vyvíjí vysokou znalost a využívání ekonometrických modelů.

Metodika Ebes v tomto Postgraduate má devět učitelé více řešení teoretických otázek a praktických problémů se softwarem E-pohledy, a konečné téma, kde budou teoretické koncepty posuzuje prostřednictvím zkoušek.

Modul s teoretickými předměty budou vyučovány ve virtuální technologie areálu tím, že studuje studenty obsahu a praktické modulu budou stažením cvičení a provádění je podle názoru praktik.

Ačkoli teoretická a praktická cvičení jsou jasně odlišná z hlediska použitých prostředků (přednášky / praktiky s notebooku, tabletu nebo nástroje, které používáte), mají být plně komplementární, pokud jde o cíle. Tak budou základní teoretické prvky uvedené v přednáškách podléhat systematickému použití v praktických cvičeních, poslední trénink cíl v používání metod ekonometrii v oblasti výpočetní techniky, modelování a interpretace ekonomických dat prostřednictvím praktiky provádí eviews programem.

ECONOMETRIA se softwarem E-VÝHLEDEM

Devět témat, které zahrnují absolventa aby se studenti seznámí se softwarovými E-pohledy, které musí splnit navrhované činnosti, který odlišuje EBE další návrhy školení. Je nezbytné, aby studenti mají odpovídající materiál, a tak mohou provádět postupy.

Konečný téma navržen v duchu konstruktivního Ebes, způsobí, student bude vyhodnocena a prokázat nabytí učení ekonometrické techniky.

Naši absolventi ekonometrie + E-Business pohledy EBE školy Španělska je vynikající virtuální trénink, kde můžete získat potřebné vzdělání, aby zvládnout praktické případy navrženo pomocí našeho způsobu a naše lektory. Ebes postgraduální student pokrok v ekonometrii, studuje nejen regrese techniky nebo postupy se softwarem E-názory. Interakci s odbornými lektory, že má svobodu vystavit zajímavé otázky disciplíny ve fórech, a komunikovat se studenty z různých zemí.

V tomto dobrodružství poznání se konala v intuitivním, aktuální, moderní virtuální kampus, kde má protagonista školení, vlastní názor a souvisí s ostatními studenty ze světa ekonomiky v rámci mezinárodního spojení.

ADVANCED absolvent

V Pokročilého stupně v ekonometrieNaši studenti budou mít kvalifikaci pro program, jehož konečný výsledek je součet hodnocení na výkon cvičení v průběhu programu.

This school offers programs in:
  • španělština
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 - 6 měsíců
Kombinované
Price
Cena
- Místo toho 3.000 € stipendium pouze 799 €
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Seville, Andalusia
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Španělsko - Spain Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Španělsko - Seville, Andalusia
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Španělsko - Spain Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu