Read the Official Description

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další.

Většina škol účtuje velký školný poplatek za výuku jednoho módního předmětu v konkrétní módní disciplíně, jako je šití nebo vytváření vzoru. Na Univerzitě módy zaplatíte mnohem méně za přístup každý Módní předmět v každý disciplína!

Kliknutím sem získáte další informace

Co je Draping?

Drapérie je umění manipulace tkaniny přímo na formuláři šaty ve třech rozměrech. To je nejvíce kreativní způsob, jak návrhář proměnit nápady v realitu. Naučíte umění zavěšovat od odborníků.

Náhled typické lekce UoF Draping

Asymetrická twistová lekce


Lekce pro každou úroveň dovedností

ZAČÁTEČNÍK

Jste-li nový draping, začněte s naší "Intro to Dress Forms", pak se podívejte na naši lekci nazvanou "Draping Basics: Muslin Blocking Marking Pressing". Poté vyzkoušejte naše "Bodice Sloper", pak naše lekce "Straight Skirt Sloper", následují naše lekce "Bustier Bodice" a "Princess Bodice". Dále sledovat spolu s naším "Plášť šaty" a poučení o "A-Line Dress". Skončit zvládnutí náš "vzplanul sukně Straight Grain Center", "třmenový dirndl sukně" a lekce "montované Torzo Sloper", v tomto pořadí. Pak můžete cítit jistotu, pohybující se na naše zprostředkující lekce.

Střední

Naše Intermediate lekce vás naučí, jak se přikrýt designovými detaily, jako kaskádových volánky, přední tlačítka a knoflíky uzávěry, silueta stylů včetně zrušenou rameni, princezna kimono a peplum a jak nastavit nastavitelným páskem a konvertibilní límec.

Pokročilý

Naše pokročilé lekce zahrnují umění zavěšovat zkreslení oděvy, vytváření míru siluety, sloučení drapérie s modelářství navrhnout linkovaný sako a ještě mnohem více.

Univerzita módy nabízí řadu dalších drapících lekcí. Zkontrolujte je kliknutím na kartu Lekce na naší domovské stránce na UniversityofFashion.com.

Kliknutím se zaregistrujete

Program taught in:
Angličtina
This course is Online forma
Start Date
Open Enrollment
Duration
Request Info
Part-time
Full-time
Price
189 USD
za rok. Nabízíme také opakující se měsíční sazbu předplatného ve výši US 19,95 dolarů za měsíc.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date