Draping - lekce online

University of Fashion - Online Fashion Design School

Popis programu

Read the Official Description

Draping - lekce online

University of Fashion - Online Fashion Design School

Co je univerzita módy?

Univerzita módy funguje velmi odlišně než většina módních škol. Neúčtujeme samostatné školné za každou jednotlivou třídu, kterou podnikáte. Místo toho vám dáváme přístup 24/7 na vyžádání Všechno Z našich mnoha stovek videoprogramů v plné délce s nízkým ročním předplatným.

UoF vyučuje výhradně učitelé módních škol a profesionálové z oboru, nikoli amatéři. Uvidíte přesně stejné přednášky a demonstrace typu "how-to", které vyučují nejlepší módní školy, ale bez špatných tříd v nevhodných místech. Místo toho se rozhodujete, co, kdy a kde se chcete naučit.

Univerzita módy nabízí lekce ve všech hlavních módních disciplínách: draping, tvorba vzorů, tvorba CAD vzorů, příslušenství, šití, móda, pletení, podnikání, vývoj produktů, přednášky, CAD móda, dětské oblečení a další.

Většina škol účtuje velký školný poplatek za výuku jednoho módního předmětu v konkrétní módní disciplíně, jako je šití nebo vytváření vzoru. Na Univerzitě módy zaplatíte mnohem méně za přístup každý Módní předmět v každý disciplína!

Kliknutím sem získáte další informace

Co je Draping?

Drapérie je umění manipulace tkaniny přímo na formuláři šaty ve třech rozměrech. To je nejvíce kreativní způsob, jak návrhář proměnit nápady v realitu. Naučíte umění zavěšovat od odborníků.

Náhled typické lekce UoF Draping

Asymetrická twistová lekce


Lekce pro každou úroveň dovedností

ZAČÁTEČNÍK

Jste-li nový draping, začněte s naší "Intro to Dress Forms", pak se podívejte na naši lekci nazvanou "Draping Basics: Muslin Blocking Marking Pressing". Poté vyzkoušejte naše "Bodice Sloper", pak naše lekce "Straight Skirt Sloper", následují naše lekce "Bustier Bodice" a "Princess Bodice". Dále sledovat spolu s naším "Plášť šaty" a poučení o "A-Line Dress". Skončit zvládnutí náš "vzplanul sukně Straight Grain Center", "třmenový dirndl sukně" a lekce "montované Torzo Sloper", v tomto pořadí. Pak můžete cítit jistotu, pohybující se na naše zprostředkující lekce.

Střední

Naše Intermediate lekce vás naučí, jak se přikrýt designovými detaily, jako kaskádových volánky, přední tlačítka a knoflíky uzávěry, silueta stylů včetně zrušenou rameni, princezna kimono a peplum a jak nastavit nastavitelným páskem a konvertibilní límec.

Pokročilý

Naše pokročilé lekce zahrnují umění zavěšovat zkreslení oděvy, vytváření míru siluety, sloučení drapérie s modelářství navrhnout linkovaný sako a ještě mnohem více.

Univerzita módy nabízí řadu dalších drapících lekcí. Zkontrolujte je kliknutím na kartu Lekce na naší domovské stránce na UniversityofFashion.com.

Kliknutím se zaregistrujete

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
189 USD
za rok. Nabízíme také opakující se měsíční sazbu předplatného ve výši US 19,95 dolarů za měsíc.
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - New York, New York
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Spojené státy americké - New York, New York
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu