Filter
Doktorský diplom
Spojené království Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Postgraduální diplom je akademický program, který pomáhá zajistit komplexní a detailní znalosti studentů v jejich vybraných disciplínách. Studenti jsou schopni přihlásit do této diplomové programu poté, co absolvovali bakalářský titul v oboru příbuzném oboru.

Programy pro správu obchodních naučit studenty dovednosti, které budou muset převzít vedoucí roli v profesionálním prostředí. Silný důraz se obvykle kladen na komunikační dovednosti, organizační struktury a řízení lidských zdrojů.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Obchodní management, Spojené království

Global Impact Training And Higher Education

Dozvíte se, jak kriticky zhodnotit klíčové obchodní modely a aplikovat je na reálný problém na strategické úrovni tím, že provádí svůj vlastní výzkumný projekt. Po úspěšn ... [+]

Strategické finanční řízení 2. Strategické řízení 3. Řízení změn a strategické vedení 4. Strategické řízení zdrojů v organizacích 5. Marketing Management v praxi

VÝSLEDKY UČENÍ:

Podnikatelské prostředí je však tekutina, a podniky potřebují reagovat na vnitřní i vnější faktory při posuzování svých strategií.

Strategie musí být navrženy tak, aby se dosáhlo konkurenční výhodu. Obě strategie a povaha konkurenční výhody jsou závislé na, a musí být v souladu s, co podnikání je a co dělá podnikání.

Dozvíte se, jak kriticky zhodnotit klíčové obchodní modely a aplikovat je na reálný problém na strategické úrovni tím, že provádí svůj vlastní výzkumný projekt.... [-]

Spojené království Londýn
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
6 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině