Doktorka v bioregenerativní estetice

Všeobecné informace

Popis programu

Doktorát v bioregenerativní estetice je intenzivní e-learningový program ve smíšeném režimu a je pod dohledem certifikovaného a zkušeného dermatologa, který si klade za cíl povznést Nobelovy průkopníky a inovativní vůdce v bioregenerativním estetickém průmyslu.

Bioregenerativní estetika úspěšně kombinuje hloubkové studium biologické regenerace a vědy holistické estetiky. Tento program je ideální pro kosmetičky a estetiky, ale také pro vědce, zdravotní sestry, odborníky na výživu / dietology a lékárníky, kteří si chtějí prohloubit své znalosti o fyziologii kůže a zkoumat nejnovější trendy v estetice založené na biologických vědách.

Proč být absolventem bio-regenerační estetiky?

Jako student EWAA zažijete sílu vašich nově získaných znalostí a dopad, který na své klienty vytvoříte, potřebu psát obsah, publikovat články, konsensu o svých zjištěních, testovat nové metodiky nebo plány řešení, které se začlení do sada shodných řešení, která mohou být sdílena napříč polem.

Tento kurz Bio-Regenerativní Esthetician vás zavede krok za krokem od představení biologickým vědám Regenerativní vědy, přes fyziologii, která později stoupá k rozpoznání patofyziologie a základních řešení v Advance Diploma, zvládnutí stavu klienta a přizpůsobení od vašeho trénovaného vize o tom, jak vytvořit řešení, které je všeobsáhlé, co je třeba opravit, tj. frailty a / nebo metabolický syndrom.

Provedete výzkum a odešlete diplomovou práci zaměřenou na oblast vašeho zájmu v regeneračních vědách, stanete se Dr-Consultantem, který by tento obor ovládl a podrobně studoval model řešení v Regenerativních vědách.

Uznání vašich profesionálních rozhodnutí při rozhodování o nejlepší kombinaci estetických opatření pro vaše klienty od okamžiku, kdy vstoupí do okamžiku, kdy se vrátí, a zůstane s vámi jako jejich estetik výběru, váš růst v oboru vás zavede do výšek se schválenou vědou. a znalosti.

Estetik, který ovládl vědy za zájmy klientů, bude vždy přidanou hodnotou a vůdcem ligy na rozdíl od vědeckých odborníků podporovaných estetiky s nepodloženými tvrzeními o výsledcích estetických řešení, která činí nebo hodlají poskytnout které jsou obvykle velmi závislé na produktu nebo zařízení.

Kdo by se měl zúčastnit

Absolventi oboru Bioregenerativní estetičtí mistři, vědci, dermatologové, praktičtí lékaři, estetičtí průmysloví vůdci / průkopníci, estetičtí poradci, estetičtí lékaři, zdravotničtí lékaři, zdravotní sestry.

Cíl programu

Rozvíjet a posilovat certifikované odborníky, výzkumné pracovníky, průkopníky a vedoucí pracovníky v oblasti bioregenerativní estetiky, zdraví a krásy k doplnění rychle se rozvíjejícího oboru biologické regenerační a anti-ageingové medicíny.

Dovednosti získané po dokončení

Výzkumné dovednosti na vysoké úrovni v bioregenerativních estetických vědách, pokročilé průmyslové vedení, dovednosti ředitele pro provoz bioregenerativních estetických center a začlenění estetických lékařských postupů do stávající praxe.

Osnova

 • Pokročilá patofyziologie integrálního systému
 • Pokročilá estetická farmakologie bioregenerace
 • Pokročilá estetická dermatologie
 • Pokročilá správa bolesti
 • Pokročilé vědy založené na laserech a zařízeních
 • Pokročilá infekční onemocnění kůže
 • Pokročilá pracovní rizika a sterilizace
 • Pokročilé konzultace o výživě a životním stylu
 • Mezinárodní obchodní řízení
 • Pokročilá psychologie spotřebitele
 • Skladování a logistika
 • Franchise Management
Poslední aktualizace Dub 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic ... Čtěte více

In Bio-Regenerative Esthetics, the focus will be on how BioRegenerative Science can restore the natural condition of the integumentary (skin) system and its corresponding pathophysiology, the esthetic pharmacology of bio regeneration, pain management, esthetic dermatology and much more. The program is also designed to impart the requisite business management and entrepreneurship skills that are required for Estheticians to be able to successfully operate their business and even progress towards franchising. Méně