Doktor vzdělání ve vysokoškolském vzdělávání

Texas Tech University Worldwide eLearning

Popis programu

Read the Official Description

Doktor vzdělání ve vysokoškolském vzdělávání

Texas Tech University Worldwide eLearning

Doktor vzdělání ve vysokoškolském vzdělávání

Ed.D. ve vysokoškolském vzdělávání se soustředěním v administrativě komunitních vysokých škol nebo v administrativě vysokoškolského vzdělávání je jediným převážně online programem dostupným v rámci veřejných vysokých škol v Texasu v programové oblasti vysokoškolského vzdělávání. Texas Tech dělá vaše vzdělání možné, bez ohledu na to, kde je "tady".

přehled programu

 • 60 kreditů nad magisterským studiem
 • Předpoklady: Bakalářský titul, magisterský titul a minimálně tři roky odborné praxe na plný úvazek ve veřejné nebo soukromé dvouleté nebo čtyřleté vysoké škole nebo ve státní nebo federální vzdělávací agentuře poskytující vyšší vzdělání. Žadatelé musí mít jasné spojení s vysokoškolským vzděláváním. Odborná praxe je definována jako držení pozici správce na střední úrovni (minimální úroveň koordinátora nebo specialisty) nebo vyššího v instituci nebo v agentuře vysokoškolského vzdělávání. Doplňková výuka a práce jako student při získávání titulu nepředstavuje odborné zkušenosti na plný úvazek. Fakultní pozice na plný úvazek představují odbornou praxi.

Způsoby doručení

Tento program vyžaduje smíšený formát doručení. Většina studijních prací je dokončena on-line, ale studenti jsou povinni navštěvovat každoroční intenzivní seminář v areálu kampaně během prvního celého týdne (pondělí až pátek) letošního zasedání za každý z prvních tří let programu.

Proces aplikace

Uzávěrka pro podání přihlášek studentů je 1. březen. Žadatelé by měli zahájit přihlášku několik měsíců před uplynutím této lhůty, aby získali čas potřebný ke shromáždění požadovaných materiálů a předložit je Graduate School a College of Education.

1. Požádejte doktorskou studium na Graduate School v Texas Tech University. Při výběru výrazu si uvědomte, že pro každý z nich je více záznamů a je důležité, abyste zvolili položku, která označuje způsob doručování online.

 • Dokončete žádost o přijímání absolventů.
  • $ 60 počáteční poplatek za žádost nebo $ 50 za každou následující žádost (včetně změn vstupního data, přidání / změna žádostí o program nebo žádostí o zpětné převzetí).
  • Po 1. září 2013 bude požadováno hodnocení výsledků zkoušek (GRE). Mezinárodní studenti musí předložit test z angličtiny jako cizího jazyka (TOEFL).

2. Požadavky na vysokou školu - Program vysokoškolského vzdělávání bude vyžadovat obnovení, tři doporučovací dopisy, prohlášení žadatele a odpovědi na čtyři výzvy k psaní.

3. Po přijetí na Graduate School a College of Education budete pracovat s fakultním poradcem pro vypracování studijního plánu.

Kritéria přijetí

Následující jsou kritéria přijetí, která je třeba vzít v úvahu pro on-line Ed.D. programu a neumožňují automaticky přijetí do doktorského studijního programu na Vysoké škole školství.

 • Magisterský titul v jakékoli disciplíně z akreditované veřejné nebo soukromé univerzity s kumulativní GPA 3,0 nebo vyšší.
 • Minimálně tři (3) roky odborné praxe na plný úvazek ve veřejné nebo soukromé dvouleté nebo čtyřleté vysoké škole nebo ve státní nebo federální vzdělávací agentuře poskytující vysokoškolské vzdělání nebo jinou organizaci s jasným napojením na vysokoškolské vzdělávání . Odborná praxe je definována jako držení pozici správce na střední úrovni (minimální úroveň koordinátora nebo specialisty) nebo vyššího v instituci nebo v agentuře vysokoškolského vzdělávání. Doplňková výuka a práce jako student při získávání titulu nepředstavuje odborné zkušenosti na plný úvazek. Fakultní pozice na plný úvazek představují odbornou praxi.
 • Jasný závazek vstoupit do administrativních řad dvouletých nebo čtyřletých vysokých škol nebo vysokoškolských profesorů ve vedení vysokých škol.
 • Důkaz možného přínosu k výzkumu, výuce nebo vedení ve vysokoškolském vzdělávání, jak je dokumentováno třemi referenčními listy fakulty nebo správců ve dvou nebo čtyřletých vysokých školách.
 • Upřednostňují se žadatelé, kteří chtějí sloužit ve státě Texas.
This school offers programs in:
 • Angličtina
Texas Tech University Worldwide eLearning

Poslední aktualizace April 24, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - USA Online
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - USA Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu