Doktor filozofie ve výuce

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Učební dovednosti na dálku od Filozofické fakulty

Vzdělávání a pedagogika prostřednictvím distančního vzdělávání

 • Pozorování a vedení dětí
 • Získání jazyků
 • Vzdělávací psychologie
 • Vzdělávání a pedagogika
 • Vzdělávací technologie
 • Nadané a talentované děti
 • Návrh výukových systémů
 • Strategie výuky a výuky
 • Metody hodnocení
 • Aplikované vzdělávací technologie
 • Vzdělávání v dětství
 • Učení a rozvoj paměti
 • Kognitivní vývoj
 • Speciální vzdělání
 • Vzdělávací programy pro děti

126145_photo-1509062522246-3755977927d7.jpgNeONBRAND / Unsplash

Philosophy Doctor (Ph.D.) by Research pomocí distančního vzdělávání

Akreditováno Světovým certifikačním institutem (WCI)

Ph.D. by Research on Distance Learning je ideální pro lidi zapojené do světa práce, kteří nemohou navštěvovat tradiční univerzitu. Selinus University je soukromá a akreditovaná mezinárodní instituce: alternativa, která pomáhá dospělým studentům z celého světa dosáhnout jejich akademických cílů.

Průzkumy provedené v průběhu let ukázaly, že Ph.D. Výzkum dosažený prostřednictvím distančního vzdělávání v renomované instituci, jako je Selinus University, může být stejně užitečný jako tradiční škola. Ve skutečnosti je důležitá dovednost a profesionalita.

V době digitalizovaných informací a v globální vesnici, ve které žijeme, je Selinusova univerzita důležitou alternativou k tradičním studiím. Náš studijní systém je efektivní, přizpůsobený potřebám zaneprázdněných lidí a lze jej přenášet z jakéhokoli počítačového terminálu kdekoli na světě.

Doktor filozofie (Ph.D.), v latině Philosophiae Doctor or Doctor Philosophiae, je nejvyšší akademický titul udělovaný univerzitami ve většině zemí. Ph.D. obvykle zahrnuje všechny programy z celého akademického rozsahu. Jako postgraduální výzkumníci se od studentů, kteří studují tuto kvalifikaci, obvykle vyžaduje, aby prokázali kompetence a zvládnutí předmětu zkoušky, ale také prostřednictvím nového výzkumu poskytli nové akademické příspěvky do určité oblasti lidských znalostí.

Online Ph.D. výzkumem na dálku se skládá z původního akademického výzkumu prováděného autonomně uchazečem, ve specifické oblasti lidských znalostí, která vyvrcholila závěrečným Ph.D. teze.

Na rozdíl od jiných tradičních doktorátů na akademické půdě, Ph.D. by Research se nerozděluje na semestry, nýbrž spočívá ve vývoji autonomního a nezávislého teoretického výzkumu specifické akademické disciplíny pro hodnocení Selinus University. Tento výzkum je realizován v závěrečné práci, pro kterou má student k dokončení 6 až 24 měsíců.

Studijní a výzkumný program musí student provádět samostatně. Školitelem nebude skutečný učitel, ale spíše specializovaný konzultant, na kterého se student může obrátit o pomoc. Student může pro svůj výzkum použít učebnice a internet, stejně jako mít přístup do online knihovny. Prostřednictvím svobodného a nezávislého výzkumu získávají studenti vysoce specializované znalosti a plné zvládnutí specifických dovedností, které budou rozvíjet, argumentovat a bránit ve své kulminující práci: disertační práce.

Detail předmětu

Doktor filozofie (Ph.D.) online prostřednictvím distančního výzkumu v této hlavní části studia, je získán po úspěšném dokončení a obhajobě závěrečné práce. Tento výzkum je prezentován ve formě doktorské práce.

„Doktor filozofie“ je jediný doktorát, který lze získat na dálku. Mělo by být zcela jasné, že jakoukoli laboratorní práci nebo odbornou praxi nelze provádět online nebo jiným způsobem distančního vzdělávání. Hlavní požadavek online Ph.D. prostřednictvím distančního učení výzkumem má podat a projednat závěrečnou práci, sestávající z nejméně 90/100 stran k posouzení a hodnocení akademickou komisí Selinus University. V některých případech může být do doktorského studia započítán materiál dříve publikovaný uchazeči. účely. K získání požadovaných doktorských kreditů, pokud je práce nedostatečná, lze požadovat další hloubkové zprávy o 15-20 stranách na základě učebnic.

Formát a hodnocení kurzu

Výzkum na dálku Ph.D. program byl navržen speciálně pro online publikum. Je vyhrazena pro dospělé studenty s nejméně 5letou praxí v profesním oboru vybraného majora. Diplomová práce (závěrečná práce) musí student provést samostatně s podporou poradce. Schopnost samostatně vykonávat práci je hodnocena pro konečnou známku. Kromě zadání specializovaného poradce budou mít studenti přístup do online knihovny a akademického vydání Encyclopaedia Britannica.

Dokončení doktorského programu filosofie je často velmi užitečným požadavkem pro práci a profesi v oboru v mnoha oborech znalostí. V posledních letech, zejména v rozvojových zemích, kde není dostatečné základní vzdělání, je doktorát požadován také pro vysoce kvalifikovaná povolání, ale také pro práci v nadnárodních společnostech, nevládních organizacích a v mnoha soukromých společnostech, které vyžadují jejich zaměstnanci mají akademický „certifikát“ vyšší než bakalářský nebo magisterský titul.

Kariérní vyhlídky

Naše studijní programy jsou orientovány na kariéru a jsou plně kompatibilní s mezinárodními vzdělávacími systémy. Dostupnost studijního programu probíhá prostřednictvím procesu hodnocení a vzdělávací afinity, která transformuje odbornou praxi uchazeče, předchozí studium, certifikace a životopis na akademické kredity.

Naše studijní programy striktně nesledují vzdělávací modely jednotlivých zemí, a proto naše kampusy nejsou akreditovány příslušným místním ministerstvem školství. Naše studijní programy jsou považovány za neregulované vysokoškolské vzdělávání v rámci ústavní svobody organizovat vzdělávání. Certifikáty a soukromé tituly udělené Selinus University proto nemusí umožňovat přístup k vládním zaměstnáním, regulovaným povoláním nebo dalším studiím na jiných veřejných institucích. I když to může být velmi užitečné jako profesionální uznání v nadnárodních společnostech, soukromých společnostech, nevládních organizacích, mezinárodních sdruženích nebo jako konzultant.

Přijetí

Ph.D. je nejvyšší vzdělání. Pouze nejlépe kvalifikovaní odborníci mají titul Ph.D. Magisterský titul je obvykle dostačující pro většinu profesí. Ph.D. vyžaduje absolvování magisterského titulu nebo ekvivalentu a získání minimálně 65 akademických kreditů, asi 1 000 hodin studia plus doktorská práce. Vypracování diplomové práce je dobrou příležitostí k výzkumu konkrétních témat nebo k přípravě podkladů pro dobrou publikaci.

Požadavky na přijetí na dálkový studijní program University of Selinus se, kromě získání magisterského titulu, liší v závislosti na fakultě a majoritě studia. Vždy je nutné zaslat životopis. Nedochází k diskriminaci rasy, barvy, pohlaví, přesvědčení a / nebo náboženství. K závěrečnému hodnocení práce lze také přidat validaci odborných kreditů pomocí APEL (Accreditation Prior Experiential Learning).

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Our university is an institution free and private. It is legally registered as ibc in the state of the Commonwealth of Dominica and in Italy as a permanent establishment. It is an independent internat ... Čtěte více

Our university is an institution free and private. It is legally registered as ibc in the state of the Commonwealth of Dominica and in Italy as a permanent establishment. It is an independent international university exclusively involved in Online and Distance Learning education: in other words an open university for adults who carries out his institutional work seriously. Méně
Bologna , Londýn + 1 Více Méně